18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Šta prognozirate u Pazaru?

Poll ended at Wed Mar 14, 2012 10:01 pm

Najjači kad je najteže - trijumf
36
65%
Ne možemo više od boda
13
24%
Poraz i dalji pad u ambis
6
11%
 
Total votes: 55

User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Само Војводина »

Жале се Пазарци на некоректно понашање наших играча и стручног штаба... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Turija »

Prelomna pobeda u važnom i teškom trenutku po sve nas, a na veoma vrućem terenu, sa kojeg ne znam ko će još odneti 3 boda (osim, možda, na kraju sezone, kada bude sve rešeno)?
Zato, najiskrenije čestitke svima koji su danas bili na stadionu u Novom Pazaru :hurray:
Povratili smo samopouzadanje ekipe i poštovanje sportske javnosti (posle dve neočekivane i nedopustivo loše igre).
Idemo dalje, sa poukom i vraćenim optimizmom, kao i verom u vrednosti tima.Izdržali su danas strahovit pritisak, tako da igračima ne treba zaboraviti priređenu bruku, ali im treba oprostiti ,,greh", jer su ga velikim delom anulirali i ,,okajali" pobedom u Novom Pazaru. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Zelja95 »

Po onakvom terenu nasi su uspeli da savladaju stoku.Eto sta znaci kad se zategne dzep ;)
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by vojvodina jedna jedina »

Само Војводина wrote:Жале се Пазарци на некоректно понашање наших играча и стручног штаба... :lol: :lol: :lol:
Oni su se maksimalno trudili da nas lepo ugoste i da se osecamo kao kod kuce,a mi stoka to nismo znali da cenimo vec smo primitivnim ponasanjem samo iritirali objektivnu i dobronamernu domacu publiku. :devil:

Nikad se necemo nauciti gospodskom ponasanju... :mrgreen:
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Akcent »

Image

Izgleda da je Abu povredio oko :?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by PanonskiFantom »

A Moreira se popravio :mrgreen:
Vise nista nije isto!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Qr0nJa »

a sta je sa Supicem?
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Passion »

Јел имају негде да се виде голови?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by vojvodina jedna jedina »

Passion wrote:Јел имају негде да се виде голови?
http://www.mondo.rs/s237307/Sport/Fudba ... evaju.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Владика »

Срамотне сцене из Пазара, још да нас убеде да је сер Саша Тодић провоцирао сукоб? Свака част момци, кад видимо ово још ми је дража победа!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=mijECxH3 ... re=related[/video]
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Helm »

Kakvo razocaranje komentatora! :D

Inace, jel oni na svakoj utakmici prave ovakvu atmosferu ili je ovo za njih bila utakmica od posebnog znacaja?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Nevernik »

vojvodina jedna jedina wrote:
Passion wrote:Јел имају негде да се виде голови?
http://www.mondo.rs/s237307/Sport/Fudba ... evaju.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Skule razbijac :)

Realno, ako Abu ne proradi necemo se mi golova nadavati sa Skuletom i Bojovicem.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Daljac »

Pa to tamo je država u državi :shock: Da ne uplićem politiku, nije joj ovde mesto, ali skandiranja ,,Ubij Srbina'' (upućena, pri tome, bivšem golmanu reprezentacije BiH :oops:, коji je već samim tim izborom pokazao koliko je daleko ikakva ekstemna politika od njega kao sportiste i Srbina, da ne bude zabune... ), zastave svih zemalja koje u sebi sadrže stanovništvo islamske veroispovesti, povici koji ni početkom devedesetih nisu imali intenzotet ovih sa snimka.... Kako li će se ovo sankcionisati? Ako im i politika drži leđa, ovo je pljuvanje u lice zemlji u kojoj žive. Ovo je jezivo i sramotno. Sramota da ih je momaka koji igraju u Pazaru, a ne dele njihove svetonazore, da se eufemizmom izrazim... Zaista, bruka epskih razmera. RTS je ovo direktno trebao da prenosi, da svi ovome svedoče, a ne da se ovakve stvari guraju pod tepih...

Našim momcima, i fudbalerima, i stručnom štabu, i svim firmašima koji su išli u Rašku, svaka čast za današnji podvig, kada se svi uslovi saberu, ovo vredi kao uspeh na oba državna stadiona u Beogradu vezano...
Last edited by Daljac on Wed Mar 14, 2012 10:16 pm, edited 1 time in total.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by DekiFirma »

Supic i jeste Srbin, ili kao nije? (Ma da tipcno kada Srbi iz BiH tj "Krajisnici" dodju kao dosljaci u Vojvodinu, onda su oni "bosanci").

A ja sam sto puta rekao da ne podnosm Pazarce, tako su mi odvratni i ja i dalje ne znam zasto ljudi u Srbiji podrzavaju da taj klub ostane u ligi? Sta vredi sto dizu prosek i sto jednom u 4 utakmice uzmu bod bg-klubovima kada se njihovi navijaci ponasaju kao divljaci, pa sta da vam kazem sami ste videlli kakvi su to fanatici i srbomrsci. Sto se mene tice, neka ispadnu zajedno sa BK Borcom/Javorom.

EDIT: Nećemo opet na deset strana o fenomenu "navijači Novog Pazara" i ostalim stvarima koje idu uz to, a "mirišu" na politiku. Tema se odnosi na sportski aspekt ovog meča i neka tako i ostane.

Administracija
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by lazarr »

Ako su ih posle Metalca kaznili, mogli bi sada i da ih nagrade. Nije bilo svejedno danas pobediti pred onom ruljom. Ovo je jako dobra stvar za motivaciju. Opomena je stigla, ozbiljno je shvacena i ekipa je reagovala na pravi nacin. Red je da i mi u subotu to ispratimo na pravi nacin i da im ipak pruzimo dostojnu podrsku. Siguran sam da im nece pasti na pamet da se ponovo brukaju vec ce nam vratiti najbolje sto mogu.
Locked