17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by zukenp »

1914 wrote:Mene je Alivodic odusevio i ocekujem da ce sa uspehom igrati za Vosu.
Iz prve ruke :) ,Alivodic lako ulazi u srca publike ,posebno zbog svog ponasanja ,borbenosti i jedne sposobnosti ,a to je brza transformacija iz faze odbrane (ili iz sredine) u fazu napada(sto mislim da malo igraca ovde ima).Na taj nacin "tera" i svoje saigrace da mu se sto prije pridruze.Ne znam jel i na vas ostavio takav utisak,osim nekih kracih detalja i golova nisam imao priliku da ga gledam u vasem dresu,ali ako nije ubrzo ce .Odlican sut,i levom i desnom i dosta je brz igrac.Kondiciono izuzetno spreman,kod njega necete moci da primetite dal je pocetak ili kraj meca.Za nas je odigrao ja mislim sve meceve ove polusezone(99% cele meceve) sto dovoljno govori o pripremljenosti.Mi smo ga izgubili za sada ,kao i 90 % ekipe sa pocetka prvenstva,ali ako je morao da igra u ovoj ligi i dalje ,drago mi je sto je kod vas ,a nije kod blizanaca.Nama ostaje da se mucimo sa Kuzeljevicem :) ,koji na neki nacin "igra" slican fudbal kao i Bekvalac ,stim sto je Bekvalac ipak "igrao" dosta ofanzivnije.Doduse treba ukomponovat 16 igraca.
I da ,drago mi je sto se vracate na tribine,samo se nadam da nije zbog slobodnog ulaza i da ce potrajati jer ce te se ipak boriti za evropu.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Milan »

Kao prvo, dobrodosao na forum!
zukenp wrote:Nama ostaje da se mucimo sa Kuzeljevicem :) ,koji na neki nacin "igra" slican fudbal kao i Bekvalac ,stim sto je Bekvalac ipak "igrao" dosta ofanzivnije.Doduse treba ukomponovat 16 igraca.
Usrecili ste se i sa jednim i sa drugim. Beki i ofanziva? WTF? :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Tony Starks »

- Добро смо ушли у утакмицу, имали смо агресивност и наметнули висок ритам игре - рекао је шеф стручног штаба Војводине Небојша Вигњевић. - Оно чиме нисам задовољан јесте чињеница да нам се, као и у Смедереву, поновило спуштање ритма и узимање неке врсте одмора када за то није било ни време, ни место. Уместо да смо наставили да ломимо ривала, дозвољавали смо квалитетној екипи Спартака предах и враћање у игру. Посебно се то односи на друго полувреме, када смо имали периода добре игре и падова. Војводина мора да буде тим који ће да диктира темпо и да доминира током свих 90 минута. То је оно чему тежимо. Све у свему, задовољан сам због победе, тешке и заслужене, а до ње смо могли да стигнемо и на лакши начин. На добром смо путу пред наставак првенства и обавезе које су пред нама.

Стрелац веома лепог Александар Катаи задовољан је због победе.

- Ушли смо у полусезону с две победе и због тога су нам утакмице са Смедеревом и Спартаком биле важне - рекао је Катаи. - Срећан сам због чињенице да су на "Карађорђу" трибине биле лепо попуњене и верујем да ће у настаку првенства бити још више гледалаца на нашим сусретима. Наставили смо с добрим играма из припремног периода и мораћемо у истом стилу да играмо и у следећим мечевима. Прва је већ у суботу када гостујемо у Борчи и верујем да ће тај сусрет бити добар увод за једну од најважнијих утакмица овог пролећа, први полуфинални дуел с ОФК Београдом у Купу Србије.

О свом поготку Катаи је кратко рекао:

- Добио сам лепу асистенцију од Ађуруа, добро захватио лопту и матирао голмана Спартака. Јесте, имали смо необјашњивих падова у игри, када смо, посебно после вођства од 2:0, ми требали да станемо на лопту и диктирамо игру, а дозволили смо ривалу да се врати. Верујем да нам се то неће понављати и да ћемо у наредним сусретима бити још бољи.
http://www.dnevnik.rs/sport/vignjevicevo-upozorenje" onclick="window.open(this.href);return false;
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by zukenp »

Milan wrote:Kao prvo, dobrodosao na forum!
zukenp wrote:Nama ostaje da se mucimo sa Kuzeljevicem :) ,koji na neki nacin "igra" slican fudbal kao i Bekvalac ,stim sto je Bekvalac ipak "igrao" dosta ofanzivnije.Doduse treba ukomponovat 16 igraca.
Usrecili ste se i sa jednim i sa drugim. Beki i ofanziva? WTF? :mrgreen:
Hvala.Za ovoga je Gvardiola: )
Locked