Kup Srbije 2019/2020 - KUP JE NAŠ!!!

User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: sreda 23.10.2019.

Post by Turija »

newnowapv wrote:Sindjelic kod kuce u sredu.
Ne znam, totalno su me, sa dogadjajima u Bresi, udaljili, ne samo od naseg Stadiona, vec i od Kluba, za koji ,gotovo da sada mogu reci, da sam navijao, bez obzira ko je vise kriv, domacin ili gost u Bresi.
Nespojivo mi je sa Vojvodinom da teren na prijateljskoj utakmici treba da obezbedjuju karabinjeri pod punom opremom. Nespojivo mi je sa onim zbog cega sam se opredelio da navijam za Vosu, za ono sto je ovaj Klub predstavljao nekad i za cega se zalagao.
Definitivno, Identitet vise ne postoji.Ostalo samo ime, da se i ono ukalja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 23.10.

Post by naseljekolumbija »

Занимљиво, прошле сезоне смо исто са њима играли кући у осмини финала и победили 4:0. Утакмице се уопште не сећам, можда нисам ни био :D
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić sreda u 18

Post by Grof Žekula »

У среду од 18 часова!!!
О улазницама овде - https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić sreda u 18h

Post by N13 »

Kakva aktivnost na ovoj temi, manje od 1h do utakmice. Ocekujem 200 ljudi na stadionu.
A steta, lepo vreme, napadamo pehar...

Kup je nas :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

Kako stojimo? Ne mogu ni rezultat da nadjem s ovog usranog parceta zemlje :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Zafaljivam. :) :cheers:

Vidim na fejsu sad da smo izveli fino iskombinovan sastav. Ni ovaj Djuric ne deluje kao losa opcija za treceg stopera. Neka je i Zukic opet malo proradio... :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by N13 »

Dobro odigrana utakmica sa promesanim sastavom.
Posle duze vremena mogla se videti tecna pas igra, mnogo duplih pasova, utrcavanje, pas u prostor kroz odbranu, itd... Naravno, svemu tome je doprineo izuzetno los protivnik.
Mislim da je posed lopte bio jedno 95% u nasu korist.

Sto se pojedinaca tice, Zukic igrac utakmice. Kapitenski, rastrcan i napred i nazad i levo i desno. U par navrata mozda i previse drzao loptu ili komplikovao... ali pri ovakvom rezultatu i protivniku, tu nema zamerke.
Drincic takodje doktorski odigrao (opet). Ostali su prosek, sto je bilo sasvim dovoljno za ubedljivu pobedu.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/osm ... 23-10-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Drago mi je da se Zukic vratio golovima, Neskovic igrom, a ostali u rotaciji, koja nam je,zaista, potrebna i korisna, sto dokazuje i vecerasnja utakmica.
Zamolio bih nekog forumasa, koji je bio na utakmici, da iznese utisak o igri Vucica, Kokira, Djurica i Neskovica.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by N13 »

Da, Kokira sam zaboravio spomenuti. Decko je dobro odigrao. Imao par prodora, i odlicnih odigravanja kroz odbranu. Ima tu lucidnost :)

Ostali se nisu previse istakli. Nazalost, protivnik je takav gde svi odigraju bez greske, ali niko dovoljno da se posebno istakne.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Turija »

Pitam za njih, jer mi se cini da imaju potencijal, a s druge strane me malo zacudilo kako je gsn Predojevic ocenio Kokira i Nikolica.
Nikolica dosta dobro poznajemo, pa mi tih njegovih 6,5 nece promeniti misljenja, a Kokira nedovoljno, a imam utisak da 6,5 nije realno ucinku.
Vucic mi je ostavio dobar utisak u onoj jednoj utakmici, a i Djuric pristojan protiv Cukarickog.
Topic dobio 7,5, pa se nadam da je bio zapazen i veceras.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Djisa »

Turija wrote:Pitam za njih, jer mi se cini da imaju potencijal, a s druge strane me malo zacudilo kako je gsn Predojevic ocenio Kokira i Nikolica.
Nikolica dosta dobro poznajemo, pa mi tih njegovih 6,5 nece promeniti misljenja, a Kokira nedovoljno, a imam utisak da 6,5 nije realno ucinku.
Vucic mi je ostavio dobar utisak u onoj jednoj utakmici, a i Djuric pristojan protiv Cukarickog.
Topic dobio 7,5, pa se nadam da je bio zapazen i veceras.
Moje mišljenje je isto kao Predojevićevo. Kokir slab u duelu, slab tehnički, ne vidi igru. Neće on biti igrač. O Nikolicu nisam promenio mišljenje, ja se trudim da ga pohvatam, ali je on meni totalno nerazumljiv. Istina, imao je juče par lepih poteza (bas lepih), ali sam stekao utisak da se zavitlavao (a protivnik mu je to omogucio, svojim nekvalitetom). Tehnički je obučen, ali je nekako ni na nebu ni na zemlji. Recimo Zukić i Topić su igrali lepo juče, kao I Đuric, pa i Petkovic. Ostali neubedljivi.
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Turija »

Hvala, Djiso.
Ja volim kako Nikolic igra, jer igra rezonski i veoma korisno. Izbaci saigraca u gol sansu jednim potezom, a kad se sam nadje u njoj, retko masi i glavom i nogom.
Ne mozes ocekivati od takvog tipa igraca da zaludno ,,preorava teren" . Zato izgleda nadmen, ali izuzetno koristan. Obrati paznju kad Rockov degazira visoku loptu na glavu cfora, kad je na Nikolica, a kad je na Matica. Ko vise takvih lopti u skoku zahvati glavom i kako. Maticev skok je u vecini alibi, a i kad zahvati neprecizan i napamet upucen.
Kokir je mlad igrac i naravno da ima gresaka, koje treba da otkloni. Ali meni se cini da Kokir jako lako resava 1:1 i time otvori prostor. Pravi potez vise, ali je upotrebljiv. Treba da popravi i defanzivu, a ne samo da ceka napad. Medjutim, sve je to izvodljivo uz rad i trerske savete i zahteve.
Meni se i Vucic dopada, jer je vrlo koristan u ofanzivi, a defanzivno ne pusta lako i blizu gola. Istina, igra na ivici kartona, ali s merom.
Petkovica znamo od ranije i napisao sam, pri njegovom povratku, da ce biti od koristi. Ima dobru levu nogu, pas i sut, visinu i snagu. I iskustvo.
Mislim da iz nekih pozicija Drincic ne treba da ima apsolutni prioritet kod prekida i kornera.
Citam da je sinoc i Zukic izvodio korner iz kog je pao gol.
Tako da drago mi je sto je Lalatovic prihvatio i rotaciju, kao korisni elemenat igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Ja volim kako Nikolic igra, jer igra rezonski i veoma korisno. Izbaci saigraca u gol sansu jednim potezom,
Mislim da je on asistirao sad u petercu... nisam ni gledao koji je igrac u pitanju,ali stil...rekao bih da je on :)
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by Djisa »

Voja wrote:
Turija wrote: Ja volim kako Nikolic igra, jer igra rezonski i veoma korisno. Izbaci saigraca u gol sansu jednim potezom,
Mislim da je on asistirao sad u petercu... nisam ni gledao koji je igrac u pitanju,ali stil...rekao bih da je on :)

Jeste on je. I par minuta pre toga je iz slične pozicije jako lepo asistirao (iako je mogao dati lako gol), a nas igrač (čini mi se Nešković), nije očekivao i kasno je krenuo u trk, pa ga je golman zatvorio. Ima Nikolić određeni kvalitet, ali što bi moja pokojna baba rekla "fali mu sta mu fali".
Kup je nas!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (2:0)

Post by pedjans »

Da li je moguće da nigde ne mogu da se vide golovi sa jučerašnje utakmice?
Locked