9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by nboya »

Bojovic izjednacio 1:1
UPRAVA NAPOLJE!!!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Uroš »

Немам коментар! :x
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by the Gari »

Opa! Fin promašaj s moje strane... To je onaj Vignjević namerno isterao Bilbiju pola sata pre kraja :mrgreen:

Nikad nisam bio pobornik onih teza: "ma bolje da izgubimo" i to, ali kontam da je ovo, iz te perspektive, u redu. Ovo je sad agonija preteranog intenziteta čak i za voljeni klub; valjda će neka pizdarija ispasti iz svega ovoga i ove slavne igre "na gol više". Jer, naposletku, bolje gnev nego ravnodušnost! Ili...

Nastavljamo čudesne puteve uz FK Vojvodinu, ko nije potpuno spreman, nek' se iskrca odmah.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by lazarr »

Tuga pregolema!!!
1000 bolesnika na rusevini od stadiona doslo da vidi 11 nesretnika koji nas ponizavaju iz subote u subotu.
Istocna tribina je lepse izgledala 90-ih sa sve onim drvenim klupicama. U mojim kolima je razglas bolji nego na nasem stadionu. Za divno cudo semafor ne baguje. Ja sa svojom pretplatnom kartom mogu da udjem samo na ulaz broj 3 a moj drug koji je isao samnom i kupio kartu, ne moze da udje na taj ulaz vec samo na ulaz 4 jer tako pise na karti. Bice da je zbog velike guzve. Sedamo iza klupe gostiju i na nase zaprepascenje dolazi momak sa pretplatnom kartom i kaze da sedimo na njegovom mestu!!! Lik je dosao sam i moze da bira izmedju 4000 praznih sedista ali ipak zeli da sedne na mesto koje pise na njegovoj karti. O fudbalu ne vredi ni pricati. Sve ovo smo vec videli milion puta, samo sa vise ili manje uspesnim zavrsetkom. Danas mi je prvi put bilo krivo sto smo izjednacili jer opet necemo nista promeniti, jer Boze moj, nismo izgubili. Trener se setio da ima 3 izmenu u 92 minutu... Nisam mogao da verujem kada sam to video. Publika opravdano nezadovoljna, ali je krivca nasla u pogresnom coveku. Iako o Supicu mislim sve najgore, nije on jedini krivac za ovo sto nam se desava. Kriva je UPRAVA i to svi znamo, ali cuveno skandiranje UPRAVA NAPOLJE danas nismo culi. To je najgori utisak danasnje utakmice!! Garantujem da bi 99% ljudi podrzalo to skandiranje ali nema nijednog junaka da to zapocne. Toliko smo izdresirani i uplaseni da ni to vise ne smemo da vicemo. Dzabe je terati trenere i igrace... Problem nije u njima vec u banditima koji su nam okupirali klub. Njih treba oterati. Samo neznam kako........
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by King »

Pa šta ako ti je trazio da ustaneš,mesta su numerisana ČOVEČE!Šta ako naidje grupna poseta ili vojska... :D
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Grba_NS »

Cini mi se da se Supicu skandira u nedostatku hrabrosti - kad vec ne smemo da vicemo onome kome treba, ajde onda njemu da je*emo kevu. Promasena prica i pritom skroz jadno!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by nboya »

Grba_NS wrote:Cini mi se da se Supicu skandira u nedostatku hrabrosti - kad vec ne smemo da vicemo onome kome treba, ajde onda njemu da je*emo kevu. Promasena prica i pritom skroz jadno!
+1
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by PZS »

Utisak utakmice:
Pokusaj kompenzacije trulog FSS za kradju protiv OFKe
Pa nama ni Tole l...v ne pomaze...
Nedosudjen jedan sumnjivi penal za Hajduk, a i potez Supica posle toga za cist crveni karton i penal. :oops:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Passion »

the Gari wrote:Nastavljamo čudesne puteve uz FK Vojvodinu, ko nije potpuno spreman, nek' se iskrca odmah.
:cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by DUB »

Prvi put u zivotu se nisam radovao kad postignemo gol. Sramotno sudjenje u nasu korist, Hajduku je ukradena pobeda.
Jedan penal im sigurno nije dosudjen a za drugi necu da tvrdim dok ne pogledam snimak, ali mi je utisak sa tribina da je i taj bio cist penal.
Pritom je kod ovog za koji sam 100% siguran, Supic zasluzio direktan crveni.
Postidjen sam Vojvodinom kakva je danas.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by milancl »

Igra kao i do sad tuga, čemer i jad. Bojović, Đurić i Trajković zaslužuju prelaznu ocenu, ostalo katastrofa. Iako je posle primljenog gola duvala promaja sa svih strana štoperi su za to najmanje krivi. Lazar Veselinović je danas sam igrao protiv nas. Bilbiji želim sve najbolje u Borcu BL, a Stevanoviću u Šalkeu :mrgreen: Moreira se nešto kao trudio, nervirao, pokrivao Vuletu leđa, ali sve je to ispod svakog nivoa. Ne mogu da se otmem utisku da je Nastić puno kvalitetniji od Brankovića a ovakvih kao Ađuru ima koliko hoćeš u vojvođanskom rangu, da ne kažem područnom. Hajduk je oštećen za čist penal, i crveni Supiću. Vignjević mirno sedi, ponekad ustane i vrši izmenu u 90+1, ali dobro igramo na gol više pa mu se sve prašta.
Kod mene isti problem kao i kod lazarr-a, ja sa pretplatnom na ulaz 3 a drugar na ulaz 4, ma komedija.
Što se tiče Supića, da se ne lažemo, ništa nije mogao kod gola. Ali, svojim ranijim postupcima je zaslužio onakvu našu reakciju sa severozapada. I šta on radi...? Hvata se za genitalije... :evil: Svaki komentar je suvišan.
Nikad nisam bio pristalica onoga bolje je da izgubimo, ali ovaj put mislim da je bolje što nismo pobedili. Jer da smo pobedili ovaj mrtvi Hajduk počeli bi da se hvale na sva usta nekom lepršavom igrom, ovako se bar malo zakuvalo, videćemo šta će se izroditi iz svega. Inače, dali smo 6 golova iz 9 kola, bruka...
I da dodam da je Cvetković (strelac gola) rasista, jer u prvom poluvremenu nije hteo da pruži Abuu ruku, da ga podigne :D
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by SlaNNinar »

Tuga.
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-napr ... ciji-igre/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Stexman »

Vignjević: Napredovali smo u organizaciji igre

Evo kaze sef da smo napredovali, jebes rezultat. Sve me ovo podseca na:
Zabranjeno Pusenje wrote: Pamtim to kao da je bilo danas
Kada je babo Atif otiš'o od nas
U ruci mu piva, za reverom značka
FK Sarajeva(u našem slučaju Vojvodine)
...
I sada u miru istražnog zatvora,
Razmišljam o riječima rahmetli babe Atifa
U rijetkim trenutcima kad je ovaj bio trijezan
Sine, veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku
Završit će karijeru u nižerazrednom "Vratniku"
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Brick Liman »

Do daljnjeg cugam sa ekipom u okolini stadiona i nipošto ne ulazim na isti. Vidim se sa ono dobre ekipe do koje mi je stalo pre i posle tekme i ostajem na zbornom mestu da ločem tokom meča. Prisustvovanje meču jedino može da me baci u depru, tako da ignorišem same događaje na zelenoj površini i sve ono što ih prati na stadionu. Onog momenta kada se prozivke preusmere sa korumpiranog vlastodršca FSS i gatačkog šmekera koji obavlja poslove čuvara mreže, na one koji nas briljantno vode i nesebično prosipaju svoj urin po našim glavama, ja ću biti najlojalniji slaninarski vojnik. Do tada, slobodno uništavajte ono što smo 20+ godina gradili krvlju, znojem i nezamislivom mukom, razmandalite sve dok ne ostane više niko da učestvuje u ovoj tragediji.
Strašno je ovo što ću reći, ali gotovo da me više ništa ne veže za klub, ekipu i stadion. Ako se ja, koji sam ozbiljan bolesnik i zavisnik o FCV, tako osećam, onda je dno odavno overeno.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by stevan »

Svaki komentar je suvisan za ovakvu utakmicu, Hajduku ukradena pobeda,mislim da je penal bio cist posle starta supica, a bila je za njih jos jedna sumnjiva situacija u nasem sesnaestercu.

Jako me je izritirala izmena naseg igraca u 92 minutu, jedino ako nismo cuvali rezultat, pa da ukrademo jos vremena
Zar svakom treneru treba pola sezone da shvati da Abu ne moze igrati po krilu.
Nijedan igrac ne zasluzuje pozitivno ocenu.

Mislim da se i FIRMA ( posebno razocarenje,mada jasno je i ko ih kontrolise) raspada, i mislim da neopravdano upucujemo kritike Supicu, umesto onome kome trebamo, jer nijednom za vreme utakmice nismo rekli UPRAVA NAPOLJE,a narocito osudjujem ona skandiranja PUCACE LOBANJE

Sve je manje ljudi na utakmicama,pa i meni koji sam toliki zagrizenik, polako postaje mucno dolaziti i gledati nase utakmice, tonemo
Locked