Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post by laki »

Biber zbog povrede ne brani danas za Sijenu protiv Atalante. A ja se ubih da nadjem link sa prenosom da gledam utakmicu. Jbg.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Ali vidim da im se taj rezervni golman proslavio, 3 šuta 2 gola :mrgreen:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

Krasića već otpisali u Juventusu!?

21. NOVEMBAR 2011. | 19:30 | IZVOR: SPORTSKE.NET, NOVOSTI.RS

Srpski reprezentativac sve ređe dobija priliku u Juventusu, sada je već retko i na klupi, pa pojedini italijanski mediji već spekulišu da je za njega jesenji deo sezone već završen.
Image


Kriza u koju je zapao Miloš Krasić traje već dugo, a izgleda da je trener ''Stare dame'' Antonio Konte izgubio strpljenje kad je u pitanju srpski reprezentativac.
Proteklog vikenda nije ga bilo ni na klupi u ubedljivoj pobedi Juventusa nad ekipom Palerma, pa je danas u italijanskim medijima procurela informacija da Krasić do kraja prvog dela sezone, odnosno do početka zimskog prelaznog roka više neće ni dobijati priliku u dresu Juventusa.
Sve su glasnije najave da će srpski reprezentativac promeniti sredinu, a da li će u narednom periodu nekako uspeti da ih demantuje, videće se vrlo brzo.
Čini se, ipak, da je rastanak torinskog kluba i srpskog reprezentativca sve bliži...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Da spomenemo i Tadića, sasvim solidan u novoj pobedi. Ovog puta je igrao malo defanzivnije ali kako kažu to mu nije smetalo.
limanfkv
Posts: 2848
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

http://www.mondo.rs/s225063/sport/Mrdja ... acije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mrđa: Pevam posle operacije


Srpski reprezentativac prezadovoljan kako protiču prvi dani oporavka posle operacije ukrštenih ligamenata kolena desne noge.

Image
foto: MN Press
Dragan Mrđa operisao je koleno na klinici u Ženevi i tvrdi da je presrećan kako je sve proteklo.

"Prezadovoljan sam. Ovoga puta, za razliku od intervencije u martu, nema ni otoka, nema bolova... Savijam nogu skoro do 90 stepeni, još da se za tri, četiri nedelje oslobodim štaka pa da zapevam. Pevam već sad, ko ne bi posle ovakvog razvoja događaja", istakao je za "Sport" Dragan Mrđa, koji je povredu zaradio na prijateljskom meču reprezentacije Srbije sa Meksikom u Siudad de Keretaru, 12. novembra.

Napadač Siona pune je hvale za doktora Sigrista.

"Mogu da slavim dan kada sam upoznao doktora Sigrista. Posle svega sam stekao utisak da nikad nisam imao problem sa kolenom leve noge, verovatno ću za nekoliko meseci isto konstatovati i za ligamente desnice. Imao sam veliku sreću što sam se našao u pravim rukama. Odradio sam već i prvu terapiju", otkrio je Mrđa iz Siona.

Napadač "orlova" otkrio je da će do katoličkog Božića biti pod terapijom u Švajcarskoj, a zatim će doputovati u beograd gde će raditi sa kondicionim trenerom Andrijom Milutinovićem.

(MONDO)
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grof Žekula »

Večernje novosti pišu:
Tvente i PSV snimaju Tadića

Veoma je kreativan i dobar asistent. Iako nije brz, mislim da bi idealno bio koristan našem napadaču, Karlu Janki – rekao je trener Tventea Adrijanse.


Sjajne partije Dušana Tadićau Groningenu nisu ostale nezapažene. Za nekadašnjeg mladog reprezentativca Srbije i igrača Vojvodine zainteresovani su najbolji klubovi Holandije, Tvente i PSV.

Pogotovo je „zagrizao“ vicešampion „lala“, Tvente, čiji trener,Ko Adrijanse, u razgovoru za „Telegraf“ je istakao da bi voleo da dovede Srbina u januarskom prelaznom roku.

- Tadić je interesantan igrač. Veoma je kreativan i dobar asistent. Iako nije brz, mislim da bi idealno bio koristan našem napadaču, Karlu Janki– rekao je iskusni stručnjak trenutno trećeplasirane ekipe šampionata Holandije.

Proteklog leta, Tadić je bio na meti PSV, ali Groningen nije želeo da se odrekne usluga prošle sezona najboljeg asistenta lige. Ukoliko „filipsovci“ prodaju Slovenca, Tima Matavža, holandski mediji spekulišu da će PSV u januarskom prelaznom roku ponovo da pokuša da dovede potencijalnog reprezentativca Srbije, čija vrednost prema specijalizovanom sajtu „transfermarkt“ iznosi 5.000.000 evra.

U ovoj sezoni, 23-godišnji Srbin je odigrao 13 utakmica, odnosno proveo 1.159 minuta u igri, u zeleno-belom dresu Groningena u šampionatu Holandije. Postigao je tri gola i imao šest asistencija.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Gde su, šta rade...?

Post by mihailov »

A Dani Aleksic ode na probu u St Etien!
Napred Voso!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Grof Žekula wrote:Večernje novosti pišu:
Tvente i PSV snimaju Tadića

Veoma je kreativan i dobar asistent. Iako nije brz, mislim da bi idealno bio koristan našem napadaču, Karlu Janki – rekao je trener Tventea Adrijanse.


Sjajne partije Dušana Tadićau Groningenu nisu ostale nezapažene. Za nekadašnjeg mladog reprezentativca Srbije i igrača Vojvodine zainteresovani su najbolji klubovi Holandije, Tvente i PSV.

Pogotovo je „zagrizao“ vicešampion „lala“, Tvente, čiji trener,Ko Adrijanse, u razgovoru za „Telegraf“ je istakao da bi voleo da dovede Srbina u januarskom prelaznom roku.

- Tadić je interesantan igrač. Veoma je kreativan i dobar asistent. Iako nije brz, mislim da bi idealno bio koristan našem napadaču, Karlu Janki– rekao je iskusni stručnjak trenutno trećeplasirane ekipe šampionata Holandije.

Proteklog leta, Tadić je bio na meti PSV, ali Groningen nije želeo da se odrekne usluga prošle sezona najboljeg asistenta lige. Ukoliko „filipsovci“ prodaju Slovenca, Tima Matavža, holandski mediji spekulišu da će PSV u januarskom prelaznom roku ponovo da pokuša da dovede potencijalnog reprezentativca Srbije, čija vrednost prema specijalizovanom sajtu „transfermarkt“ iznosi 5.000.000 evra.

U ovoj sezoni, 23-godišnji Srbin je odigrao 13 utakmica, odnosno proveo 1.159 minuta u igri, u zeleno-belom dresu Groningena u šampionatu Holandije. Postigao je tri gola i imao šest asistencija.
Jel imamo mi neki procenat od njegove prodaje? :D
limanfkv
Posts: 2848
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Da,3% kao maticni klub.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

Mislim da se radi o 5 %.

Ako se ne varam i AIK Bačka Topola ima prvo na deo od tog procenta.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Junior »

Zar to ne važi samo kad prelazi u klub iz druge zemlje?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

A da je i svih 100%. Sta se menja?
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Pa dobro ako je 5% to uopšte nije malo novca! Vojo bar će moći da se plate igrači na vreme :D
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Passion »

Стварно мислиш да би се те паре за то искористиле? :mrgreen:

Има прешједник паметнијих ствари... 8)
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Posle Krasićeve prodaje su se isplatile sve zakasnele plate i od tad ih dobijaju redovno ;)
Post Reply