Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Владика »

Нека се понови 1957. година(мислим искључиво у резултатском смислу).
Image
Све што се дешава последњих дана најбоље нам илуструје и доказује да је Војводина успавани џин из равнице. Можемо и морамо много више.....
trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by trešnjar »

Od sutrašnje utakmice ne očekujem ništa dobro.Biće puno sveta, to je očito, ali vrlo je izvesna nova blamaža našeg kluba jer šta se može drugo i očekivati od ovako fudbalskim znanjem oskudnih igrača koje mi imamo.
Supić je najmanji problem, čak mislim da je solidan golman.Bekovi, Pavlović spor,očajan, ispada samo tako.Vuličević tanak,Đura nije igrao fudbala pola godine nigde i to već dovoljno govori.Jokić mačka u džaku.Uostalom videlo se u pripremnim utakmicama a i protiv Sudove u NS posle prvog protivničkog centaršuta i to iz kornera igrač sam kao duh na pet metara nam daje gol.Sve u svemu odbrana nam jadna da ne može jadnija biti.
Vezni red neinventivan i bezopasan.Mereba je za sve njih bio doktor, a i Mario ako baš hoćete.Ajde tog Grina nisam gledao, ali neko napisa ko je gledao prijateljsku na Veterniku, išao sam da gledam Grina a video sam Radoju.Pošto su nas austrijanci dobro snimili malo će pričuvati Moreiru i to je to, priča gotova.Naš najjači vezni igrač, Vuk, nažalost ima zdravstvenih problema.Nemojte misliti da sam zaboravio na Poletanovića, mislim da je taj klinac isprazna priča, ništa posebno.Mada tu možda, daj bože, grešim.
Boske nije svakako krilo koga se treba plašiti, može eventualno dati gol iz nekog centaršuta dobro igra glavom ali takvu situaciju treba i izgraditi a to će biti teško.Abu nije loš ali ljudi nemojte zaboraviti da je i on došao kod nas tek pošto nije prošao u Zvezdi a i u OFK su ga se odrekli što nije slučajno.Jedanaesti igrač će verovatno biti Škuletić, manje je loš od Bilbije a pogotovo od Bojovića kojega bi poklonio nazad Jagodini ako bi ga htela primiti/čisto sumnjam/.
Sve u svemu očekujem jednu lošu utakmicu i pobedu gostiju koji ma koliko da su loši ipak su bolji od ove nikad gore ekipe Vojvodine.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by madda fakka »

trešnjar wrote:Od sutrašnje utakmice ne očekujem ništa dobro.Biće puno sveta, to je očito, ali vrlo je izvesna nova blamaža našeg kluba jer šta se može drugo i očekivati od ovako fudbalskim znanjem oskudnih igrača koje mi imamo.
Supić je najmanji problem, čak mislim da je solidan golman.Bekovi, Pavlović spor,očajan, ispada samo tako.Vuličević tanak,Đura nije igrao fudbala pola godine nigde i to već dovoljno govori.Jokić mačka u džaku.Uostalom videlo se u pripremnim utakmicama a i protiv Sudove u NS posle prvog protivničkog centaršuta i to iz kornera igrač sam kao duh na pet metara nam daje gol.Sve u svemu odbrana nam jadna da ne može jadnija biti.
Vezni red neinventivan i bezopasan.Mereba je za sve njih bio doktor, a i Mario ako baš hoćete.Ajde tog Grina nisam gledao, ali neko napisa ko je gledao prijateljsku na Veterniku, išao sam da gledam Grina a video sam Radoju.Pošto su nas austrijanci dobro snimili malo će pričuvati Moreiru i to je to, priča gotova.Naš najjači vezni igrač, Vuk, nažalost ima zdravstvenih problema.Nemojte misliti da sam zaboravio na Poletanovića, mislim da je taj klinac isprazna priča, ništa posebno.Mada tu možda, daj bože, grešim.
Boske nije svakako krilo koga se treba plašiti, može eventualno dati gol iz nekog centaršuta dobro igra glavom ali takvu situaciju treba i izgraditi a to će biti teško.Abu nije loš ali ljudi nemojte zaboraviti da je i on došao kod nas tek pošto nije prošao u Zvezdi a i u OFK su ga se odrekli što nije slučajno.Jedanaesti igrač će verovatno biti Škuletić, manje je loš od Bilbije a pogotovo od Bojovića kojega bi poklonio nazad Jagodini ako bi ga htela primiti/čisto sumnjam/.
Sve u svemu očekujem jednu lošu utakmicu i pobedu gostiju koji ma koliko da su loši ipak su bolji od ove nikad gore ekipe Vojvodine.
Jesi kupio kartu za sutra? :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by churguzijanac »

Nekako sam uvek optimista, a mislim da su i ovi koji kenjuckaju...doduse uvek opravdano i sa razlogom :D
Samo da nam ga zeleni sutra ne zavuku. Bojim se da ce u tom slucaju doci do klasicnog raspada sistema (kojeg mi btw nemamo)!
______________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Владика »

Један део Рапидоваца је стигао у току јучерашњег поподнева. На тренингу који су одрадили на стадиону(тренинг је одрађен по дану) било је присутно три буса навијача приспелих из Аустрије. Очекује се да ће укупан број Рапидоваца износити око 500.
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by laki »

Hvala Bogu da na forumu posle duuugo vremena vlada ovako pozitivna atmosfera! Nista necu dodavati! Kupujte svoje karte sto pre, vidimo se naq Karadjordju u 8 15 :cheers: Kako su svi napaljeni s kim god da sam pricao, gorece stadion!!
Image
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Jan »

kreće adrenalin, već...
Davno beše Bastija, Verder...
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by borrissey »

kuzma liman wrote:Upravo sam kupio karte,jos uvek ih ima ali vec su se pojavili tapkarosi oko stadiona i prodaju karte za zapad po ceni od 1000 rsd
Ja sam isto video tapkaroše negde sinoć oko 7. prodavali su zapad. ZA istok mislim da ima još karata, za sever sigurno.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by prijatelj fudbala »

Svaki rezultat je dobar bez primljenog gola.
Molim Boga da se naši pripreme u glavi, da ne dozvole padanje na neke provokacije kojih će sigurno biti, a sudija će garant jedva dočekati da počne sa kartonima... Sreća pa nema Trajkovića...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by naseljekolumbija »

Pozdrav svima evo prikljucio sam se forumu jer zelim da budem deo ove velicanstvene atmosfere pred vecerasnju utakmicu.
Vidim da je bilo kritika na racun vec objavljene koreografije,ali mislim da posto je evropska utakmica to i nije toliko vazno.Ocekujem pun stadion i uzavrelu atmosferu i naravno pobedu Vose 2:0 8) .
Poz
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Nikola »

Adrenali siba u vazduhu, juce se svuda samo o Vosi pricalo. Moramo svi da damo sve od sebe da napravimo vrelu atmosferu.
Videli ste svi i po onoj analizi koliko je Rapid ozbiljan i organizovan klub. Ako svi damo sve od sebe i uticemo na rezultat, postoji sansa za dobrim rezultatom i invazijom na Bec.
Ispostujte Vojvodinu i ostale navijace u 20:20h budite vec na svojim mestima! Idemo Slaninari!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by angua »

ima jos karata za zapad. bio j red i prenego sto se blagajna otvorila. ja sam svoju sad kupila i castila se i jednom navijackom majicom iz firminog shopa. davno nisan, pa reko kad ako ne sad. :) pozitivna energija siba oko stadiona. jedva cekam veceras.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by budababa »

E kad smo dočekali da za jednu utakmicu starog kluba i zaboravljena kategorija, tapkaroši, izmile iz svojih rupa :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by vitez>Koja »

Necu stici pre 19 30h da uzmem kartu da li ce biti karata za zapad
User avatar
mmk
Posts: 28
Joined: Sun Mar 22, 2009 10:56 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by mmk »

Drugar je bio pre sat vremena, rekli su mu da je ostalo jos oko 1000 karata za zapad i 500 za istok.
Stize treca titula,
Posle dvajes' godina,
Sada radujete se svi,
Jer smo opet najbolji,

Vojvodina Novi Sad
Locked