12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by gospodinFKV »

Djuric kanda nije po ukusu 'trenera' i prešjednika :frown:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by Nikola »

Stvoreno je vise sansi i to je jedini pomak, mora mnogo borbenije i djuric mora igrati.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by Ken mahniti »

Jel ima iko informaciju o Vuletovoj povredi,jer smo sve konce pogubili kad je on izasao!
I ko je nama rezerva na desnom beku???
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by Владика »

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by Grof Žekula »

Ako je ovaj sastav na terenu iz razloga što čekamo nečiju prodaju (Trajković (jer Jokić ima itekako godina), Pavlović, Stevanović) onda sam rad izdržati još ovo malo što je preostalo. Samo kome i kako, to će biti pravo pitanje kad prelazni rok počne!
Mada - "Đurić na klupi" ima isto toliko logike kao i "Vignjević na klupi".
Treću utakmicu za redom Ađuru igra odlično - možda je i njemu to jedina šansa da ode...

Mislio sam da će Kosović krizirati nakon one šanse koju je propustio u 3' ali se brzo "pridigao" i igrao koliko je mogao/znao. Radoja bolji od njega i čini mi se da on i Ađuru "odgovaraju" jedan drugom (ali ne znam zašto?).
Supa izvukao onaj šut Bogunovića...Šta promašimo, a vodimo od 4', pa "strepimo" (ako neko još ima osećanja) do kraja...Katai i Moreira su morali dati barem taj jedan gol iz onih šansi.
Abu će jednog dana pisati knjigu - "Kako sam od ljubimca navijača Voše pune dve godine, za šest meseci postao baš suprotno". Imao je tri proboja na meču (za super šanse Kosovića, Kataia i Moreire), ali deluje potpuno nezainteresovano i ravnodušno (kao i većina nas - možda je i Abua zahvatio "naš" sindrom? (ime virusa nam je itekako poznato)).
1914
Posts: 16
Joined: Thu Nov 08, 2012 3:37 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by 1914 »

Ne mogu da verujem da ne mozemo da damo vise od jednog gola.Stvarno sramota da ostale dosta slabije ekipe imaju bolje gol razliku od nas.Ja neznam sta treneru fali da drzi Djurica na klupi.
21000
Posts: 12
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:40 pm
Location: Karadjordje

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by 21000 »

Ova utakmica je pokazala da kada hocemo mozemo da igramo fudbal,trcali smo i lako ulazili u sanse..,pohvalio bih takodje sve tri tribine mislim da im je publika dala vetar u ledja..,u naredne tri utakmice ocekujem 9 bodova i izbijanje na drugo mesto na tabeli jer mislim da fudbaleri Dzeja Ramadanovskog slabo koga mogu da dobiju ako igraju 11 na 11...
...Procice jos puno igraca i uprava kroz nas voljeni klub ali mi cemo uvek biti tu...Svi na Karadjordje...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by gospodinFKV »

Jos malo pa ce kladionice povuci kvotu 0-2 na nas... :mrgreen:
User avatar
Krizni1991
Posts: 8
Joined: Mon Nov 05, 2012 10:14 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by Krizni1991 »

21000 wrote:Ova utakmica je pokazala da kada hocemo mozemo da igramo fudbal,trcali smo i lako ulazili u sanse..,pohvalio bih takodje sve tri tribine mislim da im je publika dala vetar u ledja..,u naredne tri utakmice ocekujem 9 bodova i izbijanje na drugo mesto na tabeli jer mislim da fudbaleri Dzeja Ramadanovskog slabo koga mogu da dobiju ako igraju 11 na 11...
Pazarci su trebali da prime jos 2 gola, medjutim sreca je bila na nihovoj strani. Inace, ceka nas nimalo lak zadatak sada u Nisu! Ali ocekujem da cemo da uzmemo 3 boda na Cairu. A Zvezdu dobijamo, u to sam siguran! :cheers:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by laki »

Koliko puta u poslednjih recimo 7, 8 godina slusam: Ma zvezda je sad smesna do jaja, sto posto ih dobijamo! I onda odemo u rupu i nasi igraci istrce na teren a iz gaca im ispadaju go**a jer su se toliko usrali da gace vise nisu dovoljno velike da sav materijal ostane unutra.
Prosla sezona je izuzetak, neki poremecaj u svemiru se dogodio pa su nasi odigrali kako treba i naguzili musave oba puta.
Ja sam jako skeptican povodom poslednje utakmice i bio bih prezadovoljan i bodom. Pogotovo ako poludimo i dobijemo sledece dve utakmice nekim cúdom. Naravno sa po 1 0 8)
Image
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by 1892 »

laki wrote:Koliko puta u poslednjih recimo 7, 8 godina slusam: Ma zvezda je sad smesna do jaja, sto posto ih dobijamo! I onda odemo u rupu i nasi igraci istrce na teren a iz gaca im ispadaju go**a jer su se toliko usrali da gace vise nisu dovoljno velike da sav materijal ostane unutra.
Prosla sezona je izuzetak, neki poremecaj u svemiru se dogodio pa su nasi odigrali kako treba i naguzili musave oba puta.
Ja sam jako skeptican povodom poslednje utakmice i bio bih prezadovoljan i bodom. Pogotovo ako poludimo i dobijemo sledece dve utakmice nekim cúdom. Naravno sa po 1 0 8)
Nisi bas pratio nase rezultate u rupi poslednjih godina, ja se u nekoliko prethodnih sezona secam bar 3 pobede, i onog remija 2:2 kad smo promasili stopostotnu sansu za pobedu, tako da ti bas i ne stoji ta prica... :cheers:
Come on you Reds!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by SlaNNinar »

Što se tiče Vuleta, dobio je jak udarac u koleno i za sada je više verovatno da neće biti spreman za utakmicu u Nišu. To znači da će njegovo mesto zauzeti verovatno Stevanović, na nekim prijateljskim utakmicama desnog beka je igrao i Radoja. Ne verujem da će Smiljanić odjednom dobiti šansu u prvoj postavi, mada...
Inače, evo kakav nam završetak jeseni prognozira naš Baloteli :cheers:
http://kapiten.rs/fudbal/katai-za-kapit ... gog-mesta/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by novosadjanin »

Kad je Serzinjo Grin dolazio receno je da je on desni bek koji moze da igra i na zadnjem veznom. Eto prilike da ga vidimo na njegovoj primarnoj poziciji.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by gospodinFKV »

novosadjanin wrote:Kad je Serzinjo Grin dolazio receno je da je on desni bek koji moze da igra i na zadnjem veznom. Eto prilike da ga vidimo na njegovoj primarnoj poziciji.
Obrnuto je, on jeste zadnji vezni, ali moze i desno da igra :) Jeste uprava smesna, ali nije bas toliko da dovodi skupog stranca, da bi ga gurala na sekundarnu poziciju :)
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

Post by laki »

1892 wrote:
laki wrote:Koliko puta u poslednjih recimo 7, 8 godina slusam: Ma zvezda je sad smesna do jaja, sto posto ih dobijamo! I onda odemo u rupu i nasi igraci istrce na teren a iz gaca im ispadaju go**a jer su se toliko usrali da gace vise nisu dovoljno velike da sav materijal ostane unutra.
Prosla sezona je izuzetak, neki poremecaj u svemiru se dogodio pa su nasi odigrali kako treba i naguzili musave oba puta.
Ja sam jako skeptican povodom poslednje utakmice i bio bih prezadovoljan i bodom. Pogotovo ako poludimo i dobijemo sledece dve utakmice nekim cúdom. Naravno sa po 1 0 8)
Nisi bas pratio nase rezultate u rupi poslednjih godina, ja se u nekoliko prethodnih sezona secam bar 3 pobede, i onog remija 2:2 kad smo promasili stopostotnu sansu za pobedu, tako da ti bas i ne stoji ta prica... :cheers:
Znao sam da cu biti quotovan zbog onog sto sam rekao :) ali stvarno, kad god je zvezda bila ocajna i mi govorili kako ih gazimo sto posto, ponizili su nas kao majmune. Pa pre tih 2 2 u rupi, ja ne smem ni da evociram secanja na rezultate sa istima. Na onoj utakmici 0 3 nisam bio, mislim da je to jedina na kojoj nisam bio u poslednjih ko zna koliko god :) Mozda sam baksuz, mozda bolje Vosa igra ako ja ne odem na tekmu protiv musavih :)
Image
Locked