7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Ko pobeđuje u subotu?

Poll ended at Sat Sep 29, 2012 6:05 pm

Voša!
35
61%
Niko.
13
23%
Oni...
9
16%
 
Total votes: 57

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Grof Žekula »

SlaNNinar wrote:Ne znam, deluje mi da je kod njega prisutna neka želja da sutra poginemo na terenu i dođemo do toliko željene pobede, koja nam može biti prekretnica u ovoj sezoni. Nadam se samo da se i igrači osećaju isto.
Kod njega može da bude prisutno šta 'oćeš (tj svi mi zajedno), ali ako pola igrača na terenu ne odigra ništa i nikako, onda je opet On JEDINI krivac (tako je u fudbalu, jer je trener najodgovorniji - uprave i igrače niko ne menja "preko noći").
Harmonija - nikakva, Atmosfera (kanda, po pročitanom) - "0", Kolegijalnost - ne postoji, Realizacija - bedna, Igra - još gora...
Na sve nadoveži(te) njegovo (ne)znanje i činjenja vođstva Kluba...
Pobeda sutra preokreće sve za 180 stepeni, ali poraz...Vodi na samo dno!!! Tek će onda sve da počne da "isplivava" na površinu.
Da bi pobedili, mi sutra i možemo jedino da "poginemo", jer druge atribute (gorepomenute) ni nemamo. Da li će to biti dovoljno?

Pitanje dolaska na Stadion, kao i navijanja do poslednjeg atoma snage, se i ne postavlja. To oni sutra treba da nam vrate borbom!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by trelos gia fcv »

Mi sutra možemo da se nadamo jednom jedinom bodu - samo ako svi igrači FK SEKTA budu imali najgori dan u životu što se tiče fudbala - i ne postignu pogodak.
Tačka.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by the Gari »

Nikola wrote:Koliko dugo nisam cuo i video da neko spomene Cvetka ili Mijatovica!?
Jedan je Mijat kapiten :mrgreen:

Inače, što se tiče utakmice s onom đubradi, imam samo jednu poruku: Udri po nogama!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by SlaNNinar »

Naravno da trener snosi najveću odgovornost za igru, ali u normalnim ligama, gde trener vrši i selekciju i sprovodi pripreme. Vignjević je došao tek skoro, preuzeo je tim usred sezone i to u (po njega) najgoroj mogućoj situaciji - ekipa je prva, ali igra loše. Dobio je zadatak da je trgne u hodu, što svakako nije lako, a uporedo oseća i pritisak rezultata, jer eto, sa starim trenerom bili smo prvi. Nije da ga branim, ali ukoliko ova sezona stvarno bude neuspešna, mislim da je najveći krivac za to uprava koja je smenila Zagorčića, pa igrači koji zaista ne igraju timski, već za sebe, pa tek onda trener. No, to je sad manje važno pred ovakvu utakmicu. Slažem se da će nam ovaj meč biti prekretnica. Setite se samo prošle i pretprošle sezone i takođe sedmog kola! Šta je kasnije bilo posle onih 2:0 sa Kizom, a šta posle onih 1:2 sa Vukićevićem? Od igrača očekujem da konačno vidim borbu i motivisanost, a od nas, bar jednako ''objašnjavanje stvari'' onima kao i prošli put :cheers:
Vidimo se sutra 8)
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1110
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by naseljekolumbija »

Sutra ce biti nereseno,rezultat 1:1
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by ernesto »

dobijamo 2-1!!!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by JackSparow »

Jel se da naslutiti ko će braniti ako je Supa povređen? Žakula? Ili možda Kesić... jel on kod nas ili nije? Niko ga više ne pominje.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by madda fakka »

ernesto wrote:dobijamo 2-1!!!
Odo ja sad celu platu da stavljam na rezultat. Budem li izgubio... :D Salu na stranu, bojim se da ce nkp doci na Karadjordje kao prosle godine. Tada je Sranjojevic igrao polubunker na kontre i Mojsov kiksnuo oba gola (manje vise). Moje misljenje ako im nekim nadbozanskim cudom ucackamo gol da oni nama nece dati. Dosadna i mlaka utakmica to ocekujem unajmanju ruku...

P.S. Na ovakvim utakmicama se ne gleda igra samo gol vise nista drugo. SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE!!
Kamenica wrote: Puno toga bi' zeleo, pa i to da pobedimo partizan(namerno malim slovom)...
Nepisano pravilo foruma da se partizan i zvezda pisu malim slovima. Pozeljno je napisati takodje nkp, partizani, tudjmanovci, crni blizanac, zlezda, czv, crveni blizanac, udbasi.... :D :D
I Bog je Slaninar...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by johnny »

Sutra protiv fk :shit: hocu startove sa dve noge od prvog minuta...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by vosa do groba »

johnny wrote:Sutra protiv fk :shit: hocu startove sa dve noge od prvog minuta...
Eh da je Paja u ekipi on bi to sigurno radio :D
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by vojvodina jedna jedina »

johnny wrote:Sutra protiv fk :shit: hocu startove sa dve noge od prvog minuta...
:roll:

Inace ja ocekujem pobedu,verujem da cemo biti motivisaniji od njih i da ce to biti odlucujuci detalj na utakmici.

Izuzimajuci nas trijumf,sve ostalo ce biti za zaborav.
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by vitez>Koja »

sutra il dobijamo il gubimo il igramo nereseno cetvrto nema...jasno

na kojoj smo strani zapadne tribine mislim da se orjentisem da ne dodje do :argue:
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Casual »

Sutra ocekujem pobedu, kako na terenu tako i na tribinama. Podrska nasima maksimalna od starta, ostavite glas na tribini, pokazimo kako se navija za klub ovim poremecinim mozgovima kojih je sve manje - jer igra Vojvodina!

P.S. Da li se zna na kojoj ce tribini biti "zabranjeni" ova njihova frakcija, posto su protiv Donjeg Srema bili na zapadu?

edit: Sto se tice Mazica, zna se kako moras da sudis da bi mogao da konkurises za internacionalnu listu sudija i ko te predlaze za to, tako da je on dosta toga uradio vec za "tu gospodu", pa sam misljenja da nece sebi dozvoliti da se bruka ovde kad je vec sad u Evropi na dobrom glasu, a svakako je i nas najbolji sudija.

edit2: Nece valjati ako "one" stave na zapad. Mislim da bi komotno mogli na jug.
Last edited by Casual on Fri Sep 28, 2012 9:48 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Schteph_F89 »

Casual wrote: P.S. Da li se zna na kojoj ce tribini biti "zabranjeni" ova njihova frakcija, posto su protiv Donjeg Srema bili na zapadu?
zabranjeni,odbaceni,podbaceni ce se sigurno uvaliti u zapad,nema se gde sa njima...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by gospodinFKV »

http://kapiten.rs/fudbal/jelen-superlig ... rdu%CB%9D/" onclick="window.open(this.href);return false; je*u nas na sve strane...ovo sutra ce u najmanju ruku biti zanimljivo :frown:


http://fkvojvodina.com/vesti.php?id=3265&title=derbi" onclick="window.open(this.href);return false; rasplaka me kao malo dete, covece....
Locked