Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by Zelja95 »

Nasi nisu sposobni da otvore Vosa sop na Zapadu koji je u planu od od ove godine.... Samo malo srediti taj prostor i uneti stvari za prodaju,jel to tolko tesko?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Marketing kluba

Post by Grba_NS »

Nije tu stvar stvar u znanju, vec zelji ili bolje receno neko (iz kluba) nema interes da se taj sop otvori. Inace, ove cene preko web sopa su idiotske!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by Zelja95 »

Druze,zastava kosta 3500din,eeej 3500 :roll: ,taman mislim da je uzmem,cujem cenu,okrenem se i izadjem iz sopa.
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Marketing kluba

Post by stevan »

stevan wrote:Gde su opcije popusta za studente,srednjoskolce,nezaposlene, penzionere( pa iako sa manjim primanjima i oni su nasi i treba imati razumevanja,jer ljubav prema klubu se nemeri dubinom dzepa),pa i vlasnike proslogodisnjih sezonskih karata ( da se nagradi njihova lojalnost), pa smislite nesto da se sa sezonskom i clanarinom dobije mozda i popust na artikle iz Web shopa Fk Vojvodina.

Pa ako ne znate pogledajte kako rade ozbiljni klubovi.

Ma nema ovde M od Marketinga,niti zelje da se ucini bilo sta u obostranom interesu, sve doskolovani strucnjaci privatnih fakulteta koji preko noci postaju doktori.

SAOPSSTENJE-SRAMOTA
„Poštujući veliku želju navijača Vojvodine, fudbalski klub je odlušio da im izadje u susret i da i ove godine „omogući“ svim zainteresovanim licima da kupe pretplatne članske karte za sezonu 2012/2013″ ????

Jeste li vi normalni
Zvaničan sajt wrote: ĐACI I STUDENTI JEFTINIJE NA „KARAĐORĐE“

Svesni teške ekonomske situacije u kojoj se naše društvo nalazi, u Fudbalskom klubu Vojvodina odlučili su da svojim najvernijim pristalicama iz populacije koja obuhvata đake i studente omoguće da utakmice svojih ljubimaca posmatraju po popularnim cenama. Radi se, naime o odluci kluba da učenici srednjih škola i studenti, starosne dobi od 16-26 godina, godišnje pretplatne karte mogu kupiti po nižim cenama od redovnih. Tako će đačka i studentska sezonska pretplatna ulaznica za zapadnu tribinu koštati 1800 dinara, a za istočnu tribinu 1400 dinara.
Da bi ostvarili pravo na kupovinu ulaznica po ovim cenama, učenici i studenti moraju prikazati dokaz o svom statusu (đačka knjižica ili potvrda o redovnom školovanju, dok je za akademce dovoljan indeks).
Prodaja đačkih i studentskih pretplatnih karata vrši se na već ranije objavljenim punktovima kompanije „GIGSTIX“.
Nesto treba i pohvaliti,eventualno da ste obuhvatili i kategoriju nezaposlenih lica.Hvala
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Marketing kluba

Post by Nikola »

Kad znam da kritikujem red je da budem objektivan i da pohvalim ovu odluku.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Marketing kluba

Post by kej »

Rekao sam da iz principa neću uzimati sezonsku makar mi je sad besplatno dali, zbog onog ''izlaženja u susret''. Šta da kažem, upravo sam saznao da i nisam tako principijelan.. 1400 zvuči previše dobro. Nadam se da ne postoji neka stavka koja isključuje loše studente.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

kej wrote:Rekao sam da iz principa neću uzimati sezonsku makar mi je sad besplatno dali, zbog onog ''izlaženja u susret''. Šta da kažem, upravo sam saznao da i nisam tako principijelan.. 1400 zvuči previše dobro. Nadam se da ne postoji neka stavka koja isključuje loše studente.
Citas mi misli. :lol:
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Opet je klub zakazao. Iz ko zna kog razloga, zatvorili su blagajnu na istoku, tako da smo svi mi, koji smo nameravali na istok, morali da se vraćamo do blagajne na zapadu, pa opet nazad na istok. OK bi bilo da je to naglašeno i da je raja informisana ranije, a ovako, kao da se klub trudi da nas iznervira na svim mogućim poljima. Neverovatno. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Marketing kluba

Post by Grba_NS »

Marcello wrote:Opet je klub zakazao. Iz ko zna kog razloga, zatvorili su blagajnu na istoku, tako da smo svi mi, koji smo nameravali na istok, morali da se vraćamo do blagajne na zapadu, pa opet nazad na istok. OK bi bilo da je to naglašeno i da je raja informisana ranije, a ovako, kao da se klub trudi da nas iznervira na svim mogućim poljima. Neverovatno. :frown:
Kako sam se samo iznervirao kad sam dosao do istoka i video da blagajna ne radi :furious: :rage: :cekicanje:
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Marketing kluba

Post by Sale »

No comment za zatvaranje blagajne na istoku danas, ali da opomenem sve koji žele da kupe dres preko web shop-a -> na futoškoj pijaci imate iste dresove po upola manjim cenama. "Original" dres je nešto manje od 2.000 dok je plavi, gostujući dres neznatno skuplji.
This time next year, we'll be cup winners!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Marketing kluba

Post by johnny »

Nesposobna marketing sluzba naseg kluba nije u stanju da objavi da blagajna na istoku ne radi...
Jbe nas ko stigne.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Marketing kluba

Post by naseljekolumbija »

Karte se prodaju u knjizarama i bibliotekama a ne radi blagajna na istoku!? Nista lepse nego kad vec iznerviran udjes na stadion.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

naseljekolumbija wrote:Karte se prodaju u knjizarama i bibliotekama a ne radi blagajna na istoku!? Nista lepse nego kad vec iznerviran udjes na stadion.
A, pritom ti, milion puta napomenu da su sedišta numerisana i da zauzmeš tačno svoje sedište. Još te na blagajni pitaju koji ćeš sektor, i 'ladno te puštaju samo na ulaz koji ti piše na karti :mrgreen:

Kao da smo Dortmund, a ne 2000 napaćenih duša navučenih na ovaj potpuno komedijaški klub. :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Marketing kluba

Post by prijatelj fudbala »

Ok su karte sa bar kodom jer je ovo ipak 21. vek a nama su do juče karte izgledale kao pre trideset godina, ali da se ljudi cimaju od ulaza do ulaza je stvarno previše, tim pre što sam, posle ulaska na stadio kroz numerisani ulaz mogao da sednem gde hoću...
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Marketing kluba

Post by Casual »

A tek sto ljudstvo sto ocitava bar kod sa karata nema grama mozga. Pitao sam zasto cepaju karte ako su ocitali bar kod i samim tim se sa tom kartom vise ne moze uci? Dobio sam bledi pogled ovakvog nekog tipa :shock:
Volem Vošu!
Post Reply