10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by zapad »

50 puta gledam ovaj snimak što je postavio Podbara, penal čist ko suza. Ako nismo zadovoljni stanjem u klubu to ne znači da treba da izmišljamo neke stvari.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by gospodinFKV »

Boske87 wrote:Istočna tribina je za mene uvek bila i ostala najbolja. Zdrava atmosfera, ironična dobacivanja i interne šale stalnih gledalaca barem malo ulepšaju sumornu sliku sa terena. Što su gori vremenski uslovi i igra ovih šabana na terenu atmosfera je po pravilu još bolja jer je ironija jedino sredstvo koje nama navijačima može sačuvati zdrav razum.

Sramotan penal smo dobili, slabo to iko spominje !!! Svake sezone se ponavlja šablon, krenemo solidno, zatim se čeka da naša uprava napravi neki harakiri potez (poput smene trenera), malo nas pokradu tu i tamo protiv nekog jačeg JSL tima, a kad smo debelo iza blizanaca onda kreće navlačenje, sramotno dobijamo većinu utakmica protiv ,,malih timova,,. Pogledajte samo na snimku fanatičnu reakciju Trajkovića, trk i grljenje Abubakara nakon kranje diskutabilnog izborenog penala, e takvi igrači danas predstavljaju Vojvodinu, ni trunke obraza i inteligencije. Sad sam siguran da smo postali mali blizanac koji će se bez obzira na kvalitet tima održavati na aparatima na tom mestu koje vodi u Evropu, dok lepe igre i titule nikada neće videti jer je to nije u interesu srpskog fudbala (interes Toleta, Đurića, Vesića, BB i kompanije)
:klanjanje:

Bahati istok....kad se setim kako je onaj Mladenovic iz Borca prosao prosle sezone :greenbutt:

:cheers:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by Nikola »

Na snimku deluje kao cist prekrsaj za 11 metara. Na stadionu mi se nije tako cinilo.
Veoma je ruzno, da ne napisem seljacki vredjati sopstvene igrace za vreme utakmice. To je odlika navijaca blizanaca, oni su uveli taj trend i bio sam ponosan sto se to retko desavalo na nasem stadionu. Za vreme utakmice podrska, posle poslednjeg zvizduka po zasluzi.
ПУШТАМ КИШУ!
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by verni zapad »

Nikola wrote:Na snimku deluje kao cist prekrsaj za 11 metara. Na stadionu mi se nije tako cinilo.
Veoma je ruzno, da ne napisem seljacki vredjati sopstvene igrace za vreme utakmice. To je odlika navijaca blizanaca, oni su uveli taj trend i bio sam ponosan sto se to retko desavalo na nasem stadionu. Za vreme utakmice podrska, posle poslednjeg zvizduka po zasluzi.
Slazem se sa tobom druze,kao i vecina tih sto ih vredjaju ali jednostavno moras da shvatis da su oni ustvari kivni na upravu samo sto nemaju m....a da vicu protiv uprave nista jer se boje batina (koje su iskren da budem i bile na istoku,video svojim ocima)sto mi i dalje nije jasno da 300 ljudi stoji i gleda kako ga majmuni tuku.....necu ni da spominjem kakav bi ishod bio da se to desilo u drugim klubovima....samo da podsetim da su to isti igraci koji su pobedili veliki rapid,sto vam govori da samo stanje u klubu nije onako kako izgleda a trenera necu ni da pominjem....e zato me stadion nece videti do daljnjeg,ili dok se stvari ne promene ili dok oni koji dolaze ne pokazu ono sto zaista osecaju a tada cu im naravno pomoci u tom iskazivanju emocija....poz
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by recni galeb »

verni zapad wrote: Slazem se sa tobom druze,kao i vecina tih sto ih vredjaju ali jednostavno moras da shvatis da su oni ustvari kivni na upravu samo sto nemaju m....a da vicu protiv uprave nista jer se boje batina (koje su iskren da budem i bile na istoku,video svojim ocima)sto mi i dalje nije jasno da 300 ljudi stoji i gleda kako ga majmuni tuku.....necu ni da spominjem kakav bi ishod bio da se to desilo u drugim klubovima....samo da podsetim da su to isti igraci koji su pobedili veliki rapid,sto vam govori da samo stanje u klubu nije onako kako izgleda a trenera necu ni da pominjem....e zato me stadion nece videti do daljnjeg,ili dok se stvari ne promene ili dok oni koji dolaze ne pokazu ono sto zaista osecaju a tada cu im naravno pomoci u tom iskazivanju emocija....poz
malo ti je nelogican ovaj kraj, sacekaces da tvoje nezadovoljstvo drugi projektuju pa ces tek onda doci!? :shock:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by Passion »

Свако ко напусти Војводину, мислим да више нема права да дискутује о Њој. Одлазак са стадиона је знак немоћи. А само присуство ипак показује гов*има из управе да не могу баш све да нас отерају и раде потпуно шта хоће.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by verni zapad »

recni galeb wrote:
verni zapad wrote: Slazem se sa tobom druze,kao i vecina tih sto ih vredjaju ali jednostavno moras da shvatis da su oni ustvari kivni na upravu samo sto nemaju m....a da vicu protiv uprave nista jer se boje batina (koje su iskren da budem i bile na istoku,video svojim ocima)sto mi i dalje nije jasno da 300 ljudi stoji i gleda kako ga majmuni tuku.....necu ni da spominjem kakav bi ishod bio da se to desilo u drugim klubovima....samo da podsetim da su to isti igraci koji su pobedili veliki rapid,sto vam govori da samo stanje u klubu nije onako kako izgleda a trenera necu ni da pominjem....e zato me stadion nece videti do daljnjeg,ili dok se stvari ne promene ili dok oni koji dolaze ne pokazu ono sto zaista osecaju a tada cu im naravno pomoci u tom iskazivanju emocija....poz
malo ti je nelogican ovaj kraj, sacekaces da tvoje nezadovoljstvo drugi projektuju pa ces tek onda doci!? :shock:
to znaci da sam par puta poceo sa uprava napolje pa me jedan covek ispostuje,a da sedim i gledam go**a sta nam rade sa klubom vise ne mogu....dolazim na svaku utakmicu osim kad sam jako bolestan od 87 godine,bio sam prisutan i 89 na proslavi titule,svega se nagledao,i kad je bilo 100,200 ljudi na tekmama ali ovakvo ponizenje jos nisam video....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by gospodinFKV »

Ne secam se tacno ko, moguce da je Grba, ali neko je pricao o gubitku motivacije ovih igraca, koje je pocelo od finala kupa...
Nekako sve se vise slazem sa tim, iz utakmice u utakmicu. Da se ne lazemo, nije ovo bog zna kako promenjen tim od tada...
Mislim da treba jedan dobar deo prodati na kraju sezone, ako ne i ranije...
ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by ssnigd »

Nije to pad koncentracije, nego se to zove nece niko da me kupi zato sto sam los.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by gospodinFKV »

Nisu prodati na vreme...sve vise i vise delim to misljenje...neki od njih sad imaju i po 26/27 godina, nemaju ama bas nikakvu motivaciju, a medju omladincima imaju alternative...
Treba ih gurati, dati im odresene ruke do kraja sezone, pa makar i peti bili, da se uigraju i formiraju tim uz poneko iskusno pojacanje - Avramova, Stepanova,...
Nece Meda jos dugo izdrzati na tribinama, propasce, treba reagovati, naci neki nacin da se dovedu Aleksic i on nazad, na neku pozajmicu i uz Poletanovica, Radoju, Kosovica, Nastica, Sprema, Deletica i ekipu oni bi sou pravili...jos da Greene pokaze zasto je doveden...kakvi blizanci, kakvi bakraci...
Resiti se Vuleta, Paje, Traksa, Runija, Skuletica, Kataija, Supica, Moreire, Adjurua, Bilbije i ostalog skarta...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by madda fakka »

gospodinFKV wrote:Nisu prodati na vreme...sve vise i vise delim to misljenje...neki od njih sad imaju i po 26/27 godina, nemaju ama bas nikakvu motivaciju, a medju omladincima imaju alternative...
Treba ih gurati, dati im odresene ruke do kraja sezone, pa makar i peti bili, da se uigraju i formiraju tim uz poneko iskusno pojacanje - Avramova, Stepanova,...
Nece Meda jos dugo izdrzati na tribinama, propasce, treba reagovati, naci neki nacin da se dovedu Aleksic i on nazad, na neku pozajmicu i uz Poletanovica, Radoju, Kosovica, Nastica, Sprema, Deletica i ekipu oni bi sou pravili...jos da Greene pokaze zasto je doveden...kakvi blizanci, kakvi bakraci...
Resiti se Vuleta, Paje, Traksa, Runija, Skuletica, Kataija, Supica, Moreire, Adjurua, Bilbije i ostalog skarta...
Ovakav tim bio bio.... Samo da dovedemo napadaca nekog joj!! :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by gospodinFKV »

madda fakka wrote:
gospodinFKV wrote:Nisu prodati na vreme...sve vise i vise delim to misljenje...neki od njih sad imaju i po 26/27 godina, nemaju ama bas nikakvu motivaciju, a medju omladincima imaju alternative...
Treba ih gurati, dati im odresene ruke do kraja sezone, pa makar i peti bili, da se uigraju i formiraju tim uz poneko iskusno pojacanje - Avramova, Stepanova,...
Nece Meda jos dugo izdrzati na tribinama, propasce, treba reagovati, naci neki nacin da se dovedu Aleksic i on nazad, na neku pozajmicu i uz Poletanovica, Radoju, Kosovica, Nastica, Sprema, Deletica i ekipu oni bi sou pravili...jos da Greene pokaze zasto je doveden...kakvi blizanci, kakvi bakraci...
Resiti se Vuleta, Paje, Traksa, Runija, Skuletica, Kataija, Supica, Moreire, Adjurua, Bilbije i ostalog skarta...
Ovakav tim bio bio.... Samo da dovedemo napadaca nekog joj!! :D
Pa Aleksic...onda bi cak i guranje Abua na krilo bilo i logicno (ukoliko ne bi bio medju tim prodatim)....
To bi bio jako dobar tim: Avramov - Nastic, Djuric (Stepanov), Radoja, neki desni bek - Greene, Meda, Poletanovic, Kosovic, Abu (Spremo) - Aleksic......
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by Helm »

Samo sto bi Aleksica prvo trebalo poslati u Severnu Koreju na pozajmicu jedno godinu dana. Posle toga bi bio odlicno resenje. :deal:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by madda fakka »

gospodinFKV wrote:
madda fakka wrote:
gospodinFKV wrote:Nisu prodati na vreme...sve vise i vise delim to misljenje...neki od njih sad imaju i po 26/27 godina, nemaju ama bas nikakvu motivaciju, a medju omladincima imaju alternative...
Treba ih gurati, dati im odresene ruke do kraja sezone, pa makar i peti bili, da se uigraju i formiraju tim uz poneko iskusno pojacanje - Avramova, Stepanova,...
Nece Meda jos dugo izdrzati na tribinama, propasce, treba reagovati, naci neki nacin da se dovedu Aleksic i on nazad, na neku pozajmicu i uz Poletanovica, Radoju, Kosovica, Nastica, Sprema, Deletica i ekipu oni bi sou pravili...jos da Greene pokaze zasto je doveden...kakvi blizanci, kakvi bakraci...
Resiti se Vuleta, Paje, Traksa, Runija, Skuletica, Kataija, Supica, Moreire, Adjurua, Bilbije i ostalog skarta...
Ovakav tim bio bio.... Samo da dovedemo napadaca nekog joj!! :D
Pa Aleksic...onda bi cak i guranje Abua na krilo bilo i logicno (ukoliko ne bi bio medju tim prodatim)....
To bi bio jako dobar tim: Avramov - Nastic, Djuric (Stepanov), Radoja, neki desni bek - Greene, Meda, Poletanovic, Kosovic, Abu (Spremo) - Aleksic......
Pa zato sam i rekao nekog napadaca ne misleci uopste na Aleksica... I dalje mi je u glavi slika on, neka plavusica i ja u liftu silazimo iz Djardina ovaj se klima levo desno, ja ga iz zeze pitam "Dani kako u Italiji" on opusteno "ma pun mi ... idem odande". Izlazimo iz lifta i dalje se tetura ova jadnica ne zna sta ce sa njim.... Sto me to podseca na nesto sto se desilo u skorije vreme.... Od te dece treba napraviti ljude lako se fudbal nauci....
I Bog je Slaninar...
Locked