Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Nadam se da ce Buac pokazati odredjeni karakter i da ce reci sa konferencija u vezi Rada i vetra danas preneti i na teren. Pobeda Radnickog, Pazara, Vozdovca i bar remi Rada. :cheers:
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Djisa »

Deep Purple wrote:Nadam se da ce Buac pokazati odredjeni karakter i da ce reci sa konferencija u vezi Rada i vetra danas preneti i na teren. Pobeda Radnickog, Pazara, Vozdovca i bar remi Rada. :cheers:

To ne zavisi od Buaca. rad dobija i tacka.
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Ne moze tu Buac nista, a meni se cini, da posle ovog kola, tek pocinje prica o tome ko ce u nizi rang, kako i koliko klubova? Bice vrlo zanimljivo videti reakcije klubova ispod crte.
No, videcemo sta ce se veceras izdesavati na terenima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Radoye »

Meni se cini najverovatniji scenario da ce se liga smanjiti ali ne na 16 nego na 18 klubova. Taman da ispadnu ovi sto su vec otpisani a da ostanu ovi koji bi eventualno dizali frku i ukazivali na neregularnosti, svi srecni svi zadovoljni a takmicenje inace vec najregularnije moguce svake godine sve regularnije. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Kolubarin stadion prima manje od 3 hiljade i samim tim ne ispunjava propozicije. Isto tako i Javor ali su oni igrali. Ne bi me cudilo da ukoliko Rad ispadne ne dodje do neke igranke i da Kolubara zbog stadiona izvisi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Ako se mečevi ne mogu igrati u Lazarevcu biće to zbog zagađenog vazduha a ne stadiona. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Uzmem da pogledam utakmicu cz- Metalac, drugo poluvreme, zbog eventualnog dolaska Prestiza u Vosu i samo se nepotrebno iznerviram.
Kakvo sramno sudjenje - od rasprave sudije sa Stankovicem i (s)klanjaja, dosudjenog penala za cz, namernog gazenja igraca Metalca, na par metara od ,,sudije", od strane bena, bez dodeljenog kartona itd...itd.
I oni ce da slave neke rekorde. Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by srkins »

ode rad u drugu ligu :cheers: :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Deep Purple wrote:Nadam se da ce Buac pokazati odredjeni karakter i da ce reci sa konferencija u vezi Rada i vetra danas preneti i na teren. Pobeda Radnickog, Pazara, Vozdovca i bar remi Rada. :cheers:
Svaka cast Buacu i ekipi Spartaka ! Rad u drugoj ligi !
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Da, malo ko je to ocekivao, pa cak, kanda, ni kladionice ( kako su neki na netu pominjali kvote za ovaj mec).
Spartak je najvise obradovao Vozdovac i istinske fudbalske navijace.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Krle »

Izgleda da se stisla guza određenim licima, na određenim mestima. I ovakva metiljava javnost itekako još može da zadrma zlatne dvore.
Tužno je samo što smo i mi bili sastavni deo tog cirkusa i što će to ostati zabeleženo kao ljaga na prilično svetloj klupskoj istoriji.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Djisa »

Turija wrote:Da, malo ko je to ocekivao, pa cak, kanda, ni kladionice ( kako su neki na netu pominjali kvote za ovaj mec).
Spartak je najvise obradovao Vozdovac i istinske fudbalske navijace.

Mozda i Javor! Ako prosire ligu zbog rada, onda i Javor ostaje! :dance2:
Kup je nas!
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by N13 »

Zna li neko kako je protekla utakmica Spartaka i smrada?
Ja sam povremeno bacio pogled na rezultati.com, i ono sto sam mogao videti da je ta utakmica pocela par minuta kasnije od svih ostalih utakmica, da je rad imao penal u drugom poluvremenu za preokret, koji srecom nisu iskoristili, i video sam da je trajala utakmica 90+10 minuta.
Da li je bilo sve regularno, ili su sudije na sve nacine pokusale sacuvati rad u ligi, ali se Spartak uspeo nekako izboriti sa tim?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

N13 wrote:Zna li neko kako je protekla utakmica Spartaka i smrada?
Ja sam povremeno bacio pogled na rezultati.com, i ono sto sam mogao videti da je ta utakmica pocela par minuta kasnije od svih ostalih utakmica, da je rad imao penal u drugom poluvremenu za preokret, koji srecom nisu iskoristili, i video sam da je trajala utakmica 90+10 minuta.
Da li je bilo sve regularno, ili su sudije na sve nacine pokusale sacuvati rad u ligi, ali se Spartak uspeo nekako izboriti sa tim?
Spartak je bio bolji i ako je i Rad vodio igru na momente.
Dve stative su pogodili igraci Spartaka. Sidjenje je bilo dobro do pred sam kraj meca. Gol Spartaka nisam video jer je multiprenos kasnio zbog proslave titule Sns-a.
Penal za Rad je bio ali mi izgleda da je Elvis samo cekao momenat kada ce ga svirati. Nadoknadu od 5 minuta koja se pretvorila u 9 ne bih komentarisao jer je sramnija od onih 7 na Banovom Brdu.
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by CRD FCV »

Након меча сам прочитао и изјаву највећег човека наших народности да његов син нема везе са радом па ми је онда и овакав расплет мање шокантан. Жао ми је Јавора, једним голом су могли да опстану у лиги, имали су бољи међусобни и са Пазаром и са Радничким.
А ајде и ово нек остане овде.

https://nova.rs/sport/fudbal/novi-pazar ... omski-rad/
Ušli u Superligu kao 10. i jedva opstali: Ovo je master rad
FUDBAL Autor:Miloš Ljubisavljević19. maj. 202120:58
Podeli:
Foto: Starsport
Trener Novog Pazara Davor Berber dao je vrlo zanimljivu izjavu posle meča u kom je njegov tim obezbedio opstanak u Superligi Srbije.

Novi Pazar je pobedio ekipu Napretka kao domaćin sa 2:1, golovima Hadžibulića i Sisea u 24. i 57. minutu.

Pazarci su u poslednjem, 38. kolu došli do ključnog trijumfa, zahvaljujući kom su sa 49 bodova završili sezonu na 12. mestu, bod iznad zone ispadanja – i to su ocenili kao master rad.

„Hvala vam mnogo, ne znam šta da vam kažem, evo malo i emocije, euforija je velika. Verovao sam u moju grupu igrača. Četrnaest utakmica smo se borili, ‘na nož’ je bilo. I na kraju ovaj diplomski… master rad kako god hoćete, nazovite, oni su položili. Oni su za mene najveći heroji, ja im čestitam od srca. Nadam se da će publika i dalje u Novom Pazaru gledati odličan fudbal u Superligi Srbije“, rekao je Berber za Arenu sport posle meča.

Berber je u februaru na klupi nasledio Radoslava Bataka i sačuvao je ekipu u najvišem rangu takmičenja. U Prvu ligu Srbije ispalo je šest ekipa: Rad, Javor, Inđija, Zlatibor Čajetina, Mačva i Bačka.

Zanimljivo je podsetiti Novi Pazar nije do Superlige stigao zahvaljujući plasmanu u Prvoj ligi, jer su Pazarci bili deseti u drugom rangu takmičenja prošle sezone.

Do Superlige su došli jer je Grafičar odustao od takmičenja, da ne bi ugrožavao regularnost takmičenja, pošto se vodi kao filijala Crvene zvezde.
За мастер рад је и како је екипа ушла у ЛЛСЛ...

Е да, уколико се некако одлучи да Колубара не задовољава услове за играње у вишем рангу да ли онда рад преживљава? Хипотетички
Post Reply