Gol sezone 2007/08 - pobednik: Gojko Kacar

Da li podrzavate ideju?

DA
20
100%
NE
0
No votes
 
Total votes: 20

Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Svaka cast :)
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, prijatelju, šta Ti kažeš? :lol:
Ja kažem ODLIČNO JE, ali nisam zaboravio da je ideja Tvoja, a da je tek Radoje uspeo da je realizuje.U svakom slučaju ČESTITKE OBOJICI kao i svima ostalima koji su se svojski potrudili, NAROČITO MIHAILOVU :!: :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

3 boda - Kačar (vs Hajduk) - makazice;
2 boda - Vukajlović (vs Borac) - volej;
1 bod Buač (vs Atletico) - možda nije bio naročito lep gol, ali moram da glasam za njega, jer je to gol kome sam se najviše radovao ove sezone, znam da nije objektivno ali nema veze.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, prijatelju, šta Ti kažeš? :lol:
Ja kažem ODLIČNO JE, ali nisam zaboravio da je ideja Tvoja
Turija,nisam ti ja Red Firm,pa da trazim izvinjenje na svaku povredu autorskih prava :lol: :lol: :lol:
Smatram da je apsolutno nebitno,cija je ideja,vec da je mnogo bitnije da nam ovaj pocetak bude veliki zamajac i da u sledecu sezonu udjemo spremni i za ovu akciju,tj.da se nadju forumasi koji su voljni da akciju odrze u zivotu,da i ona predje u tradiciju,da se postaju svi lepi golovi,odmah u toku sezone.... neverovatno ej koliko mogucnosti otvara ova akcija,gol sezone,gol decenije.... ma zlo,koliko laureata moze da izrodi i sto je najvaznije sve te momente jos vise ureze u secanje svakom od nas.
Podrzavam ideju... :lol:

Ove sezone za mene je gol Kacara makazicama bez premca!!! A mislim,da ne bi bilo lose,doneti i neka pravila za ovu akciju tipa recimo na osnovu cega vrednovati gol!?Na osnovu radosti koju je taj gol doneo navijacima (ja nisam za ovu opciju,jer malo "navijaca" zalazi na ovaj forum):Da li vrednovati vaznost gola,akciju kod gola ili jednostavno samo njegovu lepotu?Ja svoj glas dajem zadnjoj opciji.
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Voja wrote:
Turija wrote:Vojo, prijatelju, šta Ti kažeš? :lol:
Ja kažem ODLIČNO JE, ali nisam zaboravio da je ideja Tvoja
Turija,nisam ti ja Red Firm,pa da trazim izvinjenje na svaku povredu autorskih prava :lol: :lol: :lol:
Smatram da je apsolutno nebitno,cija je ideja,vec da je mnogo bitnije da nam ovaj pocetak bude veliki zamajac i da u sledecu sezonu udjemo spremni i za ovu akciju,tj.da se nadju forumasi koji su voljni da akciju odrze u zivotu,da i ona predje u tradiciju,da se postaju svi lepi golovi,odmah u toku sezone.... neverovatno ej koliko mogucnosti otvara ova akcija,gol sezone,gol decenije.... ma zlo,koliko laureata moze da izrodi i sto je najvaznije sve te momente jos vise ureze u secanje svakom od nas.
Podrzavam ideju... :lol:
Ove sezone za mene je gol Kacara makazicama bez premca!!! A mislim,da ne bi bilo lose,doneti i neka pravila za ovu akciju tipa recimo na osnovu cega vrednovati gol!?Na osnovu radosti koju je taj gol doneo navijacima (ja nisam za ovu opciju,jer malo "navijaca" zalazi na ovaj forum):Da li vrednovati vaznost gola,akciju kod gola ili jednostavno samo njegovu lepotu?Ja svoj glas dajem zadnjoj opciji.
Vojo,ideja je iskljucivo Tvoja,kako sam i napomenuo,ja sam se samo nasao tu da je realizujem posto ti nisi "hteo","mogao","zeleo"(?),pa ukoliko zelis,preuzmi :D (nema nikakve ljutnje :lol: )
Najmanje je bitno ko je radi,bitno je da zazivi :D
Misljenja sam da ne treba uvoditi kriterijume,nego da svako izabere 3 gola koji njemu na bilo koji nacin znace!
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

mihailov wrote:Misljenja sam da ne treba uvoditi kriterijume,nego da svako izabere 3 gola koji njemu na bilo koji nacin znace!
Ajd svi neka se izjasne da oformimo pravila!!!Imajte u vidu da sa glasamo i po secanjima.A da bi recimo sledece sezone mogli da glasamo i ocenjujemop svaki gol odmah posle meca ,recimo ocenom od 1-10,i da svi golovi koji dobiju prosecnu ocenu 8 i vise udju u konkurenciju za gol sezone.... eto jedna od ideja.... ajmo predloge na sto i glasove za ovu sezonu.I da,trazi se dobrovoljac... :wink:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Evo Bukijevog gola sa Atletikom:
http://youtube.com/watch?v=ayULAPoWEW0
Napred Voso!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Predlazem da zapocnemo novu temu gde bi se glasalo, ovo postaje haoticno za pracenje.

Mozda od svih ovih linkova na youtube odabrati 10-tak najatraktivnijih, pa onda napraviti glasanje (poll)...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Dobar predlog. Ovako je stvarno raštrkano sve. A evo da još malo raštrkam :lol:

FK Vojvodina - OFK Beograd (Drakulić)
http://www.youtube.com/v/v34KbXblzyU

FK C.zvezda - FK Vojvodina (Kačar)
http://www.youtube.com/watch?v=1UlwXj581AQ
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Hvala Red Firmu za gol Drakulica kojeg nigde nisam uspeo da nadjem :wink:
Vojvodina-Smederevo-2:1,Ranko Despotovic
http://www.youtube.com/watch?v=P_Y6cOB6uz4
Mislim da bismo trebali da zavrsimo sa postavljanjem golova,pa da se polako bacimo na glasanje...Ponavljam,moj predlog je da svako iznese 3 gola koja su po njemu obelezila ovu sezonu...da cujemo dalje :wink:
Napred Voso!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

1.Kacar (gol makazicama protiv Hajduka u Kuli)
2.Vukajlovic ( gol protiv Borca u Novom Sadu)
3.Vukajlovic ( gol protiv Cukarickog na Banovom brdu)
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ako bismo ostavili ovaj princip glasanja izgledalo bi ovako:
1.Kacar makazice(protiv Hajduka)-9 bodova
2.Vukajlovic(protiv Borca)-4 boda
3.Vukajlovic(protiv Cukarickog)-3 boda
4.Buac(sa Atletikom)-1 bod
4.Popovic(sa zvezdom)-1 bod
Ajmo dalje-ili glasanje ili novi predlozi :D
Napred Voso!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Gojkove makazice 3

Vukajlovic protiv borca 2

i Pop vs ciganstine 1
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

3 boda - Kacar u Kuli - majstor, sta vise reci!
2 boda - Vukajlovic protiv Cuke
1 bod - Vukajlovic protiv Borca

dobri su jos i drugi Grozdanovskog protiv Borca, Aleksicev protiv Hajduka (volej) i Tadicev protiv Borca (odlican prijem i finta, sve iz trka)
Locked