Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Cekajte ljudi pa sta sad ovo znaci?
Da je samo Djuric otisao plus smo doceli nove? Ja sam mislio da cemo rasprodati sve!? :o
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

playmaker wrote:Cekajte ljudi pa sta sad ovo znaci?
Da je samo Djuric otisao plus smo doceli nove? Ja sam mislio da cemo rasprodati sve!? :o
Doveli stopera i levog beka koji su u najmanju ruku kao (Djuric i Nastic) a ja mislim da su i bolji. Doveli levo krilo sto nam je bilo bas neophodno a zadrzali Ivanica i Ozegovica, realno bolje nije moglo.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Sad vec pocinju price na nivou malog Djokice.

Da je uprava zelela da proda Ivanica, prodala bi ga.

Odnosno, to sto nije prodat znaci samo da nisu hteli da ga prodaju.

Sve drugo su bajke.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

pedjans wrote: Da je uprava zelela da proda Ivanica, prodala bi ga.
Mislim da previše simplivikujemo pojam "uprave", kao da je to jedan čovek, jedna namera, jedna monolitna struktura. "Uprava" je gomila različitih (međusobno suprotstavljenih) interesa, mnogo motiva i prilika, nešto dobronamernih ljubitelja starog kluba i đumle hohštaplera.
Ali neke stvari jesu poprilične jednostavne: Svi koji pristaju da prodaju najboljeg igrača onoj đubradi su i sami đubrad, a ako im je Ćomi zaista dva puta rekao "Ne", onda tom dečku samo mogu da stisnem ruku, ovako šest vremenskih zona udaljen.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Voleo bih da se na neki način zahvalimo ovom momku, da pokažemo i njemu ali i svima ostalima koliko nam to znači!

Dajte neke predloge, kako da nešto kolektivno uradimo i zahvalimo se Mirku Ivaniću na istorijskom NE govnima!

Pošto imamo dosta internet navijača, za početak možemo svi na face da stavimo neki isti status ili kao profilnu sliku. Tipa,

"Ja svoju reč ne gazim!"
Mirko Ivanić

ili

Džaba vam novci moji sinovci.
Ćomara legenda!

Ko je vešt, može napraviti neku pozadinu pola belo pola crveno, grb kluba ili nešto drugo sa natpisom.

Mislim da moramo ovo iskoristiti, da pokažemo da je ovo za nas nešto od velikog značaja i da stavimo tačku na prelazak naših igrača u ta dva kluba! Da i igračima i upravi sadašnjoj a i nekim budićima to bude uvek u glavi, šta se ne sme raditi u Voši!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

--- Perić(Žakula) ---

Vasilić(Mogli) --- Rosić(Pankov) --- Pekarić(Dinga) --- Antić(Nastić)


Sekulić(Puškarić) --- Maksimović


Stanisavljević --- Ivanić(Paločević) --- Babić(Vukčević)


Ožegović(Mrdaković)
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

trelos gia fcv wrote:...
Dobar ti tim, al te jebu prvi golman i prvi levi bek. Da te uputim, one koje si met'o u zagradu :wink:
Mare wrote:Voleo bih da se na neki način zahvalimo ovom momku, da pokažemo i njemu ali i svima ostalima koliko nam to znači!

Dajte neke predloge, kako da nešto kolektivno uradimo i zahvalimo se Mirku Ivaniću na istorijskom NE govnima!

Pošto imamo dosta internet navijača, za početak možemo svi na face da stavimo neki isti status ili kao profilnu sliku. Tipa,

"Ja svoju reč ne gazim!"
Mirko Ivanić

ili

Džaba vam novci moji sinovci.
Ćomara legenda!

Ko je vešt, može napraviti neku pozadinu pola belo pola crveno, grb kluba ili nešto drugo sa natpisom.

Mislim da moramo ovo iskoristiti, da pokažemo da je ovo za nas nešto od velikog značaja i da stavimo tačku na prelazak naših igrača u ta dva kluba! Da i igračima i upravi sadašnjoj a i nekim budićima to bude uvek u glavi, šta se ne sme raditi u Voši!
http://www.mozzartsport.com/vesti/ivani ... rsa/114101" onclick="window.open(this.href);return false;

Moj predlog za sliku
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Rabba i meni se sviđa ta slika, ubacio bih neki tekst, npr. ovako!

Image

EDIT:
Sad kad gledam sliku i te njegove raširene ruke, možemo i nešto bolje, npr.

"Ma ni za ovoliko para ne bih prešao kod vas!"
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

pedjans wrote: Da je uprava zelela da proda Ivanica, prodala bi ga.

Odnosno, to sto nije prodat znaci samo da nisu hteli da ga prodaju.

Sve drugo su bajke.
Bojim se da nisi u pravu. Još sredinom juna kad je u jeku bila ofanziva zvezde, kružile su priče da su ga neki ljudi iz uprave molili da potpiše za njih, da bi (kobajagi) klub dobio neke pare, iako svi znamo da cvonjka ne bismo videli. I tada je Ćomi rekao Njet. Neka upućeniji potvrde.

Hvala ti Ćomi!!!
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Rabba wrote: Dobar ti tim, al te jebu prvi golman i prvi levi bek. Da te uputim, one koje si met'o u zagradu :wink:
Mmmmm, mislim da me ne jebu Rabba...
Upravo bi ovako izgledao tim, po meni, protiv Jagodine :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Transferi

Post by FALCAO 09 »

Zbog ljudi kao sto su Comi, Brka, Meda, Gojko, Sergej, Poletanovic, Radoja...cu i dalje nastaviti da dolazim ponosno na stadion! :!: Sa ponosom zbog ljudi kojima je Vosa u srcu, zbog ljudi koji imaju cast i obraz i koji ne bi pljunuli na nas i nasu ljubav prema SVOME, prema onome sto zaista jesmo. Rezultati su prolazni, uprave su prolazne ali LJUBAV, ODANOST i POSTOVANJE su vecni! Hvala vam moci, hvala ti Mirko u ime svih nas koliko god da nas ima! :lala: :thankyou:
PS Poruka za Comija ako cita ovaj forum, pametan potez, znas fudbala, imas tu lucidnost, imas pas, sut, drbiling...jednostavno imas sve atribute da postnes veliki fudbaler i da napravis veliku karijeru i materijalno se obezbedis a svima nama ostavis ponos i srecu u srcima i da te gledamo kako plenis na fudbalskim terenima sirom Evrope! :dance2:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

srkins wrote:Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
HAHAHAHAH, zamišljam situaciju kako Mirko sada odlazi u Fener ili Galatu, i onda expresno na pozajmicu u SEKTU :mrgreen:
Nema stajanja!

ALI MIŠEVI SEKTAŠI - evo vam Qrac :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

srkins wrote:Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
Srki, ma nek traje gde god hoćeš prelazni rok, samo da nije otišao u ona dva govneta od klubova. Ovo je zahvalnost za taj potez, a ne da će ostati kod nas ili otići negde preko!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote:Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
U Izraelu još 7 dana, a u Portugalu još 21. Ima još gde da se prodaju igrači...

EDIT: Zatvoren je u Turskoj sinoć, koliko mi se čini. To kaže i ovaj link:

http://www.epfl-europeanleagues.com/lea ... window.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Rabba on Tue Sep 01, 2015 10:52 am, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply