Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

@KoKanidja

1996.

Evo ih svi rezultati te godine:
http://todor66.com/volleyball/Europe_Cu ... _1996.html

Kasnije smo ih pobedili za treće mesto, posle isto tako skrndavog poraza u polufinalu s Nemcima. Mali off, ali neki "poznavaoci prilika" tvrde da je ekipa koja se tada provukla na Spensu (Tofoli, Bernardi, Gardini, Zverver...) najbolji tim u istoriji odbojke.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Marketing kluba

Post by KoKanidja »

Баш сам тражио, и нисам могао да нађем, значи имао сам мало више од 14 година. Видим 17-15 у петом сету да смо изгубили. Значи имали смо меч лопту за нас на 14-13 или 15-14, и то на њихов сервис, и ми у нападу, прво од блока њиховог иде лопта висока и по мени треба да падне иза задње линије аута, али Бошкан је вади јер није сигуран и настављамо у нови напад, и у том нападу нас блокирају и после губимо утакмицу, као јуче се само тога сећам од целе утакмице. Да тог Звервера се сећам исто, косата мајмунчина :). И кева дошла по мене колима после утакмице, и идемо према кући а ја у колима још увек урлам колко плачем :lol: :lol:
Ау да, од Дахауа смо изгубили на Ф4, а водили 2-0 у сетовима. Страшно.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Marketing kluba

Post by Telep »

Au kakva pesma da se najezis...Svaka cast :cheers:

Sisli,imao sam 6 godina, ne mogu da verujem da se secam toga :D
Zapita se covek gde su svi ti ljudi...tada na svakoj utakmici spens prepun, na verderu 15000 ljudi :(
Sremac, Sremac Špricer Boys!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Marketing kluba

Post by johnny »

Nije me mrzelo da pronadjem...

Dnevnik, 7.2.1996. izvestaj A.Predojevica sa naslovom
NOVI SAD DODIRIVAO ZVEZDE

"...Moguće je da je velika dvorana SPENS-a u deceniju i po postojanja primila i koju stotinu ljudi više pod svoje svodove nego što ih je bilo u odbojkaškoj bajci koja će svima ostati u trajnoj uspomeni, međutim, nikada nije bilo više emocija i navijanja koje je impresioniralo i najveće odbojkaše današnjice- Italijane.
...
Da je bilo sreće, da je bilo međunarodnog iskustva, da su sudije bile domaćinski raspoložene, sve bi bilo drugačije."

Trener Đanpaolo Montali izjavi i ovo: " Da ima Boga i da je on određivao konačni skor, bilo bi nerešeno. Ovakav ambijent nisam još doživeo, ovo se pamti za čitav život i budite sigurni da Novi Sad ostaje zaključan duboko u mom srcu."

Jedno veče koje će ostati zauvek u sećanju i hvala Proleću na ovome...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Apsolutno najveća dvoranska utakmica Vojvodine u istoriji. Stojimo na balkonu, ja sam naslonjen na onu šipku, a lik iza mene stoji na stolici :o Balkon se konstantno tresao, tada je hala definitivno prošla test izdržljivosti. Mislim da je te godine bilo čak i više gledalaca na poslednjoj tekmi finala plej ofa protiv vojnog kluba, ali atmosfera na Sisliju je bila neponovljiva. Protiv one naše fantastične generacije finale je sam igrao Vujević koji je već tada pokazao da je igračina, možda najinteligentniji igrač u odbojci tada. Jedva smo ih dobili to finale.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Balkon je primio ja mislim duplo veci kapacitet od moguceg. Jer se stojalo sto kaze Brick jedan red ispred stolica pa red na stolicama. Bilo je pakleno vruce gore (ja bio pod samim krovom). A dosta njih je visilo i sa samog krova. Bukvalno. Navodno je bilo 11.500 ljudi ali ja bih rekao da se dalje od te cifre nije smelo ni brojati!
Ja na emotivnijoj utakmici nisam bio u zivotu a i navijanje je bilo neponovljeno! Voleo bih da nabavim snimak te utakmice.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Marketing kluba

Post by DUB »

Nije se moglo disati koliko je ljudi bilo. Sto kaze Brick posle je bilo i finale Vosha protiv Kviska na kome je bilo i vise ljudi, ali je opet bilo vazduha... Ali protiv talijanaca je bilo kao u grotlu nekog vulkana, svega ima sem kiseonika.
Pokusao sam da nadjem neki snimak na YT ali nema. Ne sumnjam da negde postoji neki VHS zapis pa apelujem na onog ko ga ima da ga podigne na YT ili da da to nekome ko zna kako se to radi.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Marketing kluba

Post by johnny »

Cisto da se ne zaboravi, te godine kada je Vojvodina igrala fajnal for, RTS nije prenosio zavrsni turnir... :shit:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Da se vratimo underground marketingu pankerskom:

http://eastendbabylon.blogspot.co.uk/20 ... ector.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by KDA »

Ladno u onoj suvenirnici na keju prodaju šajkače sa zvezdinim grbom :roll: Eto čisto da obavestim marketing stručnjake iz našeg kluba. :lol:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Ova tema treba da se zaključa do daljnjeg!

Pazite, onaj ***** je na pripremama, eeeej??? Umesto da sedi od jutra do mraka i razbija se od posla, ****

Nova sezona je pred vratima, za nedelju dana igramo sa onim nekima (dužnost je kluba da nas informiše o protivniku i animira da dođemo), o sezonskim propusnicama razmišlja možda, jedino, baba sera iz kluba. Klupski šop je već godinu dana u fazi ispitivanja (alo, bre???), da ne kažem da je jadan do bola, čak sramotan izbor odvratnih artikala (frizbi, čoveče!!!) koje nikom ne pada na pamet da poruči. Pa, jbt. na Najlonu se prodaju odlični crveni kačketi, sa pristojno izvezenim grbom našeg kluba!!! Zar moramo da budemo gori od pijačara???

O plakatima, TV najavama, prizivanju članstva da kupi (nepostojeće) sezonske karte da i ne govorim...

Pa, majku mu, da sam ja direktor marketinga, letele bi glave...Moja baba bi napravila bum, samo joj dajte odrešene ruke.

Jebote, za koga ja navijam, pa to je ponižavajuće... :evil:



EDIT: Povedi racuna o recniku i ne vredjaj!
Nboya
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by Zelja95 »

Koliko znam Capelja je urednik sajta. A glavni i odgovorni je
DIREKTOR MARKETINGA Petar Nikolić 820-490 pnikolic@fcvojvodina.co.rs
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Firmin mali »

Marcello wrote:Ova tema treba da se zaključa do daljnjeg!

Pazite, onaj **** je na pripremama, eeeej???
Vredjas ljude,a zbo čega ? Prvo Čapelja nije direktor marketinga,da,radi u marketing službi,i to ne sam,ali nije direktor,i ne znam koji je problem što je on na pripremama,da on nije tamo ti možda ne bi znao rezultate utakmica,dešavanja,itd. ... Bespotreban post stvarno.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Ok, izeš Čapelju, pogrešio sam.

Ozbiljno predlažem da se tema zaključa, vređa me da se na 500 strana ismevamo nečemu što ne postoji u klubu, a moralo bi.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply