OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Treba dovesti Kana iz Spartaka za sledecu sezonu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

novosadjanin wrote: Tue Apr 18, 2023 6:16 pm Treba dovesti Kana iz Spartaka za sledecu sezonu.
Krsmanović se vraća u Rusiju na kraju sezone .
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Dolazak Krsmanovića mi baš i nije jasan jer nije doneo prevagu u Evropi koju je trebao. Plaćen je za naše odbojkaške uslove previše a njegovim dolaskom je mladi Rudić potisnut u rezerve. Baš se loše radi u OK...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
vdn slaninar
Posts: 1037
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Данас прва финална,пренос у 18:00,ртс 2.Да освојимо још једну титулу,па да се посветимо бољој организацији клуба.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Ja mislim da nažalost ovu titulu gubimo partizan ima mnogo kompaktibilniju ekipu i u mnogo su boljoj formi mislim daj bože da grešim.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Nažalost sam bio u pravu opraće nas crni sa nulom. Servis katastrofa niko ne sme da udari po po lopti osim Maksima. Pogledajte samo facu Boškana niti emocija niti Besa niti neke želje jes da je legenda Voše ali on nije trener za Vošu nama treba neko sa više energije tipa Braće Grbić.
vdn slaninar
Posts: 1037
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Слажем се са тобом,баш то што сам написао да треба да порадимо на организацији се односило на то,само нисам хтео да мрачим пред финале.Чињеница је да годинама освајамо титуле захваљујући већем буџету од других,као и то што су други баш лоши.Доста смо освајали на силу,нисмо направили систем,фали један Ројевић у одбојци,нажалост Бошкан то није,можда би Османкач то постао,ал ето сменили га без разлога.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Mnogo bolje serviraju, igraju u polju i imaju boljeg libera (naseg bivseg) od nas. Prijem serve sigurniji i tacniji.
Imaju jacu i kompaktniju prvu postavu, a mi nemamo ni klupu, koja moze nesto promeniti kad prvoj postavi ne ide. Ako zaustave tandem Buculjevic - Parapunova, resili su problem.

Sve je otvoreno, ali sa ovakvom igrom nemamo mnogo sanse.
Boskan jeste nas, kao i Rastavac, ali nedostaje energije i igraca za renome Vose.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Nevernik II wrote: Thu Apr 13, 2023 7:40 pm
Banujte Voju na mesec dana pred finale, za svaki slučaj 😁

Isuse bože, jedva ..razbiće nas partizan.
Rekoh ja, kada je trebalo svaki put su nas ove godine dobili.
Ako bi ovo dovelo do toga da se malo uozbilje i naprave neke promene ne bi gubitak titule ni bio loš ali čisto sumnjam. Već su prodali kapitena, doduše slično je uradio i Partizan.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Bez grama strasti odigrase mec.Onako se vratiti u trecem setu i povesti u cetvrtom i ugasiti se ,ne moze svako. Inace koliko sam primetio u zadnje vreme veci se znacaj daje poslednjoj seriji osvojenih titula nego titualama sa Vislavskim,pa je mozda i iz tog razloga nekako "prirodno" da ove godine Partizan uzme titulu
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Ni drugi mec ne mirise na dobro :frown:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: OK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Apr 22, 2023 6:31 pm Ni drugi mec ne mirise na dobro :frown:
Biće jako neizvestan ovaj četvrti set.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 22, 2023 7:50 pm
Voja wrote: Sat Apr 22, 2023 6:31 pm Ni drugi mec ne mirise na dobro :frown:
Biće jako neizvestan ovaj četvrti set.
Nema tu ni gram neizvesnosti. 2:0 u pobedama za Partizan i verovatno tripleta
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Nije mi jasno zasto Firma ne prati ovu finalnu seriju. Pratili su prosle godine protiv Spartaka, ove godine finale kupa u Ubu, neke utakmice u ligi sampiona. I sad protiv ovog protivnika, pred sirokim auditorijumom, gde treba da se pokaze ko je gazda, sa tribina se cuje partizane napadaj?!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Kao da se igra u Beogradu po navijanju.
Bruka da je cela sala skočila kada su crna :shit: poveli 2:1. Naš marketing je tu usro za medalju :twisted:
Last edited by fare on Tue Apr 25, 2023 7:39 pm, edited 1 time in total.
Post Reply