Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Nevernik »

laki wrote:Ali bukvalno SVI izjavljuju po medijima kako ce derbi odluciti o tituli!!!!!
To je zato sto bukvalno svi znaju kako funkcionise fudbal u Srbiji.
Ako Vucicu budu trebali bodovi za titulu u poslednjem kolu on ce ih dobiti. U to ne treba sumnjati. Iluzorno je ocekivati da ce Bata i drugari izigravati neke revolucionare.

Umesto sto svake godine navijamo da Partizan bude prvi bolje bi bilo da se potrudimo da ne budemo stalno treci. Inace ce se ova prica oko poslednjeg kola ponavljati do beskonacnosti.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Stexman »

Takva prica ce se ponavljati dokle god bude i jedna osoba od nas koja misli da ce nas klub pokloniti bodove! To je prava istina!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Koga su zmije ujedale taj se i gustera plasi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Milan »

Nevernik wrote:Umesto sto svake godine navijamo da Partizan bude prvi bolje bi bilo da se potrudimo da ne budemo stalno treci. Inace ce se ova prica oko poslednjeg kola ponavljati do beskonacnosti.
Dovoljno je da ne pristanemo na ovaj dirigovani raspored i prekinuce se ta istoponavljajuca smejurija. Klub bi morao konacno reagovati po ovom pitanju!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Toto Riina »

Milan wrote:
Nevernik wrote:Umesto sto svake godine navijamo da Partizan bude prvi bolje bi bilo da se potrudimo da ne budemo stalno treci. Inace ce se ova prica oko poslednjeg kola ponavljati do beskonacnosti.
Dovoljno je da ne pristanemo na ovaj dirigovani raspored i prekinuce se ta istoponavljajuca smejurija. Klub bi morao konacno reagovati po ovom pitanju!
Slazem se. Nedopustivo je da zreb svake sezone isto izgleda.

Koeficijent na crvenu petokraku pada i u nekim kladionicama ne moze vise da se uplacuje.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Opada za Zvezdu, za Radnicki i za finale na nas. Upravo sam danas hteo da igram te "sigurice", ali se ne isplati.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ДушанСП »

Ако победимо у финалу ова говна палмина,предлажем да моментално иступимо из лиге.Па нек играју вучићи,палме,човићи...
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Prema onome sto sam gledao veceras, nadrljali smo... Jagodina mocna i dominantna.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Marcello »

DekiFirma wrote:Prema onome sto sam gledao veceras, nadrljali smo... Jagodina mocna i dominantna.
Kaži mi da se zezaš? :?:

Oni će u sredu biti Barselona, a mi Bajern. Ima da ne znaju gde su!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ДушанСП »

DekiFirma wrote:Prema onome sto sam gledao veceras, nadrljali smo... Jagodina mocna i dominantna.
И тако ,,моћну'' цигани отресли на њиховом терену :D
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

ДушанСП wrote:
DekiFirma wrote:Prema onome sto sam gledao veceras, nadrljali smo... Jagodina mocna i dominantna.
И тако ,,моћну'' цигани отресли на њиховом терену :D
DObro neka bude.. videcemo
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ДушанСП »

Могуће је да су они одиграли доста добро вечерас,али ако треба да се плашимо Јагодине не треба ни да идемо на финале.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by trelos gia fcv »

DekiFirma wrote:
ДушанСП wrote:
DekiFirma wrote:Prema onome sto sam gledao veceras, nadrljali smo... Jagodina mocna i dominantna.
И тако ,,моћну'' цигани отресли на њиховом терену :D
DObro neka bude.. videcemo
Alo bre majstore, ko si ti?
Šta neko treba da uradi i da ti kaže, pa da prestaneš da provociraš, jer je jako očigledno da nisi jedan od nas!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

[/quote]
Alo bre majstore, ko si ti?
Šta neko treba da uradi i da ti kaže, pa da prestaneš da provociraš, jer je jako očigledno da nisi jedan od nas![/quote]

Tacno, nisam od onih koji mrze sve oko sebe kao sto si ti i neki poput tebe.. Jednostavno Jagodina je daleko ispred njih i ona je ta koja ih je otresla a ne obrnuto(rezultat ne govori mnogo), a ukoliko budu igrali ovako agresivno protiv nas najebali smo zato sto igramo stalno na Abua, i ako njega zatvore najebali smo. A ti ako imas problem javi se na pm!!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by trelos gia fcv »

Nema ja šta sa tobom da se dopisujem...
Jedno znam. Da si sedeo kući i gledao musave(za koje ti misliš da su Bayern) i Jagodinu i da nisi ni pomislio da dodješ na stadion da odgledaš Vošu, a pri tome ti verovatno ne pada na pamet ni snimak šansi ni golove da pogledaš (koliko se bar iz toga može videti dominacija Vojvodine).
Tvoja analiza Jagodine mi je fascinantna.
Da imam vremena sa tobom da se raspravljam o takvim stvarima pitao bih te da mi proanaliziraš prvenstvenu Jagodina-Vojvodina 0:1, ali NEMOJ MOLIM TE...
Samo sjaši sa provokacijama.
Last edited by trelos gia fcv on Thu May 02, 2013 11:09 pm, edited 3 times in total.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Locked