Prelazni rok...

Locked
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

E Franc sretno...a i vreme mu je bilo da nadje neki klub...nece vise dolaziti na Palic u diskoteku :mrgreen:

...drug mi pokazao jedan clanak iz zurnala (mislim da je od utorka) gde su napravili listu ko je kako pazario za vreme prelaznog roka...svi klubovi su doveli dosta igraca,sem Vose,Smedereva i Javora...bice zajeban drugi deo sezone...
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Ja sam to video u Dnevniku. Obilić je, čini mi se zamenio kompletan igrački kadar (kad kažem kompletan mislim na sve, od petlića), otišlo je preko 20 i došlo isto toliko igrača.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vukelju nije zadovoljila ponuda AIKa

15.02.2006

Fudbalski klub Vojvodina prodao je ove zime polovinu planirane “robe”.

Karijeru u inostranstvu nastavili su Milan Stepanov (Trabzon, Turska) i Sasa Todic (Tavrija, Ukrajina), a na listi cekanja jos su LJubisa Vukelja i Marko Jovanovic, mada je u medjuvremenu zeleno svetlo za odlazak preko granice dobio i Dragan Mandic.

Najaktuelniji je svakako potencijalni trasfer LJubise Vukelje. S obzirom na njegove godine, status mladog reprezentativca i golgetersku formu, eventualnim Vukeljinim odlaskom klub bi znatno popunio polupraznu kasu.

Pominjane su ranije Nemacka i Francuska, a u toku zimskih priprema crveno-belih u istri za Vukelju su se ozbiljno zainteresovali Svedjani. Tacnije, emisari AIK-a iz Stokholma dosli su i na lice mesta u Medulin, da se uvere u mogucnosti mladog novosadskog napadaca.

- Igrao sam u Medulinu dobro, a predstavnici AIK-a posmatarli su me u utakmici s Medjumurjem. Razgovarao sam s pomocnim trenerom sevdskog tima Novakovicem, koji je, inace, rodom iz Zagreba. Rekao mi je da su pazljivo pregledali moje kasete i da su onda i uzivo hteli da se uvere u moje mogucnosti - kaze Vukelja.

Ipak, do dogovora nije doslo.
- Ne zelim da zvuci neskromno, ali ponuda Svedjana nije zadovoljila ni moje interese, a koliko znam i deo novca koji bi na ime obestecenja pripao Vojvodini daleko je ispod realnog. Ekipa iz Stokholma nudila mi je trogodisnji ugovor, ali je prilikom moje definitivne odluke presudila zaista skromna ponuda. Mislim da vise vredim i ne zelim po bilo koju cenu da odem iz Vojvodine - kaze Vukelja.

Prvi strelac Vojvodine u jesenjem delu (sedam pogodaka) mirno se priprema za nastavak sezone.
- Jos uvek postoje opcije u vezi s odlaskom u inostranstvo. Naravno, rec je o drugim zemljama, a trenutno je najbliza opcija Ukrajina. Rec je o Metalurgu, klubu u koji je svojevremeno otisao i moj nekadasnji klupski drug Bojan Neziri. Metalurg iz Donjecka je odlicno organizovana sredina, prakticno je to treci po vrednosti klub u Ukrajini. Za sada cekam i potajno se nadam da ce se ukazati ponuda koja ce biti i po mojoj meri, ali i po meri FK Vojvodina - istakao je na kraju razgovora dvadesetdvogodisnji napada, za ciju je igru u Medulinu trener Zoran Maric imao samo reci hvale!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Cuo sam da je Jovanovic zavrsio u PSK Pancevo...Sada koliko je ta info tacna ne znam...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dejan wrote:Cuo sam da je Jovanovic zavrsio u PSK Pancevo...Sada koliko je ta info tacna ne znam...
Nemoj me tako zadirkivati..proveri da li je to tacno pa da radim kolutove ovamo :!: :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovde se inace radilo o Milanu Jovanovicu,ali koliko cujem i to je netacno!Neki Jovanoic je dosao iz inostranstva u psk ali cinimi se da nije rec o Lanetu...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Rekoh ja, nemoj me tako zadirkivati :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Jovanovic koji igra za PSK iz Panceva nije Lane :!: Ovaj je iz Kovina a inace je igrao za Mogren iz Budve kad su Budvani bili u prvoj ligi.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9768
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:Mnogo mi je zao kada citam ovakve stvari..... Lazarevic je po mom misljenju igrac za Vosu,ali mislim da su treneri zabrljali sa njegovim postavljenjem na pogresne pozicije.... steta!!!! Srecno Branko,i nadam se da cu te gledati bar u dresu CSKa!!!!
I evo,danas Voja bio u Celarevu (CSK-Mladost Apatin) i gledao Branka,i tek sada mi je strasno zao sto je otisao iz Vose.... Igrao je ceo mec fenomenalno,igra zadnjeg igraca,nosi dres sa brojem 5.Zanimljivo je da je izgleda dobio zadatak da ne razmislja mnogo,jer je samo izbijao lopte,jednu cak i na krov tribine.... cak i zicere,nije iznosio nego ih je slao u aut ili nebu pod oblake.... ali se bas vidi,da je to radio po direktivi :lol:
Zaradio je zuti karton,ali je nad njim cini mi se Rajic iz Apatina zaradio crveni.Bilo je na toj utakmici,jos "nasih" kako na terenu (Kozos,samopovredio se i zamenjen,Asani,standardan,Curko,nezapazen,Drakulic,30-ak minuta u igri,3 kontakta sa loptom,i asistencija za pobedonosni gol...),tako i na tribinama,Rabren,Dusko Grujic,i cini mi se cak i poneki sa vosinih tribina.... u svakom slucaju,uz bod iz Podgorice,lepo subotnje popodne na stadionu u Celarevu!!!! :wink:
Image
Locked