Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Mackycool »

aaaaaaaaa
ja
više
ne
mogu

čitam ove komentare na dragim nam blicovima i bedevedesetdvojkama i 99% komentara je u stilu vi ste bruka srpskog fudbala, seoski klub, sad vam kriv tole itd.

sad mi dođe da ih tamo razvalimo 4+, pa onda da vidim šta će da kažu
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by masterNS »

Nece onda da kazu nista, ali ce svaki put kad kiksnemo da pisu takve gluposti... Mada koga uopste i zabole sta kazu navijaca blizanaca?
1:1 nije bruka, ali bi bila bruka da ispadnemo.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by budababa »

Šanse i golovi:

[video]www.youtube.com/watch?v=C6WJyN6S8Ts[/video]

Izvor: http://www.sportal.rs
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by zapad »

Ako prodjemo igramo protiv Rapida iz Beča, prva kod nas.
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by SezioneFCV »

Rapid Bec! Ekstra! :cheers:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Djisa »

Ne mogu da verujem, stalnu prvu igramo kod nas. Od kako smo posle sankcija ponovo krenuli mi smo samo nekoliko puta revans igrali kuci.

U prvoj sezoni Portdaun, zatim nesto kasnije Vasas, Atletiko Madrid i nesrecni Vaduz. Kad god je bitno mi revans igramo na strani.
Kup je nas!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by SlaNNinar »

Ako je za utehu, Zaga je optimista pred put u Litvaniju: :D
http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-za-ka ... za-prolaz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Zelja95 »

Ako prodjemo ove baksuze bice zanimljiv mec na Karadjordju,ocekujem da navijaci Rapida napune istok :mrgreen:
P.S. Ako prodjemo,gde se igra prva utakmica?
Last edited by Zelja95 on Fri Jul 20, 2012 7:33 pm, edited 1 time in total.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by SlaNNinar »

Kod nas.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Nevernik »

Koga smo sve mogli da dobijemo Rapid je odlican.
Ali, kako mi nismo sposobni da pobedimo ni ove konobare i Rapid bio nam bio nepremostiva prepreka.

Ovako bar necemo morati da trosimo pare na izlet u Bec. Klub misli o nasim novcanicima :)
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Boske87 »

Mackycool wrote:čitam ove komentare na dragim nam blicovima i bedevedesetdvojkama i 99% komentara je u stilu vi ste bruka srpskog fudbala, seoski klub, sad vam kriv tole itd.

sad mi dođe da ih tamo razvalimo 4+, pa onda da vidim šta će da kažu
Taj rad, neverovatno je kakve smo komplekse nabili pacovskim glodarima pa svaki anti-Voša komentar ima najviše preporuka. Meni je to pozitivan pokazatelj. A najjači su navijači seoskih ekipa (Radnički,Sloboda i sl) što tvrde da se brukamo sa posetom i igrom, kao oni bi bolje predstavljali Srbiju u evro takmičenjima :mrgreen: .
Ova ekipa treba da zaigra muški i hrabro, na gol više i prolazimo 100%. Grobarskog doktora ili povući nazad na mesto centralnog veznog ili premestiti na klupu a dati šansu Poletanoviću, Škuletić bar imam poneki potez i treba da je u postavi umesto Bilbije, Vuletu i Stevanoviću objasniti poentu centaršuta i nadati se besprekornoj igri štopera. Ako ove pacere ne prođemo zaslužujemo svaki navedeni negativan komentar.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Avangarda »

Вала баш смо им набили комплексе са вадуцом прошле сезоне, а тек што ћемо им набити са судувом ове сезоне... :roll:

Реално спрдају се са нама, јер им се може, а и ми нисмо ни за шта друго осим за спрдњу. Остаје нам сад само да чекамо да њих избаце Кипрани, па да и ми њих мало "пецнемо", иако је много је мања срамота испасти од Кипрана него од Литванаца, ал' ајде...

Увек кукамо како их судије гурају у домаћој лиги, ал' да у европи то не мере бити и да ћемо се ми ето онда тамо показати у пуном светлу, кад већ од судија не можемо у домаћој лиги итд. И онда у тој чувеној европи које су нам пуна уста покажемо уствари какав смо ми јад и очај, обрукамо се дупло више него у домаћем првенству. Њих судије сигурно гурају, али кад видим како ми играмо против аматерских екипа из егзотичних земаља где је фудбал шести спорт, озбино почињем да сумњам како смо и ми уопште трећи...?

Ја бих за две киле ћевапа и гајбу пива саставио екипу од локалних клошара и у десет утакмица против овог тима Војводине не бих изгубио ниједном, а победио бих бар два пута! Ја не знам да ли су противнички тренери слепи или малоумни па не виде тако једноставан рецепт како да играју поритв нашег тима?! Рецепт је прост да простији не може бити: ДАЈТЕ ЛОПТУ НАШИМ ИГРАЧИМА! Кад је лопта у поседу играча Војводине гол противничког тима је апсолутно безбедан, а опет наши играчи су најопаснији по свој гол управо кад је лопта у нашем поседу. Ови полу-играчи што играју за нас са лоптом могу "свашта", као и неписмен са књигом.

И не би ништа променило ни шест Полетановића, који мени узгред није никакав таленат и не видим ни делић онога што ви видите у њему?! Какав он то квалитет има, што он игра, које су то одлике његове игре?! Трчи, борбен је и труди се?! Па то одавно није довољно за професионални фудбал, а опет кажем могу довести негог анонимуса са улице које би идентично тако одиграо.

Чињеница је да су ови играчи судуве полу-аматери, момци из краја који долазе из малог места и пикају фудбал рекреативно после посла итд. Али поставља се питање шта смо и ко смо ми кад нас такви избаце?!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by kowalski »

Poseta uopste nije problem, u ovom krugu kvalifikacija imali smo skoro najvecu. Problem je mozda u tome sto se od svih ostalih ekipa iz ovog ranga razlikujemo samo po kapacitetu stadiona. Sanse da ce navijaci Vojvodine putovati u Bec ravne su sansama da se zastava Vojvodine pobode na mesecu. Stvari se odvijaju u takvom pravcu da mozemo ocekivati neki struggle dogodine protiv ekipa iz San Marina ili Andore, pod uslovom da opet pobedimo u poslednjem minutu poslednjeg kola kako bi usli u Evropu.

U svakom slucaju organizovaniji smo klub npr od Celika iz Niksica koji je krenuo autobusom u Ukrajinu, pa hteli da skrate kroz Moldaviju, a nisu znali da im trebaju vize.

Ne znam odakle se jos uvek crpi optimizam, ovo je vec odavno prevazislo cedjenje vode iz kamena.

Za kraj, Marijampole je gradic od 48000 stanovnika, a skoro svi igraci tima koji ce nas izbaciti su u njemu i rodjeni. U odnosu na taj podatak, prica o "nasoj deci" zvuci prilicno jadnjikavo.
Image
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Firmin mali »

Da razbijemo monotoniju malo fotki sa jucerasnje utakmice :cheers:

Abu na zagrevanju
Image

Nova zastava na stadionu
Image

Bilbija napokon dobio sansu i to zasluzeno svakako za klasu bolji i od Skuletica i od Bojovica
Image

Image

Image

Image

Spas u zadnji cas
Image

Image

Image

Galerija : >> http://s1185.photobucket.com/albums/z35 ... ?start=all" onclick="window.open(this.href);return false; <<
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by severozapad »

Posle utakmice i drugog poluvremena pomislio sam da u drugoj utakmici ne bi trebalo da imamo problema sa ovima, ipak su ispod prosecan evropski klub. Danas kad sam se setio da mi tamo moramo da postignemo makar jedan gol da bi prosli sam se ipak malo vratio u realnost. Nismo mi bas toliko bangavi, ali mislim da je stvarno sramota za jedan klub da ni jednom ili mozda jednom sutne sa distance u utakmici. Pa i u dvoristu kad ne ide, neko iz besa makar pokusa. A ja sam docekao da me covek sa druge strane bare koji je mozda gledao fudbal 2x u zivotu a kojeg sam poveo da malo vidi na sta se ja toliko palim pita "Zasto se samo dodaju, sto ne sutnu na gol?".
Radije se secam pokusaja Sinise Muline koji su zavrsavali na bulevaru nego ove "cika-caka, barselona u pokusaju" igre.
U svakom slucaju, ako ove ne prodjemo, puno nam je bilo i ove dve utakmice u Evropi.
Locked