VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Maki »

churguzijanac wrote: Fri Jul 28, 2023 6:53 am Nije nama problem odbrana. Problem je sredina.
Zanimljivo, od kvalitetnih igrača imamo zapravo četvoricu kojima je prirodna pozicija br. 10 (AM): Zukić, Nikolić, Kajević i Milosavljević, a tu je sada i mlađani Jovanović. Od svega, sinoć je i Baraj morao pred kraj da pokrije tu poziciju.
Problem je što Busnić i Miletić nemaju Batakovo poverenje da budu starteri na DM, gde prirodno igraju.
Dakle, fali nam DM, dok ulogu CM mogu solidno da pokriju Kajević, Zukić i Milosavljević.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Rabba »

Maki wrote: Fri Jul 28, 2023 8:00 am Zanimljivo, od kvalitetnih igrača imamo zapravo četvoricu kojima je prirodna pozicija br. 10 (AM): Zukić, Nikolić, Kajević i Milosavljević, a tu je sada i mlađani Jovanović. Od svega, sinoć je i Baraj morao pred kraj da pokrije tu poziciju.
Problem je što Busnić i Miletić nemaju Batakovo poverenje da budu starteri na DM, gde prirodno igraju.
Dakle, fali nam DM, dok ulogu CM mogu solidno da pokriju Kajević, Zukić i Milosavljević.
Milosavljević je meni velika misterija. On je čovek prednji vezni koji je prinudno spušten na centralnog veznog i to ni na šta ne liči. Uostalom kao i Zukić, s tim da je Zukić puno mlađi, pa možda i ima nekog smisla ga naučiti na neku novu poziciju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3964
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

Ako nas ne bude 10k u revanšu mislim da onda ne bi imali pravo ništa ni da komentarišemo ove sezone. Realno možemo da prođemo i moramo da se skupimo i da se prođe Apoel uz kvalitetnu podršku.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by naseljekolumbija »

Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 8:40 am Ako nas ne bude 10k u revanšu mislim da onda ne bi imali pravo ništa ni da komentarišemo ove sezone. Realno možemo da prođemo i moramo da se skupimo i da se prođe Apoel uz kvalitetnu podršku.
МОЖДА и буде, ако буде бесплатан улаз
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Maki »

Bio sam optimista pred sinoćnu utakmicu, ali pred nedeljnu, nikako! Ako ne odložimo taj meč i obrukamo se, a izvesno je +5 golova u našoj mreži, to sigurno neće biti podstrek za navijače u četvrtak, niti za igrače.
Cigani nikad napaljeniji posle demoliranja Viola, na čelu sa kapitenom Ivanićem i junošom Kabićem koji je navodno otpisan od strane Bataka... Katastrofa u najavi.
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Djisa »

Maki wrote: Fri Jul 28, 2023 8:00 am
churguzijanac wrote: Fri Jul 28, 2023 6:53 am Nije nama problem odbrana. Problem je sredina.
Zanimljivo, od kvalitetnih igrača imamo zapravo četvoricu kojima je prirodna pozicija br. 10 (AM): Zukić, Nikolić, Kajević i Milosavljević, a tu je sada i mlađani Jovanović. Od svega, sinoć je i Baraj morao pred kraj da pokrije tu poziciju.
Problem je što Busnić i Miletić nemaju Batakovo poverenje da budu starteri na DM, gde prirodno igraju.
Dakle, fali nam DM, dok ulogu CM mogu solidno da pokriju Kajević, Zukić i Milosavljević.
Busnic i Miletić nemaju ničije poverenje da budu starteri, možda eventualno u Mladosti s Naselja. Miletić je tu samo zato što je bonus, a Busnić ima ugovor još jednu sezonu, pa kao ajde kad ga već imamo.
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 8:40 am Ako nas ne bude 10k u revanšu mislim da onda ne bi imali pravo ništa ni da komentarišemo ove sezone. Realno možemo da prođemo i moramo da se skupimo i da se prođe Apoel uz kvalitetnu podršku.
Pa da se posle hvalimo kako ova Vosa vratila publiku na stadion :mrgreen:

Rezultat nam je bolji od igre, ali iskreno ne nadam se prolazu. Redovno primamo golove, a tri tesko da mozemo dati. I ako damo dva, odemo u produzetke, ko ce ih igrati? Grcevi krecu vec u 50.minutu.

Bilo bi lepo da ih prodjemo, al... iskreno nisam optimista
Image
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Jul 28, 2023 10:10 am
Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 8:40 am Ako nas ne bude 10k u revanšu mislim da onda ne bi imali pravo ništa ni da komentarišemo ove sezone. Realno možemo da prođemo i moramo da se skupimo i da se prođe Apoel uz kvalitetnu podršku.
Pa da se posle hvalimo kako ova Vosa vratila publiku na stadion :mrgreen:

Rezultat nam je bolji od igre, ali iskreno ne nadam se prolazu. Redovno primamo golove, a tri tesko da mozemo dati. I ako damo dva, odemo u produzetke, ko ce ih igrati? Grcevi krecu vec u 50.minutu.

Bilo bi lepo da ih prodjemo, al... iskreno nisam optimista
Nisam optimista i pored aktivnog rezultata.
Kiprani ne znaju puno, ali su mnogo eksplozivniji i cini mi kondiciono bolji. Nasi su previse tromi ( da li zbog prirodnih faktora i lose tempirane forma i relaksacije, pa teske noge?), slabiji u skoku, percepciji i predikciji igre i uvek kasne u startu i poziciji.
Gol cemo primiti, a koliko mozemo dati ne znam. I sinos smo mogli 'ladno dobiti 5 komada i sve bi bilo reseno u prvoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 813
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by slanina »

Jedini su ovi za sada postavili konkretno pitanje, treba izvršiti pritisak na go**a preko medija...

https://direktno.rs/sport/fudbal/481846 ... rbija.html
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Maki »

slanina wrote: Fri Jul 28, 2023 10:57 am Jedini su ovi za sada postavili konkretno pitanje, treba izvršiti pritisak na go**a preko medija...

https://direktno.rs/sport/fudbal/481846 ... rbija.html
Ako imamo zakonsko pravo da odložimo jedan meč zbog kvalifikacija (+1 u grupi), to upravo znači ono što sam juče ustvrdio, da nismo ni tražili odlaganje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3964
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Fri Jul 28, 2023 11:10 am
slanina wrote: Fri Jul 28, 2023 10:57 am Jedini su ovi za sada postavili konkretno pitanje, treba izvršiti pritisak na go**a preko medija...

https://direktno.rs/sport/fudbal/481846 ... rbija.html
Ako imamo zakonsko pravo da odložimo jedan meč zbog kvalifikacija (+1 u grupi), to upravo znači ono što sam juče ustvrdio, da nismo ni tražili odlaganje.
Valjda po novom mi možemo u prva tri kola kvalifikacija za evropu da zahtevamo odlaganje za jednu utakmicu ali i protivnik mora da prihvati i još jednom u PO imamo pravo da odložimo.
Last edited by Deep Purple on Fri Jul 28, 2023 11:14 am, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Ne znam kako mogu da ne prihvate odlaganje, kad je propisano?
Ustvari, znam. Tako funkcionisu oduvek.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Maki »

Dobro, da se otvori topik za derbi, to je onda prekosutra. Sila Boga ne moli....
hvylarn
Posts: 416
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by hvylarn »

Duboko tugujemo za jednog igrača poput Drinčića, da se ne boji da uzme loptu i iznese, da pritom ne pogreši kad treba da preda igraču. U više navrata mi imamo neke polukontre gde bi smo mogli da ugrozimo njihovu odbranu i stvorimo šansu za gol.
Po meni ovaj APOEL je čista legija stranaca koja se okupila za partiju malog fudbala. Ne igraju ništa bolji fudbal nego što se igra kod nas. Dva gola nama na dušu, da su krenuli od starta kao što je bilo drugo poluvreme, mogli bi i sa povoljnim rezultatom da se vrate.
Cigani će biti cigani, njima na dušu kao i uvek što nisu prihvatili odlaganje. Ali naravno da ih boli patka za nas. Ruku na srce, utakmicu ćemo izgubiti, pa neka izađe kombinovani sastav i neka ostanu sveži za narednu utakmicu.
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Apoel - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Sta bi bilo tek da nismo ,,dobri" sa zvezdom? Bas se isplati sto su filijala :oops: Bolje da ispadnemo, da se Klub i Grad osveste, zasto postoje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply