30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by limanfkv »

Runi je jedini skinuo dres na povike posle Borca skinite dresove. Jeste gori i od nas ponekad cesto,al` bar nije poltroncina kao drugari mu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by laki »

Dokle ide ova govnarija o tome da je utakmica bila namestena. Dva klinca koje poznajem su me obojica pitali da li je utakmica STVARNO bila namestena, jer tako kazu svi u njihovoj skoli!! Koji smo mi govnari oni poslednji koji ne mogu ni u svojoj pobedi da uzivaju cestito, nego nam stalno nesto smeta. Tj stalno nadjemo da nam nesto nije pravo, da sebi upropastimo neki lep momenat. Kontam i da uzmemo titulu bilo bi opet nekih nezadovoljsava, ne smem ni da zamislim kakve ideje bi mnogima padale na pamet. Koji smo mi govnari! Pricali smo da je namestena ona od prosle polusezone kada smo pobedili 0 2 u BG, sad je i ova namestena kada je Supa odbranila 2 ili 3 stopostotne sanse... UZAS!!!!
I neka, Vule, nemojte ni da dolazite da se pozdravljate sa navijacima koji vam tapsu kada pobedjujete (prosle godine sa cesto ocajnom igrom) a koji vam psuju majku i nazivaju vas pickicama onda kada ne pobedite a trudite se (nekoliko utakmica ove polusezone). Puno je licemera na tribinama i neka vas to ne potrese. A sto se mene tice, ja ne bih dosao ni sa zapadom da se pozdravim da sam igrac Vose, nego bih pobedu proslavio sa svojim saigracima i usao u svlacionicu. Posle svega sto su Vule, Traks, Abu, Apia, Paja uradili za nas dres ove/ovih godina treba da im se vice da su pickice jer nisu uspeli da pobede kad su se trudili. Koliko me je samo bilo sramota. :cry:
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Friend »

laki wrote:I neka, Vule, nemojte ni da dolazite da se pozdravljate sa navijacima koji vam tapsu kada pobedjujete (prosle godine sa cesto ocajnom igrom) a koji vam psuju majku i nazivaju vas pickicama onda kada ne pobedite a trudite se (nekoliko utakmica ove polusezone). Puno je licemera na tribinama i neka vas to ne potrese. A sto se mene tice, ja ne bih dosao ni sa zapadom da se pozdravim da sam igrac Vose, nego bih pobedu proslavio sa svojim saigracima i usao u svlacionicu. Posle svega sto su Vule, Traks, Abu, Apia, Paja uradili za nas dres ove/ovih godina treba da im se vice da su pickice jer nisu uspeli da pobede kad su se trudili. Koliko me je samo bilo sramota. :cry:
Da li te je bilo sramota onomad kada si se vraćao sa utakmice iz Železnika?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by trelos gia fcv »

laki wrote:Dokle ide ova govnarija o tome da je utakmica bila namestena. Dva klinca koje poznajem su me obojica pitali da li je utakmica STVARNO bila namestena, jer tako kazu svi u njihovoj skoli!! Koji smo mi govnari oni poslednji koji ne mogu ni u svojoj pobedi da uzivaju cestito, nego nam stalno nesto smeta. Tj stalno nadjemo da nam nesto nije pravo, da sebi upropastimo neki lep momenat. Kontam i da uzmemo titulu bilo bi opet nekih nezadovoljsava, ne smem ni da zamislim kakve ideje bi mnogima padale na pamet. Koji smo mi govnari! Pricali smo da je namestena ona od prosle polusezone kada smo pobedili 0 2 u BG, sad je i ova namestena kada je Supa odbranila 2 ili 3 stopostotne sanse... UZAS!!!!
I neka, Vule, nemojte ni da dolazite da se pozdravljate sa navijacima koji vam tapsu kada pobedjujete (prosle godine sa cesto ocajnom igrom) a koji vam psuju majku i nazivaju vas pickicama onda kada ne pobedite a trudite se (nekoliko utakmica ove polusezone). Puno je licemera na tribinama i neka vas to ne potrese. A sto se mene tice, ja ne bih dosao ni sa zapadom da se pozdravim da sam igrac Vose, nego bih pobedu proslavio sa svojim saigracima i usao u svlacionicu. Posle svega sto su Vule, Traks, Abu, Apia, Paja uradili za nas dres ove/ovih godina treba da im se vice da su pickice jer nisu uspeli da pobede kad su se trudili. Koliko me je samo bilo sramota. :cry:
Stvarno si - :gospodin: :gospodin: :gospodin:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Buca »

laki wrote:I neka, Vule, nemojte ni da dolazite da se pozdravljate sa navijacima koji vam tapsu kada pobedjujete (prosle godine sa cesto ocajnom igrom) a koji vam psuju majku i nazivaju vas pickicama onda kada ne pobedite a trudite se (nekoliko utakmica ove polusezone). Puno je licemera na tribinama i neka vas to ne potrese. A sto se mene tice, ja ne bih dosao ni sa zapadom da se pozdravim da sam igrac Vose, nego bih pobedu proslavio sa svojim saigracima i usao u svlacionicu. Posle svega sto su Vule, Traks, Abu, Apia, Paja uradili za nas dres ove/ovih godina treba da im se vice da su pickice jer nisu uspeli da pobede kad su se trudili. Koliko me je samo bilo sramota. :cry:
Direktni su krivci za rezultate ove polusezone!! Kad su znali da bojkotuju igrače koje je trener stavljao da igraju sa njima (a naravno oni toliko puno vole Vojvodinu, da ni slučajno u svlačionici nisu spominjali visinu plate moreire i Apije), onda neka bojkotuju i navijače, šta ti ljudi znaju kako se voli Vojvodina :(
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by budababa »

A šta i očekivati od fucoša, pa pola ih je gro obrazovanja što imaju stekla po fliperanama i zadimljenim krčmama. Treba li od njih očekivati da se ponašaju suprotno svom osnovnom interesu, a to je da uzmu što je moguće više love i otpale što pre iz ove nesrećne lige, taman sreću potražili u vukojebinama Kavkaza ili dalekog Istoka? Ne želim da ih opravdam (taman posla), ispraznili su debelo crevo na relaciju navijači-igrači, ali pre ili kasnije će pričati kako su to morali učiniti i kako je to bilo protiv njihove volje. U tom svetu se ne gleda koliko ti je čist obraz, već koliko debeo novčanik. Džaba moralisanje, to je moglo da se radi 60-ih i 70-ih, kada se fudbal igrao za publiku, a ne za Gucci šimike od kilo evra.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Radoye »

trelos gia fcv wrote:Shvatite da je ovo možda i NAJNIŽI udarac koji je FIRMA dobila od kada je 1989 osnovana i to od koga?!
Od Ratka Buto(u)rovica zvanog Bata Kan Kan, koji je milion puta do sada pokazao kako za svoje prljave poslove uvek koristi neke druge - bilo da su to pavijani i orangutani koji se u njegovo ime fizicki obracunavaju sa navijacima na stadionu, bilo da su to igraci oliceni u misevima poput Vulicevica, Supica i Trajkovica izmedju ostalih koji u njegovo ime daju medijima ovakve izjave, psuju navijace i pokazuju im srednjak (ima toga jos, da ne bude da izdvajam samo pojedince)...

Njihovo ponasanje i pristajanje na tu ulogu neka sluzi njima na cast, ali oni su nebitni, oni ce svakako danas-sutra da odu bez da su ostavili kakav dublji trag u klubu i malo ko ce ih se setiti za 10 - 20 godina kad se bude pricalo o ljudima koji su svojim igrama i odnosom prema klubu zaduzili navijace.

Mi moramo ostati fokusirani na glavni uzrok problema, na onog koji po svojim sopstvenim rezima o svemu odlucuje, za sve je odgovoran i sam vuce sve konce. Pokrenute su neke stvari, ne smemo se uljuljkati sa time i smanjiti pritisak. Do kraja - UPRAVA NAPOLJE! - i Kan Kan i sve njegove podguzne muve, nista drugo nije bitno u ovom trenutku.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by kafe bagdad »

Tako je, fudbal se odavno odvojio od lokalne zajednice, a pogotovo od obicnog coveka iz iste koji po prosecnoj visini primanja ne moze da prismrdi ni prosecnoj fudbalercini.
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by UNIT8 »

laki wrote:Dokle ide ova govnarija o tome da je utakmica bila namestena. Dva klinca koje poznajem su me obojica pitali da li je utakmica STVARNO bila namestena, jer tako kazu svi u njihovoj skoli!! Koji smo mi govnari oni poslednji koji ne mogu ni u svojoj pobedi da uzivaju cestito, nego nam stalno nesto smeta. Tj stalno nadjemo da nam nesto nije pravo, da sebi upropastimo neki lep momenat. Kontam i da uzmemo titulu bilo bi opet nekih nezadovoljsava, ne smem ni da zamislim kakve ideje bi mnogima padale na pamet. Koji smo mi govnari! Pricali smo da je namestena ona od prosle polusezone kada smo pobedili 0 2 u BG, sad je i ova namestena kada je Supa odbranila 2 ili 3 stopostotne sanse... UZAS!!!!
I neka, Vule, nemojte ni da dolazite da se pozdravljate sa navijacima koji vam tapsu kada pobedjujete (prosle godine sa cesto ocajnom igrom) a koji vam psuju majku i nazivaju vas pickicama onda kada ne pobedite a trudite se (nekoliko utakmica ove polusezone). Puno je licemera na tribinama i neka vas to ne potrese. A sto se mene tice, ja ne bih dosao ni sa zapadom da se pozdravim da sam igrac Vose, nego bih pobedu proslavio sa svojim saigracima i usao u svlacionicu. Posle svega sto su Vule, Traks, Abu, Apia, Paja uradili za nas dres ove/ovih godina treba da im se vice da su pickice jer nisu uspeli da pobede kad su se trudili. Koliko me je samo bilo sramota. :cry:
Laki,iskreno postujem drugacije misljenje ali isto tako se iskreno nadam da ce ti biti interesantno da pises na ovom forumu i nakon toga sto smenimo trenutnu upravu! Pozdrav
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by nboya »

Ljudi, hajd' malo spustite loptu. Cemu vredjanje i ponizavanje? Koja korist od toga sto nekoga nazovete majmunom? Kontrolisite se malo.

Necu dozvoliti da ovaj forum postane pljuvaonica. Povedite racuna o tome SVI!
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked