Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Najvise ga je dokazani veliki strucnjak i postenjacina Buac masakrirao ali u paru sa "sportskim" sektorom, a cak i igracima nekim.
Tesko je objasniti to sve momku koji place kad da gol ili kad izgubi od partizana, dok se tvoja deca omladinci tome smeju jos na stadionu iza ledja.
Inace ni ne trazi ga niko da se ovde vrati, jer oni koji su ga oterali su jos uvek tu i bice jos dugo izgleda. A sujeta je cudo.
Zato su im tu perspektivni mladi Putincanin i nista puno mladji perspektivni ali duh Vukasovic.
Ponekad su za tu poziciju i odlicni Zlicic i Mesarovic koji zajedno nemaju start na loptu cele sezone :) mada ajde da im oprostimo, nasi deca su jel :)
Zato smo tako i prosli.
Bosi po trnju.
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja bih voleo da vidim Owusua kod nas. Bio bi odlicno pojacanje, kao zimus Eze.
Imali bi 2 paklena krila. Tada i ne moramo, po svaku cenu, juriti c-fora, jer meni Gajic dosta obecava.
Da li je Mirosavljev vidno napredovao u Proleteru? Da li je neko pratio njegove igre i moze li da donese Vosi efikasnost u napadu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Turija wrote:Ja bih voleo da vidim Owusua kod nas. Bio bi odlicno pojacanje, kao zimus Eze.
Imali bi 2 paklena krila. Tada i ne moramo, po svaku cenu, juriti c-fora, jer meni Gajic dosta obecava.
Da li je Mirosavljev vidno napredovao u Proleteru? Da li je neko pratio njegove igre i moze li da donese Vosi efikasnost u napadu?
Ničija igra u Proleteru ove sezone nije mogla biti merodavna, pošto su utakmice bile "zatvarane". Tresli su on (27 utakmica 16 golova) i Čović (13/7) često mreže, treba ih dovesti obojicu i time bismo uz Gajića i Ezea, koji može da pokriva tu poziciju, bili mirni.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Covica je neozbiljno spominjati, dok pricao o podmladjivanju tima i revitalizaciji. Drugoligaski igrac sa 27 godina, koji pritom i nije imao neki zapazen ucinak.

Ako cemo vec da trazimo nesto u PLS, Zakaria Suraka bi bio sjajno resenje. Mlad je ('96 godiste), podseca me malo na Abua, brz je. Postigao isti broj golova kao i Mirosavljev.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote:Covica je neozbiljno spominjati, dok pricao o podmladjivanju tima i revitalizaciji. Drugoligaski igrac sa 27 godina, koji pritom i nije imao neki zapazen ucinak.

Ako cemo vec da trazimo nesto u PLS, Zakaria Suraka bi bio sjajno resenje. Mlad je ('96 godiste), podseca me malo na Abua, brz je. Postigao isti broj golova kao i Mirosavljev.
Sa vikipedije:
Zakaria Isa Suraka (born 17 January 1996) is a Ghanaian football striker who plays for Dinamo Vranje in the Serbian First League. For unknown reasons, on some websites, writes that he was born on 29 June 1992. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2076
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mlad je brate, sve i da je 92 :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Drugi potvrđeni odlazak je zaboravljeni Jevrem Kosnić, koji je potpisao za rumunskog drugoligaša Univerzitateu iz Kluža nakon što mu je istekao ugovor sa nama.

EDIT: Rumuni prenose i da je FCSB odustao od Veselinovića, kao i da su gani postali glavni konkurenti da potpišu Ranka.
Last edited by Rabba on Wed May 30, 2018 11:25 am, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2146
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I Žurnal piše da želimo Stojkovića iz Spartaka, a Veselinović kaže da ćemo do kraja nedelje završiti pregovore sa 3,4 igrača.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dnevna doza butasporta: Kirovski otpao zbog Firme, opcije su Nemanja Trkulja(golman, 22) i Vladan Danilović(vezni, 19), obojica iz Borca iz Banja Luke. Ponuđen nam je za špica neki Francuz. Udineze dolazi za vikend na pregovore oko Veselinovića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

A Milan Lukac? Gde je on? Njega smo prizeljkivali kad je pravio show u polufinalu kupa protiv OFK pre par godina. Treba nam jedan takav golman, malo iskusniji... da ovi mladji imaju od koga uciti :)
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rockov, Perić, Ilić su i dalje u klubu.
Pilipović se vraća sa pozajmice iz Čelareva.
Na listi Superlige ove sezone bili su još Toroman i Puškić.

Mislim da je mesto golmana poslednje na kojem nam treba pojačanje. Dovoljno je da neko od prve trojice ostane i bude prvi golman, a da mu neko od trojice navedene ispod bude rezerva.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Beonic wrote:Rockov, Perić, Ilić su i dalje u klubu.
Pilipović se vraća sa pozajmice iz Čelareva.
Na listi Superlige ove sezone bili su još Toroman i Puškić.

Mislim da je mesto golmana poslednje na kojem nam treba pojačanje. Dovoljno je da neko od prve trojice ostane i bude prvi golman, a da mu neko od trojice navedene ispod bude rezerva.
Ilić, Pilipović, Toroman i Puškić, sasvim dovoljno za golmansku poziciju, slažem se.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

N13 wrote:A Milan Lukac? Gde je on? Njega smo prizeljkivali kad je pravio show u polufinalu kupa protiv OFK pre par godina. Treba nam jedan takav golman, malo iskusniji... da ovi mladji imaju od koga uciti :)
U Turskoj je. On nije realan igra njihovu Superligu za Akhisarspor i ima ugovor do juna 2021. godine.
Karlsson
Posts: 2146
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Rabba wrote:
Beonic wrote:Rockov, Perić, Ilić su i dalje u klubu.
Pilipović se vraća sa pozajmice iz Čelareva.
Na listi Superlige ove sezone bili su još Toroman i Puškić.

Mislim da je mesto golmana poslednje na kojem nam treba pojačanje. Dovoljno je da neko od prve trojice ostane i bude prvi golman, a da mu neko od trojice navedene ispod bude rezerva.
Ilić, Pilipović, Toroman i Puškić, sasvim dovoljno za golmansku poziciju, slažem se.

Možda ako se borimo za opstanak. Prebaciti najodgovorniju poziciju na pleća neiskusnih i nedokazanih klinaca, bez gotovo ikakvog profesionalnog staža ne priliči klubu kao što je Vojvodina.

Jer šta ako se ispostavi da imamo novog Kordića, a nemamo adekvatnu zamenu? Pljuvaćemo i dečka i upravu i trenera sve do zime minimum.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ako je istina,podrzavam firmase za stopiranje transfera Kirovskog.
Pljujes nas, pa hoces od nas platu da uzimas

Odlaskom Rockova nemamo spremnog golmana za prvi tim.Peric je otisao...Ilic zelen
Post Reply