7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

Ta dvojica su rezerve.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3893
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote:Ta dvojica su rezerve.
Pa i golovi će pasti u drugom poluvremenu kad dodaju gas :wink:

Mislim da neće biti nekog rasturanja, očekujem neku našu jalovu inicijativu, ali gol-dva rutinska njihova da se ne oznoje odviše.
Io odio Belgrado
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Cane »

Izvešće najjači sastav, sa namerom da nas razbiju.
O nekim nazovi dobrim odnosima i njihovoj "korektnosti" prema nama najbolje govori prošla utakmica i ona petarda. A tada je ovom sin bio kod nas. Možete misliti kako će tek sada imati "obzira". Ali ko ih j.. oni neka gledaju sebe a mi sebe
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by dajbre »

Cane wrote:Izvešće najjači sastav, sa namerom da nas razbiju.
O nekim nazovi dobrim odnosima i njihovoj "korektnosti" prema nama najbolje govori prošla utakmica i ona petarda. A tada je ovom sin bio kod nas. Možete misliti kako će tek sada imati "obzira". Ali ko ih j.. oni neka gledaju sebe a mi sebe
Zabole njih uvo za nas, pre 4,5+ godina je bilo na krv i noz sa njima, sad smo za njih isti djavo kao Radnicki ili Cukaricki.
Dolaze da rutinski odrade posao i to je to, mnogo su bolji.
Sto ne znaci da nemamo sanse u slucaju da igraci u glavama vec nisu izgubili utakmicu. Pobiti se, ostaviti poslednji atom snage na terenu pa sta bude.
Siguran sam da ih niko normalan nece kriviti u slucaju da izgube, a daju svoj maksimum.
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... ocina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Neizlecivi »

Imaju li ljudi iz kluba objasnjenje za to sto je danas u 17:20 blagajna bila sa spustenom roletnom?
20 ljudi ispred, nigde ni objasnjenja niti icega. Roletna spustena na pola i nikog u kucici. Tako 20 ak minuta, pa su i ljudi poceli da odlaze... Kada ljudi koji rade do 17h da podignu ulaznice? Recite nam to profesionalci?

Edit
Kako sam dobio odgovor ovo je propust redarske sluzbe i izvinjenje od strane kluba zbog ovog propusta, koji se sutra nece ponoviti. Makar nesto...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Voja »

Bukvalno nikakav predosecaj nemam za ovaj mec... jednostavno bice to duel Rockov i par forumasa protiv svih :roll:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

Bojić će po svemu sudeći od prvog minuta ali je neizvestan Nikolić. Udarac u list na treningu u sredu, nadam se oporavku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Cane »

Evo sad videh na sajtu da je Lalatović dao izjavu pred ovaj meč. Po mom skromnom sudu sasvim korektan nastup, ali ajde da vidimo šta kažu ovi kritičari s istančanim osećajem za izrečeno i neizrečeno :wink: , da li je opet počinio neki smrtni greh. :D
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

Tralalatović:"Ko god dođe na naš stadion, mi se ne plašimo i daćemo sve od sebe da zabeležimo pobedu. Ako se bavite sportom i ne razmišljate o pobedi, onda njime ne treba da se bavite."
:lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

slanobarac wrote:Tralalatović:"Ko god dođe na naš stadion, mi se ne plašimo i daćemo sve od sebe da zabeležimo pobedu. Ako se bavite sportom i ne razmišljate o pobedi, onda njime ne treba da se bavite."
:lala:
To je ono o cemu smo, ovde, pisali ( ko se bavi sportom da se ne predaje unapred....), a sto je pojedincima mnogo (za)smetalo.
Nadam se da im sada (vise) ne smeta (kada to isto), naknadno, kaze Lalatovic.
Preostaje nam da vidimo kako ce biti sprovedeno u delo.
:cheers:
PS
To je ono kad forumasi napisu,,: alo, alo, stani malo...razmisli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Marko93 »

Ja bio danas na blagajni kaze lik samo sutra se prodaju karte danas ne??? :argue:
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Vladimir »

Oglasi sam da poklanjam jednu kartu,zapad.....niko se ne javlja.
Телеп
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by N13 »

Izasla je vest da istoka i zapada vise nema.
Vreme je i za pun sever!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by gospodinFKV »

Hahahah samo sam cekao da neko dodje sa tom "gde ste sada pljuvaci" spikom, jer je dao jednu korektnu izjavu posle xy moronskih :mrgreen:

Strucnjace, tu smo, pricacemo posle utakmice i konferencije nakon iste. :cheers:

A sto se smrtnih grehova tice, sve je stvar percepcije. Svakom je u amanet ostavljena drugacija ljubav prema Vojvodini. Neko je voli u Evropi, neko sa malo vise dostojanstva, neko sa leprsavom igrom, neko voli fajtersku Vosu. Svi bismo mi voleli da su svi ti tegovi na jednom tasu, ali nisu, pa moramo da biramo, tako da je nekom smrtni greh kad je osma, nekom kad je dosadna na terenu, a nekom kad ti trener rodjeni prska na zvezdu u svakoj drugoj izjavi.

Sretno nam svima sutra. Najmanji mi je problem da poje*em go**o, svakako smo ih se svi najeli prateci svako svoju Vojvodinu, samo neka pobedi.
Locked