8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by prijatelj fudbala »

mihailov wrote:Problem je upravo u tome što Vojvodina upropaštava karijeru klincima.
+1
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Toto Riina »

Pogledajte bar jednu utakmicu omladinaca i videcete da je u pitanju POSEBNA generacija omladinaca koja je supertalentovana, koja dise kao jedna porodica i koja ima SISTEM!
Najzasluzniji za to je Milan Kosanovic, a on i ti igraci zasluzuju PRAVU sansu, a preplaceni, nezadovoljni poluigraci raskid ugovora.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by milancl »

Charlie wrote:Ne znam cemu ovo podsmevanje Jokicu. Pa normalno da je Thiago(jedan od najboljih igraca u ligi) duplo brzi od njega na tolikom prostoru. Vuk M. daje totalno idiotski pas, sedam igraca se nabilo u 20m i ostavilo 30m przno da se ovaj zaleti. Sta je Jokic koji stoji na centru tu mogao, da ga rusi, odmah bi fasovao crveni...Djuric ili Trajkovic bi ispali jos smesniji da su se nasli u takvoj situaciji.
Uopšte se niko ne podsmeva Jokiću, već je to realnost. On je totalni promašaj, slobodno mogu da kažem. To pišem još od početka prvenstva. Da ponovim da čovek ne zna da se postavlja kao štoper, plus nema visinu za štopera, niti to nadoknađuje odrazom, setimo se koliko čistih lopti koje upućuje malom Nastiću završi u autu (iako ga niko ne napada) ili ih doda tako da se Nastić ubije dok smiri loptu. A pola startova mu je u stilu nekog karatiste. Daleko od toga da pojedine utakmice nije dosta solidno odradio, ali daleko je on od nivoa Trajka, a naročito od Đurića, našeg najboljeg igrača u dosadašnjem delu sezone (činjenica da nam je štoper najzapaženiji sve govori).
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Toto Riina »

Traks koji je prokockao sve prilike ne moze dobiti sansu pre omladinskog reprezentativca Nemanje Radoje.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by tulip »

Toto Riina wrote:Traks koji je prokockao sve prilike ne moze dobiti sansu pre omladinskog reprezentativca Nemanje Radoje.
Radoja je supertalentovani univerzalac koji sa uspehom igra veznog, štopera i desnog spoljnjeg. Kao veznjak je duplo kreativniji od Vuka, Đure i Grina, tako da mi je prosto žao da ga trošimo na mestu štopera.
DAJ GOL!!!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by fare »

Meni ljudi uopste nije jasno sta se desava sa Moreirom (bio najbolji na pripremama, dao onaj evro gol , bio jedan od retkih koji je zadovoljavao po recima trenera i onda je dosla ta famozna utakmica pre partizana kad je odigrao celih 20 minuta i posle toga ga uopste nema cak ni na klupi .Sad da li je folirao povredu samo da nebi igrao protiv svog omiljenog mu kluba ili sta je u pitanju ja stvarno ne znam ako je neko upoznat po ovom pitanju neka odgovori ? :(
masterNS
Posts: 572
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by masterNS »

fare wrote:Sad da li je folirao povredu samo da nebi igrao protiv svog omiljenog mu kluba ili sta je u pitanju ja stvarno ne znam ako je neko upoznat po ovom pitanju neka odgovori ? :(
Cemu ovakve insinuacije? Covek je profesionalac i stranac i daje maksimum ove sezone na terenu. Ruzan gest Fare, nije od tebe bilo toga do sad.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by DekiFirma »

Toto Riina wrote:Pogledajte bar jednu utakmicu omladinaca i videcete da je u pitanju POSEBNA generacija omladinaca koja je supertalentovana, koja dise kao jedna porodica i koja ima SISTEM!
Najzasluzniji za to je Milan Kosanovic, a on i ti igraci zasluzuju PRAVU sansu, a preplaceni, nezadovoljni poluigraci raskid ugovora.
Pitam se sta bi falilo da citava ekipa zajedno sa trenerom jednostavno zauzme mesto prvog tima,a sadasnje da rasprodaju i oteraju. Siguran sam da ne bi bili losiji nego sada, a za 2 godine bi imali vec dobru ekipu. A ovako smo losi,propadaju nam talenti a za godinu dana ce svi ti preplaceni igraci da nam naprave veliku rupu u budzetu a uz sve to ih zabole ona stvar za FKV i za titulom, bitno da malo pikaju fucu a ostalo vreme (i pare) trose na pice, zene i provod.
Locked