Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

Toto Riina wrote:
1892 wrote:
Milan wrote:Nisam stigao da vidim sta je Drina postavio, ali imam stav da ne treba zabranjivati bilo kakav materijal koji je javno objavljen na internetu, pa bio to fb ili neko drugo mesto, a iz prostog razloga sto je svaka slika, javno publikovana, istog momenta prestala da bude licna stvar pojedinca.
Na slici je bio Zelenko sa guzatom plavusom u kafani :) no nije ni bitno, realno je glupo postavljati slike sa FB ovde jer mogu da budu protumacene na razne nacine. Pretpostavljam da kad bi se procesljao profil na FB i malom Nasticu i Poletanovicu koje ovde forum izuzetno ceni, nasla bi se po koja slicna fotka, tako da to nije uopste merodavno. Ja recimo ne vidim nista lose ukoliko fudbaleri idu u kafanu, pa kad mogu advokati, doktori, novinari, forumasi....pa sto ne bi mogli i oni. Sustina je jedino da si profesionalac i da znas kad smes a kad ne smes, a da se ovde okaci neka slika i kao to je sad razlog zato sto ovaj igra tako i tako, to je argument NIKAKAV.
Meni nije glupo postavljanje slika, one su javne i objavljene od strane kluba uz pristanak fotografisanih osoba koje su pozirale. Ne znam zbog cega se vrsi nepotrebna cenzura i stite igraci koji su za ozbiljne pare stigli kao pojacanja, a umesto lopte na terenu jure po klubovima uz alkohol. Ne vidim da fotografija krsi neka pravila i voleo bih da se to u buducnosti vise ne cenzurise.

Na mestu je da fudbaler ode u kafanu uz dozvolu trenera, kada je pauza u prvenstvu ili slobodan dan. Ali u trenutku kad se kao ozbiljno i placeno pojacanje nalazis u drugom timu, nikako. Nali i Poletanovicu koji nema profil na drustvenoj mrezi slicne fotografije sigurno neces naci!
Tesko da ces videti ozbiljnog doktora koji ce dopustiti sebi odlazak u kafanu i alkoholisanje dan pre operacije ili advokata koji radi za platu vece pre vaznog sudskog spora, a biti forumas nije zanimanje.

Sustina je da ako izadjes u kafanu, sutra na terenu das sve od sebe da budes najbolji. Kao cuveni engleski skandal majstori, a ne da ne mozes da istrcis 20 minuta u JSL.
Au druze, ajde kad vec citiras moj post prvo ga procitaj pa onda nastavljaj polemiku. Ako malo pazljivije procitas doci ces do zakljucka da sam klince uzeo kao primer, mogao sam umesto njih napisati i Kacar, Brka, Vuk ili Boba Novakovic...nije ni bitno, promasio si sustinu (prvi put). Ko kaze da je ta slika od veceri pre utakmice, mozda jeste a mozda i nije, tako da si opet promasio sustinu (drugi put)
I za kraj molim te procitaj boldovan deo u mom postu posto ti je ocigledno promakao, a vec si krenuo da kucas po tastaturi.
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

http://fkvojvodina.com/press.php?id=329 ... +skuletica" onclick="window.open(this.href);return false;

Umesto litre sljive na dan, sad ce smeti samo pola, a na zurku kod Koromana i Sase Ilica sledece srede moze da zaboravi :mrgreen:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Somborac »

Ne zanimaju me prvotimci samo da ne pokvare omladince.

U januaru zahvaliti runiju, rupi, traksu, skuletu, paki, mojsovu, dovesti Susnjara, Onijevua i dati sansu omladincima.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2012/10/voj ... upica.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Supic je suspendovan do kraja i zavrsio je sa Vosom!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Haha, koliko smo puta vec culi slicne vesti :lol:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Drina wrote:Supic je suspendovan do kraja i zavrsio je sa Vosom!
Do kraja ove ili sledeće nedelje?
Pošto kod nas se ovi nepoželjni rotiraju na nedeljnoj bazi, sad kad je Trajko u potpunosti rehabilitovan, moja procena je da posle Banjice stiže Škuletinjo, a onda posle Pazara je vreme i za Rupića...
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Red Marquis wrote:
Drina wrote:Supic je suspendovan do kraja i zavrsio je sa Vosom!
Do kraja ove ili sledeće nedelje?
Do kraja prosle nedelje! Koliko vidim juce je branio protiv Banata. Smejurija smo nevidjena od kluba.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by SlaNNinar »

Slažem se.
http://kapiten.rs/fudbal/kapiten-saznaj ... ne-sekire/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Ovo im je poslednja sansa ili...? :rolll:

Aj sto su ovi iz kluba neozbiljni, navikli smo, ali Firma mora sto pre shvatiti da je doslednost u postupcima i stavovima jedan od osnovnih postulata svake ozbiljne navijacke grupacije. Totalno smo izgubili identitet (toliko prepoznatljiv), i pothitno je neophodna promena kursa. Naravno, pod uslovom da je jedan od ciljeva omasovljenje pokreta...

Mali je off, pa bih molio sve forumase da ovaj post ne shvate kao poziv na raspravu o F89...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Buca »

Izgleda da je mišljenje Firme i navijača sa severne tribine jedino ispravno i bitno igračima i ljudima u klubu. Taman kada čovek pomisli da ne može gore, pobrinu se za to i oni koji se služe sloganom "Mi smo jedno, to je naša snaga".
Sramotno je da je kapiten Vojvodine, jedan ljigavac koji sebi daje za pravo da deli navijače i priča o onim pogodnim i onima koji to nisu, a neki idu na stadion i pre nego što je on bio u planovima svojih roditelja. Igrači nas ućutkuju, hvataju se za genitalije i još nalaze za pravo da kažu kako im smetaju zvižduci.
Iskreno posle pročitane vesti o ovom sastanku meni jednostavno nešto, neki osećaj u želucu u stomaku ne da mira. Prestao sam da se radujem golovima, raznim kupovima, da čitam novine, proklinjem i ovaj internet glupi, jednostavno osećam se odbačenim od Vojvodine, a pogotovo me boli što su me na takvo osećanje naveli apsolutno nebitni ljudi, koji ne bi trebalo da dotaknu i jednu sferu Slaninarskog života.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grba_NS »

Ja ne bih rekao da je off. Cak sta vise, rekao bih da je to "epicentar" svega. Ne treba vise izbegavati pricu o Firmi, jer samo njeno postojanje je totalno obesmisljeno. Ja bih rekao da je svrha njenog funkcionisanja i postojanja u ovom trenutku, korist odredjenih pojedinaca koji vode tu grupu, zbog cega se ona munjevitom brzinom i osipa. Pa potpuno je jasno da je do ovog (sramnog) pomirenja doslo zbog (neprimereno) bliskih (interesnih) odnosa predsednika kluba i vec pomenutih likova koji vode Firmu. Sto se mene licno tice, ja odavno sebe oslovljavam slaninarom i samo slaninarom, Firme u toj prici nema!!! Ako zelimo dobro Fk Vojvodini (a zelimo), onda to treba otvoreno i reci, a ovaj forum, ako nema kapacitet da o tome nesto i kaze, onda ne treba ni da postoji, jer nije on sam po sebi svrha postojanja, vec ono o cemu svi ovde diskutujemo - Fk Vojvodina.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

SlaNNinar wrote:Slažem se.
http://kapiten.rs/fudbal/kapiten-saznaj ... ne-sekire/" onclick="window.open(this.href);return false;
:pegla:

Idemo, ponovo brisem slajmaru sa lica... :frown:
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by PZS »

Ovo je bio poslednji sastanak sa igracima i strucnim stabom...
Ekipa je prenela da oseca ogroman pritisak i negativnu energiju od strane dela navijaca i da je to jedan od razloga sto ne pruzaju dobre partije kod kuce. Sta im je Firma porucila ne bih spominjao, ali nije bilo nimalo prijatno :furious: .
Na kraju je odluceno da im se da sansa, bez vredjanja bilo koga (ovo vazi za sve tribine), kako bi dali svoj maksimum u narednih par utakmica.
Ne moraju da pobedjuju, ali neka izginu na terenu i time pokazu da postuju grb kluba za koji igraju, a samim tim i navijace.
Ukoliko se i posle ovoga ne bude nista promenilo... ponovo sastanak, ali sa malo drugacijim dnevnim redom :devil:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

PZS wrote:Ovo je bio poslednji sastanak sa igracima i strucnim stabom...
Ekipa je prenela da oseca ogroman pritisak i negativnu energiju od strane dela navijaca i da je to jedan od razloga sto ne pruzaju dobre partije kod kuce. Sta im je Firma porucila ne bih spominjao, ali nije bilo nimalo prijatno :furious: .
Na kraju je odluceno da im se da sansa, bez vredjanja bilo koga (ovo vazi za sve tribine), kako bi dali svoj maksimum u narednih par utakmica.
Ne moraju da pobedjuju, ali neka izginu na terenu i time pokazu da postuju grb kluba za koji igraju, a samim tim i navijace.
Ukoliko se i posle ovoga ne bude nista promenilo... ponovo sastanak, ali sa malo drugacijim dnevnim redom :devil:
A jel su se tu pitale sve tribine ili samo oni sto kupe kajmak :deal:
Post Reply