Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mozzart takođe piše da smo doveli Malbašića, bivšeg igrača Hofenhajma.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Veliki pritisak na Ćomija, bukvalno svi prenose. Izdrži Ćomi!

EDIT: Osim žurnala, interesantno...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ca/4dstkkz" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako je ovo istina, u sta ne zelim da verujem, onda ova uprava ( kao ) namerno gura prst u oko i namerno hoce da navijači odustanu od utakmica da bi se lakše sprdali i pilićarili po klubu. Pa mamu vam vašu bezobraznu, znate da je ova prodaja najgora stvar koju bi navijači ( pravi! - ne ulazim u priče šta se dešavalo na skupštini ) dozvolili i prihvatili. Ovo već nije u pitanju Ivanić, imam osećaj da su letos i sada se uključile ne znam kakve državne i mafijaške strukture da se ovo izvede.

Ako se ovo ne daj bože obistini, iluzorno je govoriti da li treba da se gledamo na Spartaku i vičemo " uprava napolje" !
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Rabba wrote:Veliki pritisak na Ćomija, bukvalno svi prenose. Izdrži Ćomi!

EDIT: Osim žurnala, interesantno...
Vecernje Novosti,Dnevnik,Zurnal nisu nista napisali
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... deo/125136" onclick="window.open(this.href);return false;
I pored toga što su se crno-beli dogovorili s Vojvodinom oko transfera Mirka Ivanića, postoji mogućnost da kapiten Lala odbije da se preseli u Humsku. U tom slučaju srpski prvak će se okrenuti novom Almamiju Moreiri
Ovaj deo godine je definitivno zanimljiviji od perioda kada traje takmicarski deo. Jos kad novinari zakuvaju i opletu, ne bira se.

Comi izdrzi!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... deo/125136" onclick="window.open(this.href);return false; :shit: sa Mozzarta demantovala sama sebe...koji je to sljam...banovali su me na fb jer sam im sve po spsku tako da kad oni pisu ne verujem nista. Nema nista od toga, ali nema tog novinara koji se nece prodati za 20e i veceru.
ZIME89
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://www.mozzartsport.com/vesti/iza-k ... ete/125141" onclick="window.open(this.href);return false;
Firmaši su obavili nekoliko razgovora sa Mirkom Ivanićem i predočili mu da bi za njega najbolje bilo da prihvati ponudu Partizana i novcem na ime obeštećenja popravi stanje u klupskoj kasi
Kako bese? "Kad je najteze, klub se voli najvise" ...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

http://www.butasport.rs/fudbal/ivanic-r ... me-zovete/" onclick="window.open(this.href);return false;

ko koga ovde zaebava? :mrgreen:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Totalno ludilo ? :x :x :x

http://www.tvarenasport.com/vesti/27972 ... -partizanu" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Koliko ja znam Ćomi je u SC "Vujadin Boškov". Pre podne je vredno trenirao i sprema se da i na poslepodnevnom treningu predvodi svoj tim.
DAJ GOL!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ako Ivanić ne potpiše za patlidžan, treba mu podići spomenik pored Koste Hadžija... Koliko su bolesni topčiderci, pa to je i za njihove standarde neverovatno...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Rabba wrote:Ako Ivanić ne potpiše za patlidžan, treba mu podići spomenik pored Koste Hadžija... Koliko su bolesni topčiderci, pa to je i za njihove standarde neverovatno...
Svaka njemu čast, ali šta ćemo sa ljudima u upravi/skupštini/navijačima - čime već, koji su oberučke prihvatili i dozvolili da :shit: uopšte pregovaraju sa Ivanićem ? To je glavni problem.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Pa bar neki mural na stadionu ili u gradu ako ne spomenik !
Ja sam prilicno mator i ne pamtim ovakav otpor nekog igraca u istoriji FK Vojvodina.
Svaka mu cast i hvala mu na svemu.
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Ne mogu da se otmem utisku i nikada do sad nisam imao potrebu ovoliko da pišem ali pitam se samo da li je moguće da sam pre par meseci na severu stavljao sa ostalima transparent : Ivanićemo NE neka vam bude primer svima ! ( ili tako nekako ) a da sada danima čitam kako je i od "navijača" dat blagoslov da pregovara sa Partizanom ( ako je to naravno istina što mi ne pije vodu baš )... zona sumraka jbt :cekicanje:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Zaista sam se dugo suzdrzavao oko svega da komentarisem.

Evo samo par reci: Ko god je saglasan sa time da Comi moze u blizance, taj ne voli Vojvodinu! NEMA ALI!

Zaista mislim da je svaka dalja rec o ovome suvisna.

Jedino jos par reci o upravi: Nesposobni ste da nadjete ovakvom igracu angazman u inostrani klub pa prihvatate ponudu blizanaca?! Pokenjam se na sadasnju "najslaninarskiju upravu u istoriji"! Boske, koji nije znao gde mu je dupe a gde glava na terenu, otisao u Spaniju za preko milion evra. Pa ja mogu ovako da vodim klub kao sto ga vodi sadasnja uprava! Niti su obezbedili neke sponzore, niti su ostvarili jedan veliki transfer! O cemu mi dalje da pricamo?!

Eto, trudio sam se da budem kulturan koliko god sam mogao. To je sve sto imam da kazem a da pritom biram reci.
Image
Post Reply