Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:
Krle wrote:Jbt, ja na Misu i zaboravio...
Voleo bih da vidim sastav:
Kesic, Vule, Plec, Peka(Karan), Kiza, Meda, Mario, Aleksic, Runi, Mrdja i Misa....
Pusti snovi... :roll:
Složio bih se.
Mislim da za ,,rezerviste" sutra neka šansa postoji, jer se situacija u Klubu dosta zategla, tako da bi trebali da imaju motiva.Ko se sutra pokaže, i ako ispraše Dinamo, moralo bi se na njih početi gledati mnogo drugačije i sa mnogo više poštovanja.Kad bi dali jedno 4-5 komada stvari bi se okrenule u njihovu korist.Odjeknulo bi u javnosti, a i mediji počeli pisati kao forumaši.
Srećno momci :!:

Nesreća je utome što rezervisti i mogu dobiti šansu, ali šta ako se u ovih 90 minuta ne pokažu? Ne može se očekivati od nekog ko je ubijan klupom u prethodnom periodu, da tek tako bljesne, a sa druge strane imamo igrače koji ne urade ništa u 10 utakmica, a i dalje imaju zacementirano mesto u startnoj postavi. Bojim se da će Stepi dati šansu pojedinim igračim danas, a ko se ne pokaže u ovoj utakmici biće zaboravljen za sva vremena...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

NA rezervama je taj tezak zadatak da svaku sansu maksimalno iskoriste, a na treneru je da im ukaze poverenje. Ako toga nema, onda ni jedni ni drugi nisu potrebni ...
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Zanimljiv podatak

Post by Qr0nJa »

Nadam se da ce rezervisti konacno dobiti sansu...tu pre svega mislim na Danija i Mishu,dok ocekujem da ce "kapiten" KONACNO odmarati zbog nedeljne tekme

EDIT: SPORTSKE.NET

Trener razgovarao sa nezadovoljnim fudbalerom, ponovio da mora da radi više i bude spreman da zauzme standardno mesto u postavi. Biće mu izrečena opomena, a danas protiv Dinama u kupu biće u startnoj postavi.
Dragoslav Stepanović je razgovarao sa Danijelom Aleksićem, ponovio je da od mladog igrača traži punu usresređenost na treninge, kako bi stigao do forme.

„Ko je mlad ima pravo da greši, ali ne i da ponavlja beskonačno iste greške. Predložio sam da mu izreknemo opomenu, i sada je sve na klubu“, kaže trener.

Prema tome, o daljoj sudbini i visini eventualne kazne odlučiće rukovodstvo. To drugim rečima znači da Aleksić nije suspendovan, i da je u kombinaciji za sastav u današnjem kup meču protiv vranjaskog Dinama.

Kako saznajemo dobiće prednost ispred Hucišvilija i zaigrati umesto Mrđe.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

ice wrote:Kako kaze Stepanovic,Plec,Mrdja i Vulicevic nece igrati,a zamenice ih Karan,Lakic i ili Aleksic ili Hucisvili.Takodje ce Kizito zameniti Gvozdenovica.
To nije lose,ali plasim se da cemo se protiv Zvezde vratiti na staro.

Ohhhh radosti. Lakic is back :roll:

Da li je on prosao pripreme sa ekipom ili ta teorija vazi samo za Danija?
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Pomoć. Gde da uhvatim radio prenos? Koliko sam video, u programskim šemama rtv i rts su odvojili vreme samo za prvo poluvreme...

Edit: Ako su mi dobro javili: Kesić, Vule, Lovrić, Karan, Kiza, Tumba, Meda, Mario, Slaven, Rekreativo, Mrđa.

Tumbasević 1:0
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

live prenos na sajtu!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Nije valjda Mrdja igrao celu?
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

KoKanidja wrote:Nije valjda Mrdja igrao celu?
Jeste!Po obicaju trebalo mu je 3 sanse da postigne gol,takodje Aleksic je promasio 2 idealne prilike glavom!Skromna igra naseg tima koji je sa pola snage resio ovu utakmicu protiv izuzetno slabog protivnika iz Vranja.Meni je ovaj mec pokazao da Karan mora imati prednost u odnosu na Lovrica u nedelju uz Pleca.
P.S uz razgovor sa Djurom rekao je da nije siguran da ce nastupiti u nedelju!
pozdrav
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Tekma sa zvezdom se igra u nedelju u 16 časova. Cene karata su 400,300 i 200 dinara.
Bledo izdanje naših ali sasvim dovoljno da se ubedljivo porazi nedorastao protivnik.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Jel igrao Huchisvili? Ako nije, jel ima neko ko zna gruzijski ili bilo koji jezik koji on razume, da mu kaze da on nikad nece igrati i da trazi drugi klub.

P.S. Brane, sta da se uradi da ti primetis da imas privatnu poruku? :D
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Ne kontam zašto je igrao onaj istripovani Maksimović, on se žestoko istripovao da zna da dribla, izledao je smešno. Pošto nije bilo neizvesnosti oko prolaska dalje ni pre ulaska, još mi je manje jasno zašto nije igrao Smiljanić, a što se Hucišvilija tiče - ako sad nije ušao, onda ima da presedi celu sezonu.
NUR NOCH RABREN!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Mlaka igra nasih, nekako su nezainteresovani bili, rekao bih sa 50% snage da si odigrali sto je bilo dovoljno da se pobedi poprilicno losa ekipa Dinama!
Danas sef orekestra Djorovski, po meni najbolji igrac utakmice, i dosta me podsetio na Davidova svojevremeno, razigravao, ubacivao se u prostor, sve u svemu jedna solidna partija...
Meda dosta jednostavno igra, voleo bih kad bi ga Stepi naterao da malo vise "igra", jer se vidi da ima dosta potencijala, ali i da mu fali utakmica i iskustva!
Lepo je bilo videti i Kizu danas na terenu, i moram da kazem da sam zbog njega nekako slobodnije gledao utakmicu, on mi uliva poverenje u odbranu, al i na njemu se videlo da mu fali utakmica i da dugo nije igrao, ali daleko da od toga da je odigrao lose, samo nije bio "onaj" Kiza, nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem!
Lepo je bilo cuti stadion kako trazi Aleksica, i videti sa kojom radoscu i zeljom je odigrao ono malo vremena sto je dobio, rekao bih jedini na terenu koji su danas pokazali zelju bili su on, Djurovski i Kiza dok nisu izasli...
Dani je dao jedan gol, ali realno trebao je da da 3, jer toliko je imao sansi, ali razumljivo je, ipak nije igrao dugo! U svakom slucaju pokazao je da ume da igra fudbal, sa jednostavnoscu sa kojom je odigravao, bez komplikovanja, a znamo svi da je fudbal najteze igrati jednostavno!

Stjepanovic dosta halav i neucinkovit i oprvdano zamenjen Tadicem u poluvremenu, iako sam ja ocekivao da umesto njega udje Dani(kopji je usao umesto Maria), a da Tadic ovu utakmicu odmori, odavno nije osetio klupu, jos od Brzica...
Moram da ispricam jednu situaciju za Tadica koja mi je bila pomalo nejasna, naime Vulicevic uzima loptu i krece u prodor od naseg sesnaesterca i jedan igrac Vranja ga prati, a Tadic umesto da krene da mu otvara prostor, tj da trci u dubinu on prilazi i dovalci mi jos svog igraca koji njega cuva, strasnoooo, covek non stop loptu trazu u noge, ne daj boze da je trazi u prostor...
Tumbasevic danas par puta lepo zagrejao dlanove golmana Vranja, i dao gol, solidna njegova partija!
O Maksimovicu ne znam sta da kzem, nit me odusevio nit razocarao, nekako sam bez utiska o njegovoj igri, a takodje ne znam kako bih ocenio ni odbranu posto skoro i da nisu imali posla jer ovi skoro da nisu presli pola...
Kesic imao jednu intervenciju kada je istrcao van svog prostora i izbio loptu cini mi se prvo glavom, a zatim i uklizao...

Ne znam, sve u svemu nemam neki poseban utisak, nasi su vidno igrali sa pola gasa, a ekipa je Vranja je ocajna pa i nemam neki utisak o nasoj igri, niti da ih kritikujem nit da ih hvalim, sto bi se reklo nit smrdi nit mirise, takav neki utisak su ostavili na mene danas!

edit:
Hucisvili nije igrao, izmene su bili redom Tadic, Aleksic i Lakic!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Utakmica katastrofalno dosadna. Rezultat irelevantan. Vranjanci došli turistički u Novi Sad, zreli da prime 10+ komada, a naši nezamenjivi super-starovi su se razvlačili kao slinci po terenu... Stepanović još jednom pokazao da je čovek bez obraza. Pridodao bih matorom treneru još neki epitet, ali to ne bi bilo u skladu sa manirima lepog ponašanja... Poruka sa Zapada pogodila pravo u centar.

P.S. Aleksić definitivno ne zna da igra glavom. Danijele, ko te je naučio da zavrćeš glavu pri šutu? Tako možeš samo ušinuti vrat i ništa više...

P.S.2 Bobane - čobane! :furious:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Kad sam video Rekreativa u prvih 11,odmah sam mogao otici kuci.Kad sam video Lakica da ulazi u igru,odmah sam mogao da skocim u Dunav.Igra ocaj,trener pajac,igra kako mu Bata svira.Mrdja standard,8 sansi 1 gol,mora opravdati taj broj 81.Tadic kao da je dosao iz kafane na utakmicu,takva mu je bila volja za igru.Da sam ja Misa ili Smiljanic,uzeo bih onu kofu vode sa centra,prosuo je na glavu vrlom strucnjaku i drmno mu 2 samara,a onda bih odmah otisao po ispisnicu.Toliko!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Dok ne sredimo galeriju, dve fotografije Danijela Aleksica

Image

Image
Locked