Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Milan wrote:Na povratku iz Azerbejdžana, dok smo čekali ukrcavanje na avion, Cvetko je na moje pitanje zbog čega su smenili Brzića, odgovorio da Ivica nema licencu...
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

:mrgreen:
Milan wrote:Isto tako mi je navodio još neke stvari koje mi ovde stalno ističemo, pa mi ne ide u glavu zašto nešto ne učine ako su toga tako svesni!?
Iskreno, razmišljao sam se da te nakon nekog vremena od ovog posta priupitam za tvoje razmišljanje, pošto mi se učinilo da te je sagovornik zbunio svojom pričom. Kao da ni sam nisi verovao da je razmišljao o svim tim stvarima.
Evo ukazala mi se sad dobra prilika. Želeo bih da čujem tvoje razmišljanje nakon skoro 3 meseca i raznih dešavanja u klubu. Šta misliš, zašto ne ispravljaju te "stvari" kada su svega toga svesni?
Jel moguće da nisu kadri za takve poduhvate? Ako nisu, zašto su tamo gde su ako se zna ko je ko u Skupštini kluba. Mnoga pitanja se potom otvaraju.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm wrote:[ Da li ovakve stvari mogu uopšte da se stavljaju na tas? :wink:
Kogod se bavi javnim poslom, uvek mu se sve uneto nalazi na tasu. Ali, zato što smo pošteno merili, vaga je toliko i povukla na suprotnu stranu.Gotovo se tamo ,,zakucala".
Zato nema razlog da se plašimo toga što je Beki Vojvodinaš.Naprotiv, time pokazujemo unutrašnju snagu da se ništa loše ,po Klub, neće moći sakriti iza ličnih simpatija prema Voši.
Isto tako i neke dobre stvari, koje bi trebale da prikriju nečije lične simpatije prema našim rivalima, zbog kojih možemo pretrpeti veće štete, treba spomenuti.A, toga, danas, čini mi se, ima podosta u klubu - što je za brigu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

I ja sam za to da se (bar do zimske pauze) puste Radojicic i Saraba da odrade zapoceti posao, a tek onda da rukovodstvo sedne sa njima i da vidi sta dalje. Ako se bude video pomak u igri, zasto ih ne ostaviti do kraja, a, ako ne, onda pokusati sa Grujom. Ovo licitiranje raznim imenima tipa Jankovic, Djukic, Pizon Petrovic, Krcmarevic, nam uopste nije potrebno, mislim da takve trenere imamo i u svojoj kuci. Ostavljajuci Gagu Radojicica i Sarabu na klupi izbegli bismo period prilagodjavanja novog trenera i igraca ( u oba smera) posto njih dvojica poznaju igracki kadar i samo uz malo pomeranja igre prema napred mozemo mnogo toga da dobijemo (i novu, lepsu, igru Vojvodine i dva mlada strucnjaka, sa lepom perspektivom). E, sad, druga je prica nedostatak skautinga, a li to vec nije do trenera...

Ostaje nam da vidimo u kojoj formaciji ce Vosa odigrati u nedelju protiv Borca i da li ce Radojicic ispuniti obecano (igra Vojvodine za gol vise). Ukoliko uspe u tome imace punu podrsku sa tribina (bar moju, a verujem i jos mnogo onih koji misle slicno kao i ja). Za pocetak, nek bude ono rudarsko: Srecno Gaga i Zorane!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Pozdravljam sve! Novi sam na forumu ali sam stari na tribinama. Aktuelna situacija u VOSI, nista novo, opet je trener kriv za sve. U upravi kazu "Bekvalac se nije najbolje snasao", a kad su ga dovodili svi su znali njegov nacin rada i kakvu igru forsira. O Bekiju je toliko toga vec napisano u prethodnim postovima, sve je receno i ja delim identicno misljenje. Gledajmo u buducnost. Uprava trazi novo resenje za sefa struke, Vojislav Gajic daje opis novog trenera: da neguje ofanzivan fudbal, da forsira mlade igrace, da ima rezultat i da je star izmedju 35-45 godina. Koliko vidim to je fotorobot Zorana Grujica - Gruje. Celnici kluba ne gledajte u bg kad najbolje resenje imate u svom dvoristu. GRUJU ZA TRENERA!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Burna nedelja za novosadske crveno-bele. Posle poraza na Karaburmi, kome se nisu nadali, ostali su bez šefa stručnog štaba Dragoljuba Bekvalca, pa su usledile konsultacije Radisava Rabrenovića i Cvetka Riđošića o tome koga bi klub mogao da angažuje. Kandidata, barem onih o kojima čaršija govori je na pretek, a šestorici-sedmorici čija se imena pominju priključen je i Vlada Vermezović, koji je juče bio u Novom Sadu.

- Sasvim slučajno, verujte - čulo se od nekadašnjeg stratega Partizana, ali ni od koga, uostalom, nije za očekivati da će otvoriti dušu, u ovakvoj situaciji.

Možda je baš radi te posete za večeras morao biti pomeren izlazak direktorskog tandema pred upravu, dok će igračima sutra stići prethodnih sezona tradicionalno neugodan suparnik, koji se ne jednom ovde osladio. !!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Samo ne tog Vermezovica, covek je izjavio da Partizan ove sezone 99% osvaja sampionat, STA CE NAM TAJ! Moje misljenje je da bi nam povretak Brzica na klupu bio PUN POGODAK! Kod Brzog je igrao Sepuja, Mitosevic dobijao sansu, Tadic igrao punom snagom, da ne kazem Grozdanovski koji je "ubijao".
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bože, šta su zapeli za te bg (polu)trenere?
Prvo moraju da nam žestoko pomere nerve, pa kasnije šta god da bude dobro je - jer se nije desilo ono najgore.A, nama ovde naravno ne gine epitet ,,dežurnih pljuvača sa foruma".Baš čudno, posle takvog treniranja živaca.
Ako mora mlađi, onda neka bude Gruja i Govedarica.
Radojičiću treba dati šansu u ovih par kola do kraja jesenje polusezone. Pa možda Gaga i zavredi poverenje rukovodstva i navijača?Videćemo već sutra, ako je istina da se dan po jutru poznaje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ispade Brzic Murinjo...Slazem se da je dobar, ali bas toliko koliko se ovde prica i NE...Brzic veliki covek-gospodin ali ne volim vracenje na stare na ljude koji su imali sansu...Vosa je svako igrala bolje nego sada sa Bekvalcem(sto bas i nije tesko), ali nije bas ni toliko sjajna bila, mnogo problema sa realizacijom do pred sam kraj sampionata...Mislim da su ga mnogi zgotivili vise zbog toga sto je rekao kad je odlazio nego zbog nekih sjajnih trenerskih umeca!Ali dobro to je samo moje misljenje!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Turija wrote:Radojičiću treba dati šansu u ovih par kola do kraja jesenje polusezone. Pa možda Gaga i zavredi poverenje rukovodstva i navijača?Videćemo već sutra, ako je istina da se dan po jutru poznaje.
Ne bih se složio da je to "par" utakmica, pošto ih je ostalo čitavih 9, uključujući i onu sutrašnju, tako da smo trenutno tek na polovini jesenjeg dela šampionata. Inače, što se tiče Radojičića, na osnovu onoga što sam o njemu (i od njega) čuo i video, nemam baš neko pozitivno mišljenje. Uostalom, činjenica da ga je Bekvalac izabrao za pomoćnika govori sama za sebe. Bilo kako bilo, sutra će imati šansu da pokaže šta zna. Sa velikim nestrpljenjem očekujem da vidim startnih 11, jer će oni dati definitivan odgovor na pitanje - kakav je trener Gaga Radojičić. Da li će pokušati da pridobije simpatije navijača, davanjem šanse nekim kod Bekija zapostavljenim igračima? Ili će pak težiti da se još više dodvori dvojcu bez kormilara? Kad sam već kod dotičnih, ne mogu a da ne prokomentarišem nebuloze koje su se ovih dana mogle pročitati u gotovo svim novinama. Naime, Cvetko izjavljuje kako je za izbor novog trenera ključno, između ostalog, da forsira mlade igrače. Ako je (a nije) politika kluba da afirmiše mlade talente, onda nije u nadležnosti trenera da o tome odlučuje nego upravo onih koji vode klub! Oni su ti koji treba da određuju prioritete, a trener je samo u funkciji ostvarenja tih viših ciljeva. Uostalom, postoji li uopšte takav "tip" trenera?
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:
Turija wrote:Radojičiću treba dati šansu u ovih par kola do kraja jesenje polusezone. Pa možda Gaga i zavredi poverenje rukovodstva i navijača?Videćemo već sutra, ako je istina da se dan po jutru poznaje.
Ne bih se složio da je to "par" utakmica, pošto ih je ostalo čitavih 9, uključujući i onu sutrašnju, tako da smo trenutno tek na polovini jesenjeg dela šampionata. ?
Hvala na ispravci, nisam znao da se toliko dugo igra jesenji deo.Pošto je tako, slažem se s Tobom da je jako puno.Ja sam se rukovodio samo jednim faktorom kada sam rekao za Radojičića, a to je da nije korektno dati novom treneru par utakmica bez vremena za pripremu.Dok je već 9 zaista jako puno za kockanje sa trenerom početnikom (iako smo već prokockali obećanje o tituli).
Teško ćemo zadržati i drugu poziciju, ne na kraju šampionata, već produžene jeseni.Kako zvezda danas lako dade petardu timu protiv kojeg mi nismo uspeli zadržati 1:0, iako su ofkovci igrali celo drugo poluvreme sa desetoricom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Turija, zvezda je utakmicu resila u zadnjih 15 minuta, dok smo je mi mogli resiti mnogo ranije. Da je Tadic dao gol iz penala, mozda bi oni tu petardu dobili i pre zvezde. Ali, avaj. Za danasnju utakmicu verujem da sigurno dobijamo, najpre zbog velike motivisanosti igraca. Ako dobiju malo vise slobode u igri (a v.d. trenera to najavljuje), ocekujem rapsodiju u crveno-belom, dosta sansi, lepih akcija i, naravno, golova. Borac je u evidentnoj krizi od odlaska Rajevca i valjalo bi dobro naplatiti krah njihove berze.
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Moma Raicevic... Mislite o tome...
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ovako.Ako su rekli da moraju da igraju 2 od Cvetka,2 od Rabrena, 3 od X menadzera i jos jedan neciji,ja stvarno neznam sta cekamo...

Na samo 30ak kilometara od Novog Sada...

Boljeg naci ne moze niko!

LIMENI RATKOVO!

Covek za titule,za vracenje publike na stadion,za napadacku igru!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:Ovako.Ako su rekli da moraju da igraju 2 od Cvetka,2 od Rabrena, 3 od X menadzera i jos jedan neciji,ja stvarno neznam sta cekamo...

Na samo 30ak kilometara od Novog Sada...

Boljeg naci ne moze niko!

LIMENI RATKOVO!

Covek za titule,za vracenje publike na stadion,za napadacku igru!
Da nije :cry: bilo bi :lol:
Post Reply