Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

"Statistika je kao bikini, sve otkriva ali nista ne pokazuje", rek'o jednom neko pametan.

Bojovic generalno i nije los kada ulazi kao dzoker ali kada zapocne utakmicu nema ga nigde. Da li je u pitanju manjak snage i kondicije ili nesto drugo ne znam, ali tako ispada. Kada igra od pocetka samo je jos jedan u nizu jalovih napadaca - potrosaca lopti i upropastivaca zicera kakvi su nam se zadnjih godina izredjali u timu, neki malo bolji neki malo gori a uglavnom svi isti.

U svakom slucaju za Skuletica je Bog licno.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Evo zasto Kova nikad nece biti igrac kakav se ocekivalo da ce postati.




Edit: Nije dozvoljeno javno objavljivanje privatnih slika
Nboya
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Krle »

Ovi naši ko za Salcburg da igraju. Na svakoj slici iz rupetina u koje izlaze vidi se red bul u sprezi s nekim alkoholom, šabanski rashlađenim. Ako već ločete, dajte malo stila, jbm mu sve...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by TomaNS »

Sta Abu kaze o Vojvodini, Novom Sadu, Srbiji, Beogradjanima...

http://www.novinenovosadske.rs/26632/ab ... m-pasosem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Minja »

Pitamo, da li je slično kao u Srbiji, a onda sledi odgovor koji je za nas predstavljao hladan tuš: – Nije baš toliko loše.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tomo, razveselio si mi dan.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Jan »

Voša se voli na svakom koraku,
pa čak i na kuvarancijama ''Zlatnih kotlića''
legendarni ''Ješa'' šampion iz Turije pozdravlja sve kojima je Vojvodina u srcu

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Krle wrote:Ovi naši ko za Salcburg da igraju. Na svakoj slici iz rupetina u koje izlaze vidi se red bul u sprezi s nekim alkoholom, šabanski rashlađenim. Ako već ločete, dajte malo stila, jbm mu sve...
Ko te ne zna, skupo bi te platio :mrgreen:

Apsolutno se slažem, ja poštujem svakoga ko hoće da bude mangup, ali to ne znači biti seljačina do srži. Izgleda da im ne vredi objašnjavati razliku...

Alcohol with style :cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by stevan »

Cuo sam da su Trajkovic i Smiljanic uhvaceni u kasnim jutarnjim satima u nedelju u lokalu Ikodinovica,da ih je Batino obezbedjenje ponovo provalilo i izvelo.Ima li neko vise informacija? Ocekujemo novu suspenziju,koliko sam cuo Katai nije bio ovog puta :))
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare »

stevan wrote:Cuo sam da su Trajkovic i Smiljanic uhvaceni u kasnim jutarnjim satima u nedelju u lokalu Ikodinovica,da ih je Batino obezbedjenje ponovo provalilo i izvelo.Ima li neko vise informacija? Ocekujemo novu suspenziju,koliko sam cuo Katai nije bio ovog puta :))
Možda su proslavljali smenu trenera pa će ovog puta biti oprošteno, mada ovo već postaje smešno!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Boske87 »

Rođeni bez mozga i to je to. Kako kazniti glupog čoveka a da on shvati smisao kazne, pa njima je igranje u Vojvodini vrhunac karijere a da toga nisu svesni. Mislim da su obojica roditelji, kako oni misle da izdržavaju tu decu za desetak godina kada ne budu bili ni za fudbal? Šta god da odluči bajna nam uprava neka to reše interno jednom za svagda, muka mi dođe kada otvorim novine gde se Vojvodina spominje samo u kontekstu smena trenera, kažnjavanja igrača itd
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Boske87 wrote:Kako kazniti glupog čoveka a da on shvati smisao kazne
E ovako bi ih kaznio - dodatni trening samo za njih u 4 ujutro svakog dana, trcanje krugova oko Veternika jedno 2 sata nonstop bez odmora. Tokom dana normalni treninzi sa ostatkom ekipe.

Za sledeci prekrsaj to isto samo umesto normalnih treninga sa ekipom dati im kramp i lopatu pa da kopaju kanale, 2m sirine 1m dubine pa dok ne iskopaju svaki po 100m. Jer sa svojom pamecu i skolskom spremom i nisu za bolje nego da kopaju.

Ako im se ne dopada takav rezim, momentalno pozajmica u neki od klubova iz opstinske lige, do kraja ugovora. Odbijati sve zahteve za raskid i transfer. Posle toga mogu samo da kazu dovidjenja karijeri.

Pa da vidimo ko ce biti mangup.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grba_NS »

Takve budaletine ne vredi kaznjavati, jer svrha svake kazne je prevaspitanje, sto je kod ova dva bolida prosto nemoguce. Oni su previse glupi da bi bili normalni. Nogirati ih i to je to, pa nek se neko drugi zaje*ava sa njima (pod uslovom da smo normalan klub ko sto nismo).
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by nomad »

Mare wrote:
stevan wrote:Cuo sam da su Trajkovic i Smiljanic uhvaceni u kasnim jutarnjim satima u nedelju u lokalu Ikodinovica,da ih je Batino obezbedjenje ponovo provalilo i izvelo.Ima li neko vise informacija? Ocekujemo novu suspenziju,koliko sam cuo Katai nije bio ovog puta :))
Možda su proslavljali smenu trenera pa će ovog puta biti oprošteno, mada ovo već postaje smešno!
Mogli bi da nazdravimo za ovaj komentar :cheers: ... no, strah me je, da nas "najbolja uprava" na svetu i bližoj okolini ne suspenduje. :devil:
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by stevan »

Konkretno za Trajkovica sam cuo da je izuzetno dobar momak,al da nema .... sta mu kazes on to i uradi.Mislim da njemu treba prava pomoc psihologa , mislim da ga ovi nasi namerno guraju u ambis,igracke potencijale ima da dodje do reprezentacije, ali.... stigao je samo vrlo brzo da se razvede od zene i ostavi dete.Prosle godine su ga uhvatili neki bg menadzeri i jos ga vise zaludeli.Zao mi je jer na terenu je izgarao za svaku loptu i borio se srcem za klub,a dres mu je uvek bio natopljen.Namerno ga navlace na kocku , da bi bio u dugu znate kod koga.

Poletanovica je skoro uzeo menadzer Vorkapic,videcemo kako ce uticati to na njegovu karijeru, za pocetak je dobio auto,toliko znam.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by zapad »

stevan wrote:Konkretno za Trajkovica sam cuo da je izuzetno dobar momak...
Neko te opasno slagao, najlošiji čovek u ekipi.
Post Reply