3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by Passion »

Слажем се да давно нисмо имали доброг тренера(мада мишљења сам да је Степановић био добар!). Ристовског једноставно не рачунам, јер је по мени за сваког тренера увреда да се са њим пореди. Али молим вас, ми код куће против БСК-а у напад кад идемо назад остављамо 5, еј 5, играча. То вала давно нисам видео. Па нек нам и дају гол, ми њима треба гол више! У томе је поента! Али далеко од тога да сам за смену тренера, ако смо трпели Јашара и сличне, истрпећемо и овог.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by Krle »

Pa svestan je i Zaga toga. A to je veliki korak, kad vidiš šta ne štima, priznaš, pa probaš da menjaš.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by vosa do groba »

Passion wrote:Слажем се да давно нисмо имали доброг тренера(мада мишљења сам да је Степановић био добар!).
A Kizu smo zaboravili svi?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by ssnigd »

Koliko je dozvoljeno imati stranaca na terenu ove sezone. Koliko vidim mi smo imali Abubakara, Grina, Moreiru i Jaoa :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by churguzijanac »

Moreira, Abu i Grin daleko ispred ostalih..
______________________
Zdravko Rajkov 1950-1962
FK Vojvodina
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by madda fakka »

ssnigd wrote:Koliko je dozvoljeno imati stranaca na terenu ove sezone. Koliko vidim mi smo imali Abubakara, Grina, Moreiru i Jaoa :?:

Ispravite me ako gresim, ali mislim da je nkp sredio Dijari i Moreiri Srpske pasose. U svakom slucaju mislim da se sme imati najvise 4 stranca na terenu.
I Bog je Slaninar...
Locked