Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

I Kaluđer,da jopet daje golova... :dance2:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ije/135504
Vojvodina prodala svetskog prvaka: Radovan Pankov u Premijer ligi Rusije!
Ural ponovo pazario u Novom Sadu
Nastavlja Vojvodina ne baš pohvalni, svakako neminovni, trend prodaje najboljih izdanaka sopstvene škole. Posle Mirka Ivanića koji se zimus preselio u BATE Borisov, te Dominika Dinge, novog člna Urala, novi član ovog ruskog kluba postaće i - Radovan Pankov.

Predstavnici Urala boravili su juče u Novom Sadu, gledali meč između Vojvodine i Borca, u kome su izbaranici trenera Nenada Lalatovića pobedom (2:0) napravili krupan korak ka plasmanu u kvalifikacije za Ligu Evrope, a tom prilikom sa čelnicima Lala dogovorili transfer 21-godišnjeg štopera.

Bez zalaženja u finansijske detalje dogovora, Sportski žurnal uverava da će se Pankov uskoro preseliti u Rusiju, u klub koji se dva kola pre kraja tamošnje Premijer lige nalazi na stabilnom osmom mestu.

Podsetimo, Radovan Pankov je debitovao za Vojvodinu 10. maja 2014. godine, za sada je za nju odigrao 58 utakmica, a kao član omladinske reprezentacije Srbije prošle godine na Mundijalitu postao je prvak sveta za igrače do 21 godine.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Ja sam nesto nacuo da je Rosic prodat Bragi, ali da nije mogao zimus da ode jer je vec igrao za nas I Radnicki ove sezone, I da ce otici na kraju sezone. Ako je otisao I Pankov ostajemo na Mileticu I Puskaricu, sto je korektan tandem, ali nemamo zamene.
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ostajemo na Stepanovu, Pekaricu, Mileticu i Puski kao podrsci, sto je u svakom slucaju sasvim vrlo dobro. Cak je i Milko Novakovic i dalje pod ugovorom... Promovisati nekog klinca jos ili vratiti nekoga iz Proletera, i na stoperima smo sasvim lepo pokriveni.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Na papiru deluje da je dovoljno Stepanov,Pekaric ,Miletic i Puskaric ali od njih jedino je Miletic klasican stoper i trenutno spreman . Stepanov i Pekaric nisu spremni a Puskaric samo krpi to mesto kad treba jos kad se uzme u obzir da nam odlazi i Nastic ostajemo prakticno bez kompletne odbrane ,a cini mi se da tu kraj prodajama nije.to jest prodacemo svakog za koga budem imali ponude...i opet ce se pojaviti neke misteriozne menice i te pare nestati ko zna gde ...i opet cemo dovesti gomilu poluigraca uz mozda 1-2 dobra i tako u krug...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Šteta.
Ponovo prodajemo najboljeg igrača i to na jako kritičnom mestu u timu, a da nismo pokušali nešto ozbiljnije u Evropi.
Prodaja Pankova je dobra stvar i nadam se da će se u Rusiji snaći i isprofilasati svoj fudbalski talenat.
Srećno obojici, a mi moramo tražiti rešenje i uigrati novi tandem stopera (prekomandovanjem iz postojećeg kadra igrača ili dovođenjem jednog novog).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija, mislim da se kvalitetnih stopera uvek moze naci. Njih ovde ne manjka. Svako malo ispliva tako neki Rosic...

Nastala je panika kad smo prodali Ivanica na kriticnoj poziciji, jer je ceo fudbal nas deficitaran sa desetkama, i Ivanic je stvarno jedan u milion. Sa stoperima i zadnjim veznim igracima nikad nismo imali problem :mrgreen: To je taj istocnoevropski mesarski mentalitet - stopera i zadnjih veznih ce uvek biti :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Mesec i po dana je ostalo do pocetka kvalifikacija za evropu, valjda ce do tada biti spreman barem Stepanov, a mozda i Pekaric. Nadam se da je sredio problem sa ledjima... Stoperski tandem Stepanov - Pekaric... Voda mi ide na usta...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@gospodinFKV
Slažem se, samo treba da se prinove aklimatizuju na novu sredinu i uigraju sa ekipom.
Meni je, recimo, Rendulić bio po volji, ali ga je uzela zvezda i tamo je rezerva.
Međutim, sa njima ne smemo trgovati, jer bi nas to koštalo ,,đavo i po".
Morali bi jednog dobrog stopera dovesti, pa kombinovati sa Miletićem, Stepanovim (ako može da igra), pa i Puškarićem, kao alternativom (možda će nam i Mićić postati alternativa za tu poziciju :mrgreen: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Po transfermarktu Igor Djuric je bez ugovora ,nisam nigde video da su ga Turci odpustili ali ko zna treba ispratiti nije bio los pred odlazak
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Vojvodina prodala Pankova u ruski Ural!

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ije/135504
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Sve preko 300.000 je odlican posao za Pankova,verovatno cemo i Rosica prodati,Trujic je u Blicu izjavio da ako stigne neka ponuda za njega sigurno odlazi.Verovatno cemo dovesti Svonju iz Proletera.Posto nemamo ambicija tipa sportskog uspeha prelazni rok mi je zanimljiviji od prvenstva.Imamo dosta igraca slicnog kvaliteta,koga god da prodamo po meni nije nenadoknadiv.Nadam se da ce dovesti dva -tri igraca al bas pojacanja,da cemo ici na kvalitet.Nema prodaje blizancima.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Kapiten Borca Mario Maslać bi bio korektna zamena za Pankova.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

lazarr wrote:Kapiten Borca Mario Maslać bi bio korektna zamena za Pankova.
Nemoj da se salimo, 4 puta je pokusao da prenese loptu juce i sve 4 je izgubio.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Dovesti Sasu Jovanovica iz Lucana!!!!
Post Reply