21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Locked

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Boske87 »

Ajde da i ja kažem nešta za dnevnik.
U sredu sam imao nekih poslovnih obaveza zbog kojih sam morao putovat iz Bosne celu noć s utorka na sredu, prošao sam pola Srbije, oka nisam sklopio preko 36 sati. Popodne u toku bitnog sastanka samo sam gledao na sat i računao da li ću stići u NS da bar malo pogledam utakmicu :) . Konačno kad sam stigao u NS, uhvatio sam taksi sa stanice do stadiona koji me pošteno oderao kao da sam neki turista na exitu :D . Ali nema veze, ja sav srećan ulazim na stadion u 80 minutu, smeštam se na divlji zapad. Tada nastupa razočarenje, ne toliko rezultatom i igrom (koje nemamo u zadnjih par utakmica) koliko ponašanjem nas navijača. Najgora smo publika ljudi, najgori i zaslužujemo ovog Supića na golu! Svi nervozni, nadrndani, više odmažu igračima sa svojim povicima, navijanje nikakvo. I kao šlag na tortu dolazi neki lik na divljem zapadu, klasična starija paljevina, ustaje i dere se na sav glas ,,mi smo firmaši, autonomaši,, ili tako nekako ali sa naglaskom na autonomaši. I još mu se na kratko pridružuje dosta likova i aplaudira mu :x . Smučio mi se život u tom trenutku i napustio sam stadion pre sudijske nadoknade, nakon samo 10-tak minuta provedenih na stadionu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Red Marquis »

Boske87 wrote:I kao šlag na tortu dolazi neki lik na divljem zapadu, klasična starija paljevina, ustaje i dere se na sav glas ,,mi smo firmaši, autonomaši,, ili tako nekako ali sa naglaskom na autonomaši. I još mu se na kratko pridružuje dosta likova i aplaudira mu :x . Smučio mi se život u tom trenutku i napustio sam stadion pre sudijske nadoknade, nakon samo 10-tak minuta provedenih na stadionu.
Čim vidim ovako nešto, odmah pomislim " Sad će opet prdenje o politici i ovde". Manite se ovakvih upisa....
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by laki »

Boske, trebalo je da mu verbalno uzvratis istom merom. Ne kritikujem te sto nisi, ti si svoj protest izrazio onako kako si smatrao u tom trenutku da treba, samo dajem sugestiju.
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by nboya »

A ja samo dajem sugestiju da se manete politike na ovom mestu
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked