Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Krle »

Opet ćemo biti moralni pobednici. Ali sada i zvanično. Dokle?
To valjda misle na ove što su za džabe ušli na stadion... JA za svojih 16 ojra baš i nisam bio za ponos, više za poniženje...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Brick Liman »

Krle wrote:
Opet ćemo biti moralni pobednici. Ali sada i zvanično. Dokle?
To valjda misle na ove što su za džabe ušli na stadion... JA za svojih 16 ojra baš i nisam bio za ponos, više za poniženje...
Takođe. :evil:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Friend »

Brick Liman wrote:
Krle wrote:
Opet ćemo biti moralni pobednici. Ali sada i zvanično. Dokle?
To valjda misle na ove što su za džabe ušli na stadion... JA za svojih 16 ojra baš i nisam bio za ponos, više za poniženje...
Takođe. :evil:
I ja takođe....
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Andreyos »

Svi oni,koji posle vesti na zvaničnom sajtu koja je posle svega par sati izbrisana,nisu shvatili pozadinu cele priče,izgleda da nisu uradili domaći zadatak.
Ko god da je prisustvovao utakmici u Beču,a nije kupio kartu na blagajni stadiona,donirao je navijačkoj grupi 20,10 ili 5 evra.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
симпатизер
Posts: 2
Joined: Thu Aug 16, 2012 2:03 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by симпатизер »

Andreyos wrote:Svi oni,koji posle vesti na zvaničnom sajtu koja je posle svega par sati izbrisana,nisu shvatili pozadinu cele priče,izgleda da nisu uradili domaći zadatak.
Ko god da je prisustvovao utakmici u Beču,a nije kupio kartu na blagajni stadiona,donirao je navijačkoj grupi 20,10 ili 5 evra.
Тако је и за сва гостовања по Србији,све паре иду њима.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Владика »

Да саберемо онда шта смо имали,односно да кажем шта је било кључно за овај меч:
1.Судија нас је драстично оштетио(ту нема дилеме)
2Нисмо испунили зацртани план пред утакмицу, нисмо дали гол!
3.Ађуру? Изгубљен у простору и времену!
4.Грин? Сваком странцу дајем шест месеци за привикавање па тако и њему.
5.Полетановић на лево крило? Убеђен сам да бисмо прошли да смо имали квалитетније играчена крилним позицијама.
6.Павловић? Да није закачио онај исти вирус који је некада тресао Мојсова а пре њега Пековића?
7.Са мало више храбрости могли смо да прођемо богатијег,познатијег и утицајнијег противника.У последњих седам еворпских утакмица чак пет голова смо добили у зауставном времену. Која математика може да објасни овај проценат? Фали нам искуства,стручности и самопоуздања и ко зна шта још.....
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by njaks »

симпатизер wrote:
Andreyos wrote:Svi oni,koji posle vesti na zvaničnom sajtu koja je posle svega par sati izbrisana,nisu shvatili pozadinu cele priče,izgleda da nisu uradili domaći zadatak.
Ko god da je prisustvovao utakmici u Beču,a nije kupio kartu na blagajni stadiona,donirao je navijačkoj grupi 20,10 ili 5 evra.
Тако је и за сва гостовања по Србији,све паре иду њима.
Dobrodosao na forum. Sta ima lose u tome ako pare idu Firmi?
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Brick Liman »

njaks wrote:
симпатизер wrote:
Andreyos wrote:Svi oni,koji posle vesti na zvaničnom sajtu koja je posle svega par sati izbrisana,nisu shvatili pozadinu cele priče,izgleda da nisu uradili domaći zadatak.
Ko god da je prisustvovao utakmici u Beču,a nije kupio kartu na blagajni stadiona,donirao je navijačkoj grupi 20,10 ili 5 evra.
Тако је и за сва гостовања по Србији,све паре иду њима.
Dobrodosao na forum. Sta ima lose u tome ako pare idu Firmi?
Nema apsolutno ništa loše u tome ako pare idu za grupu. Problem je u tome što nema principa koji, po logici stvari, treba da bude ili svi plaćaju kartu pa pare idu grupi, ili niko ne plaća. Kada neko plati, a neko ne plati onda se stvaraju dubioze i jaz među ljudima. Voleo bih kada bi se barem nekada nešto naučilo iz grešaka u prošlosti.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by njaks »

Koliko ja znam svi su platili karte. Jedini je problem sto je neko platio 5, neko 10 ili 15 evra.Ovde pre svega mislim na ljudi koji su dosli u svojoj reziji.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Andreyos »

Nema ništa loše u tome da novac ide za razvoj grupe,koreografije itd...ali...
Svako ko je otišao do šopa da se raspita kako da dođe do karata ukoliko putuje u svojoj režiji,rečeno mu je da se obrati ljudima iz Kluba.Kada se obratiš ljudima iz Kluba,oni opet upute na Firmu.
Licemerno je to što,iako su prevoz i onih 500 ulaznica bili besplatni,neko je odlučio da unovči ovo gostovanje.Mogli su reći,ukoliko putuješ u Firminoj organizaciji platiš 20 evra,ukoliko putuješ sopstvenim prevozom,platićeš 10.Ne ovako,čekali su da vide koliko će se ljudi prijaviti u NS,pa koliko karata pretekne uvaljaće se za proizvoljnu sumu.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Krle »

Ispada da se ljubav prema klubu može i unovčiti. Mada, zabole me za te pare što sam dao, ali bar su mogli da budu iskreni (bilo ko ko je davao inforamcije), pa se sad ne bih osećao ko popišan cvetić.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by KDA »

Trebao je biti 20e aranžman ako se ide busevima, ako ideš svojim prevozom kupiš na blagajni kartu po ceni koja jeste. Valjda bi tako svi bili zadovoljni.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Владика »

Мало бајатих бечких новина!
Image

Image
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by uporan »

Hehe. Izgleda da smo svi imali besplate novine :mrgreen:
Elem, ukratko. Beč bio fenomenalan (pogotovo nefudbalski deo :devil: ). Mnogo ljudi iz NS i po koji gastarbajter.
Da smo mogli i trebali proći, jesmo. Sa druge strane, primiti gol u NS u 98. minutu i ne uputiti šut ka golu u Beču do 93. minuta, nije nešto čime se ne prolazi u LE.
Što se karata tiče, ovo je prvi put da kartu platim 5e (deo naše ekipe je plaćao 16). Prošli Beč smo karte kupovali na blagajni po 17e, a prošle godine u Lihtenštajnu za mislim 10chf. Da li je to trebalo tako, videćemo, jer koliko vidim dosta ljudi je gnevno na segmentaciju navijača (ili simpatizera, svejedno). Mene ne dotiče previše, jer sam navikao da sve radim u sopstvenoj režiji i nije mi žao. Rezultati će se brzo videti...
UH!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by vosa do groba »

Da ne bese onog Maleka,danas bismo mi igrali play-of za Ligu Evrope :roll: Gledam isto tako crnog blizanca na prvoj,onaj fudbal koji igraju i oni i Tromso je strasan,igramo bolje od obe ekipe, i tako se zapitam sta bi se desilo da smo prosli Rapid,ali to necemo saznati nikad ...

Evo jos sad i Rapid vodi 1:0 u gostima protiv Paoka....
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked