Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Krle wrote:Ja pak mrzim ovu temu, jer pripreme počinju 9. januara, a ni na vidiku nema zaokruženog tima koji bi ih prošao zajedno :unnormal:
To se nikad neće desiti. Dok traje prelazni rok, mi čekamo koga sve možemo prodati, pa tek onda krpimo rupe. Sreća da je prvenstvo mesec i po daleko. Po meni je veći problem leto, kad nama sezona počinje početkom avgusta, a ne znamo na čemu smo do 31.avgusta.
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Jos koji minut pa je 08. januar. Znaci, za 36 sati pocinju pripreme a mi nismo nikoga doveli.....
Mozda neka pozajmica????

http://www.transfermarkt.es/es/miroslav ... 75816.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

lazarr wrote:Jos koji minut pa je 08. januar. Znaci, za 36 sati pocinju pripreme a mi nismo nikoga doveli.....
Nepotrebno je oko ovoga praviti buku.
Siguran sam da ne postoji ekipa koja je kompletirala sastav pre pocetka priprema
i koja je cele pripreme odradila sa punim sastavom.
Tako nesto je nemoguce i neprirodno jer prelazni rok traje do kraja januara i do poslednjeg
minuta su moguci dolasci/odlasci, takva su pravila igre za sve.
Pa sve i da je tako nesto moguce, to se ne moze ocekivati od ekipa koje zive
od prodaje svojih igraca.
I mislim da nije problem u ovom zimskom prelaznom roku jer se ovde prelazni rok ne
poklapa sa zvanicnim utakmicama. Nama se problem javlja na leto kada na pola prelaznog
roka pocinju evropske utakmice (i odmah nakon toga nas sampionat) a mi do tada bez ikakvog
rezona po pitanju kupovine/prodaje igraca. Mada ponavljam, nije sve toliko jenostavno kako
bi mi voleli da bude. Ako ne zelimo totalni slom po pitanju finansija, mi prodavati moramo.
Nazalost, u ovom trenutku drugog resenja nema.
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

kao sto sam najavio.

Meleg korak do Ajaksa
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -do-Ajaksa" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Prelazni rok u Srbiji zvanicno pocinje u ponedeljak 14.1. ako se dobro secam informacija. Ne znam zbog cega neki forumasi kukaju, prelazni rok je, za divno cudo, za sada dobar. Da se ja pitam, podrzao bih jos po neki odlazak. Plus povratke Becelica, Susnjara i Ivanica. Ali se ne pitam.

Brinu me jedino odlasci mladica. Meleg je na odlasku, ali ruku na srce ne znam ni koliko bi klub racunao na njega u drugom delu sezone, zbog svog ugovora sa mnogo puta spominjanom svajcarskom agencijom. Stidljivo se provlaci da su i za Kosovica stigle neke ponude...

p.s. Zbog cega klubu treba 7 golmana(Supic, Zakula, Kesic, Kordic, Cavic, Mijatovic, Lazovic) ? :D
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Za sad su potrebna pojacanja na desnom krilu i desnom beku. Alivodic se pokazao kao najbolji igrac na toj poziciji u jesenjem delu prvenstva JSL, ali ne znam koliko je realno da ga dovedu pored interesovanja klubova iz Danske i sa Kipra.
Nadam se da ce Susnjar i Becelic dobiti svoju sansu i da ce se ugovori raskinuti sa samozvanim Runijem i Skuleticem.

Ne treba ocekivati nista spektakularno i ovde licitirati sa nerealnim pojacanjima.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=R_CotiCuYps[/video]
Video klip samo iz utakmica proteklog dela prvenstva.
Last edited by Toto Riina on Tue Jan 08, 2013 5:53 pm, edited 2 times in total.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ja se iuzvinjavam,nisam u toku! Ciji je nadimak ''runi'',Smiljanicev?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Ja se iuzvinjavam,nisam u toku! Ciji je nadimak ''runi'',Smiljanicev?
Jednog i nikako jedinog trablmejkera u ekipi :)
Da makar opravda svoj nadimak igrama na terenu i zalaganjem... :frown:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

zapad wrote:Ako nije problem da navedeš i izvor ovih informacija pošto svaki prelazni rok se licitira sa gomilom imena i na kraju dodju igrači koji se ovde nisu nikako spominjali. Malo ovo izgleda neozbiljno.
Igraci koji figuriraju kao potencijalna pojacanja
Tiago Galvao, Enver Alivodic, Predrag Mijic, neki brazilac, a Valentic je otpao.
izvor dnevnik
Taj neki Brazilac je igrao u omladinskim školama Santosa i Palmeirasa, ne znam mu ime...
Takođe, i ovaj je u priči. http://www.transfermarkt.co.uk/en/draga ... 86223.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Igrao za Majnc.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Hajde da se malo manje gadjamo imenima. Navedeno je bar 50 igraca u poslednjih 10 dana u ovom topiku, a realno je da niko ne dodje. Vise nam ni stampa ne veruje :mrgreen:
Nismo toliko nestrpljivi, imamo omladince koji ce igrati. Mislim da nas eventualna pojacanja mogu samo razocarati...
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Trajković u Italiji?
S. B. | 08. januar 2013. 20:48 |

Interesuju se Italijani, razgovarali smo, ali ja sam ih, s obzirom na to da sam fudbaler Vojodine i da imam ugovor, uputio u klub – ističe štoper Vojvodine
Branislav Trajković

VOJVODINA u sredu počinje sa pripremama za prolećni deo sezone, a štoper Branislav Trajković možda će se preseliti u Italiju.

- Interesuju se Italijani, razgovarali smo, ali ja sam ih, s obzirom na to da sam fudbaler Vojodine i da imam ugovor, uputio u klub. Očekujem da će u sredu ili četvrtak razgovarati s predsednikom Ratkom Butorovićem pa ćemo više znati o svemu - kaže Trajković.

Trener Nebojša Vignjević ove zime ostao je bez Almamija Moreire (Salamanka), Milana Bojovića (Panetolikos) i Miroslava Stevanovića (Sevilja), a ugovori su istekli Danijelu Mojsovu i kapitenu Miroslavu Vulićeviću. Na start priprema opravdano će zakasniti Abubakar Oumaru zbog kašnjenja letova iz Kameruna, dok golman Nemanja Supić ima privatnih obaveza.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -u-Italiji" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Ljubomir1996 wrote:
zapad wrote:Ako nije problem da navedeš i izvor ovih informacija pošto svaki prelazni rok se licitira sa gomilom imena i na kraju dodju igrači koji se ovde nisu nikako spominjali. Malo ovo izgleda neozbiljno.
Igraci koji figuriraju kao potencijalna pojacanja
Tiago Galvao, Enver Alivodic, Predrag Mijic, neki brazilac, a Valentic je otpao.
izvor dnevnik
Taj neki Brazilac je igrao u omladinskim školama Santosa i Palmeirasa, ne znam mu ime...
Takođe, i ovaj je u priči. http://www.transfermarkt.co.uk/en/draga ... 86223.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Igrao za Majnc.
Pa zar nije Valentić još pre 2 stranice ovog topika potpisao?
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

u zurnalu(od utorka) pise da se borac iz cacka interesuje da dovede bilbiju i karana,izmedju ostalog pise da su ih zamalo doveli letos a da je sad skroz moguce i realno da ih dovedu.izgleda da borac ima para jer sam negde procitao da su u dobroj finansijskoj situaciji,da nikom ne duguju a da njima samo zvezda duguje 600 000 eura(rekao kostic,njihov predsednik).eto izgleda doslo vreme da prelomimo i sa njima dvojicom, ili nam trebaju ili da ih se resimo i pustimo da traze srecu u borcu.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

vdn slaninar wrote:u zurnalu(od utorka) pise da se borac iz cacka interesuje da dovede bilbiju i karana,izmedju ostalog pise da su ih zamalo doveli letos a da je sad skroz moguce i realno da ih dovedu.izgleda da borac ima para jer sam negde procitao da su u dobroj finansijskoj situaciji,da nikom ne duguju a da njima samo zvezda duguje 600 000 eura(rekao kostic,njihov predsednik).eto izgleda doslo vreme da prelomimo i sa njima dvojicom, ili nam trebaju ili da ih se resimo i pustimo da traze srecu u borcu.
Au druze, nemoj misliti da te optuzujem za dezinformacije (to je sada moda na ovom forumu :mrgreen: ) ali ovo mi deluje kao naucna fantastika.
Pod jedan, ne verujem ja Kosticu ni da se preziva Kostic a da ne pricam o finansijski jakom Borcu, pogotovo ne sada jer sam nedavno cuo informaciju da su neki od sponzora prestali finansirati klub.
Pod dva, Bilbija (kakav god da je bio u Vosi) je ipak mladi reprezentativac BiH i da kao kao takav ode u srpskog drugoligasa :?
Sto se tice pustanja. Karana bih pustio, neka ide i neka proba da se probije i uspe negde. Bilbiju ne bih ni pod razno pustao bez obestecenja. Nije on kod nas skoro nista pokazao, ali treba iskoristiti njegove dobre partije u mladoj reprezentaciji BiH i na osnovu toga uzeti bilo kakvo obestecenje. Pa nismo mi humanitarno udruzenje da pustamo igrace tek tako. Ako treba neka se proda i pod onom cuvenom "daj sta das", ali poklanjati igrace nekome :roll: Ni nama se ne poklanja..
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

samo sam preneo sta pise u novinama jer je u vezi nas.pod "pustimo" sam mislio da ih klub ne zaceni,ne bude prepreka u transferu,vec da uzmemo neke pare,naravno,a da oni odu u klub gde ce igrati.
Post Reply