5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Locked
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Zelja95 »

Moje vidjenje,igra nam je 0,sastav tima 0,trener :greenbutt: .Iako smo svi govorili da Abu treba da ostane,i ja sam to govorio,ali ne vise. Na pauzi izmedju sezone ga prodati dok vredi,igrao je kako je igrao do pocetka prosle godine,od tad strasno. Nista,ostaje da vidim kako cemo proci sa Ofkom(verovatno nereseno u najboljem slucaju) pa zatim sa partizanom pa da se pozdrav sa stadionom do boljih dana. :cheers:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Grof Žekula »

Avangarda wrote:И сад долазимо до закључка да ако желиш да навијаш за ФКВ треба да се одрекнеш и трофеја и фудбала?! Па у чему је онда смисао постојања и подржавања једног фудбалског клуба ако не може ни да освоји трофеј, ни да игра фудбал?! 'Ајде је*еш трофеје 90% клубова на свету не осваја ништа, али зато (не рачунајући ову нашу и сличне шњ лиге) 95% клубова игра фудбал и то добар фудбал! Не тражим ја да ми играмо као Барселона (сад би се одма неко јавио са причом колики је њима буџет, а колики нама), ја само тражим да ми играмо леп фудбал у оквиру овог нашег накарадног српског фудбала, значи не да играмо лепо за европске и светске стандарде, већ само за ове наше бедне домаће стандарде.

Али изгледа да пуно тражим...
Bravo za post!!! :cheers:
Ovo je suština priče, kao i konstatacija da, kanda, ipak tražimo puno.
Jer ne gine nam potpuna dekadencija na svim nivoima.
Kada se u bilo kom segmentu bitisanja Kluba (navijanje, atmosfera, trener, igrač, igra...) pojavi neka svetla zvezda, ona se brže-bolje (namerno?) gasi.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Само Војводина »

По последњих пар наступа, Абу је заслужио клупу да мало одмори. Изузетно ценим све што је урадио за Војводину, али нико не треба да буде недодирив и да игра прву поставу упркос слабим наступима. На претходне 2-3 утакмице није дао ни 5% својих могућности.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by njaks »

Kada odete svi sa stadiona nadam se da cete prestati i ovde da pisete.

edit:
Nemoj biti bezobrazan prema ljudima koji imaju staža na stadionu koliko ti godina života. Brick Liman
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by milancl »

njaks wrote:Kada odete svi sa stadiona nadam se da cete prestati i ovde da pisete.
Apsolutno. Draže mi je da gledam utakmicu na -5 protiv nekog Smedereva, pred možda 500 ljudi, plus nam ne ide u prvenstvu, nego kad dođe 4 hiljade kad je besplatan ulaz i lepo vreme. Lako je voleti klub kada mu ide.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Krle »

milancl wrote:
njaks wrote:Kada odete svi sa stadiona nadam se da cete prestati i ovde da pisete.
Apsolutno. Draže mi je da gledam utakmicu na -5 protiv nekog Smedereva, pred možda 500 ljudi, plus nam ne ide u prvenstvu, nego kad dođe 4 hiljade kad je besplatan ulaz i lepo vreme. Lako je voleti klub kada mu ide.
Nije ovde u pitanju da li ide klubu ili ne, već ko od mangupa iz naših redova tura klipove u naše točkove. Konkurencija je velika. :deal:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by recni galeb »

Edit: Vidimo se za sedam dana
Nboya
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Minja »

milancl wrote:
njaks wrote:Kada odete svi sa stadiona nadam se da cete prestati i ovde da pisete.
Apsolutno. Draže mi je da gledam utakmicu na -5 protiv nekog Smedereva, pred možda 500 ljudi, plus nam ne ide u prvenstvu, nego kad dođe 4 hiljade kad je besplatan ulaz i lepo vreme. Lako je voleti klub kada mu ide.
Bez ljutnje, takve demagogije sam se naslusao. Prazne price.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Mare »

Ma sita je Vojvodina (a i mi sa njom) ove uprave i ovih igrača, a i oni Vojvodine. Promene su neophodne na svim nivoima!!!
Bila je baš neka negativana atmosfera na zapadu na prošloj utakmici, željni smo promena, pa i po cenu rezultata, u stvari kojih rezultata!?!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by vosa do groba »

Procitao sam ovde par postova u kojima ste rekli da vas stadion nece vise videti.Razumem ja i zbog cega ste to rekli,ali ne razumem da ne shvatate da oni bas to zele.Da na stadionu bude sto manje ljudi,pa lakse je upravljati sa 300 nego za 5000 ljudi,samim tim i njima pomazemo. Nista me i nikad u zivotu nece naterati da odem sa stadiona ! Jedino resenje da se resimo ove uprave i "zvezda" u timu po meni je da ispadnemo u drugu,ako ne i trecu ligu.Cisto sumnjam da ce Bata onda imati neke koristi,oticice vecina igraca i onda polako da krenemo iz pocetka.Pet godina,pet godina ako je potrebno,ali mislim da bi tada bila mnogo zdravija atmosfera i na stadionu i u citavom nasem klubu.Neko moje misljenje :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Stexman »

vosa do groba wrote:Procitao sam ovde par postova u kojima ste rekli da vas stadion nece vise videti.Razumem ja i zbog cega ste to rekli,ali ne razumem da ne shvatate da oni bas to zele.Da na stadionu bude sto manje ljudi,pa lakse je upravljati sa 300 nego za 5000 ljudi,samim tim i njima pomazemo.
Dokle god bude bude i tih 300 ljudi na stadionu, ON ce imati koga da vuce za nos i nekog kome ce da prodaje maglu! Kad taj broj bude 0 na nekoliko utakmica, sam ce se spakovati jer nece biti nikog da mu hrani ego.
vosa do groba wrote:Jedino resenje da se resimo ove uprave i "zvezda" u timu po meni je da ispadnemo u drugu,ako ne i trecu ligu.Cisto sumnjam da ce Bata onda imati neke koristi,oticice vecina igraca i onda polako da krenemo iz pocetka.Pet godina,pet godina ako je potrebno,ali mislim da bi tada bila mnogo zdravija atmosfera i na stadionu i u citavom nasem klubu.Neko moje misljenje :cheers:
I posle tih pet godina, jedna ili dve dobre godine i opet dvadesetak katastrofalnih!
Ja sam pratio Vosu kroz drugu ligu na svim utakmicama kuci i skoro svim gostovanjima. Jesu to bile "sedeljke", ali jeste bila lepa i zdrava atmosfera. Ali druga liga nije trajno resenje.
Bata nece otici dokle god ima nekog ko ce da placa kartu!

Trofeji nisu bili nikad razlog sto sam poceo da navijam za Vojvodinu. Moj deda je biciklom dolazio na utakmice 36 km u jednom pravcu, moj otac je isto navijao za Vojvodinu i ja se tu nista nisam pitao. To je, sto rece onaj transparent, bila stvar kucnog vaspitanja!
Ne moramo nikad vise uzeti ni jedan trofej, ali hajde da igramo ta finala, hajde da se borimo do poslednjeg kola za titulu. A sve dok budemo dolazili na stadion i nadali se da ce ONI otici samo zato sto smo tvrdoglavi, nece to tako ici...


P.S: @vosa do groba - tebe sam citirao samo zato sto je kod tebe bilo sazeto nekoliko prethodnih(a slicih) postova, nista licno.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Box »

Svi znaju ko je "on" i kakvim se poslovima bavio ... Kako je moguce da toliko dugo opstaje na celu kluba? Niko nema m*da da ga otera , eto ...Generalno mi novosadjani smo takvog mentaliteta da cemo pustati da nas terorisu dok im ne dosadi...Daj boze da odemo u drugu ligu da se ocisti sav sljam!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Red Marquis »

Box wrote:Svi znaju ko je "on" i kakvim se poslovima bavio ... Kako je moguce da toliko dugo opstaje na celu kluba? Niko nema m*da da ga otera , eto ...Generalno mi novosadjani smo takvog mentaliteta da cemo pustati da nas terorisu dok im ne dosadi...Daj boze da odemo u drugu ligu da se ocisti sav sljam!
Pa taj isti šljam tu drugu ligu neće dopustiti. Taman posla da zlatnu (a besplatno stečenu) koku tako da devalviraju. Pitanje je koliko plata u hotelima možeš isplatiti prodajom drugoligaških igrača...
Io odio Belgrado
Locked