28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Само Војводина »

Neusatzer wrote:Ne vidim čemu ovo pljuvanje ĐB, može o njemu da priča i misli ko šta hoće, ali on je ipak jedan od najpoznatijih ljudi iz našeg grada koji je pritom i Vojvodinaš.
Нећу о Балашевићу и о томе да ли га мрзим, али он вечерас слави победу цигана на ЈНА.

Што се наше утакмице тиче, већ сам био заборавио какав је осећај победити... Полетановићу свака част за онај продор код пенала, за 10! Игра није била ништа посебно, али на сву срећу рано смо дали гол па није било проблема.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by SlaNNinar »

Igra me je konačno podsetila na neka izdanja od prošle sezone. Da je ovako bilo stalno, a tu mislim i na zalaganje, večeras bi bila mnogo vedrija atmosfera na stadionu i punije tribine... No, dobro... Drago mi je što smo pobedili i nadam se da ćemo obezbediti tu Evropu. Evo izjave Zagorčića posle tekme:
http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-zasluzena-pobeda/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Telep »

Ja sam jos u soku da smo mi u prvom poluvremenu dali dva gola :D Salu na stranu, zaista dobro prvo poluvreme. Abu se vraca u formu, Poletanovic kod penala podsetio na onaj Medin prodor protiv Borca i uopste odlicno odigrao, Adjuru isto dobar, a ostali se po meni nisu posebno istakli, mada se video veci trud nego inace.
Drugo poluvreme bez vecih uzbudjenja, par poluprilika, ali mlako videlo se da smo se zadovoljili sa rezultatom, a i Borcani ocigledno.
Glavni utisci: Supic na golu, i konstantna tortura od strane Firme a i celog stadiona. Mislim da trenutno nemamo boljeg golmana, al svejedno ovaj mi ne bi branio. i pred kraj utakmice ceo stadion zapevao jedan klub na svetu volim ja, nadam se znak dolaska boljih vremena. :cheers:

Jel zna iko sto Mitosevic ne igra?
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Boske87 »

Abu je danas bio odličan, podsetio na partije pre ove očajne polusezone. Poletanović svaku utakmicu pokazuje neverovatnu dozu zrelosti za svoje godine, igra smireno i u skladu sa svojim trenutnim mogućnostima. Čini mi se da poseduje veći potencijal od Mede, bitno je da samo nastavi da se razvija u pravom smeru. Bilo bi mi žao kad bi ova dva pomenuta igrača napustila Vošu na leto a ostali mogu da kupe prnje, strašan skup umišljenih igrača i zvezdica koji su tresnuli dupetom od pod pa sad našli da pokazuju ,,voljni momenat,, protiv jadne Borče. Ne znam za vas ostale ali ja nakon Borca dolazim na stadion i pratim utakmice sa gorčinom u ustima, nisam u stanju ni da aplaudiram ni da psujem. Samo gledam i slušam, valjda bolesna navika. Sve mi se nekako čini zakašnjelim, pa i reakcije publike, izgleda da smo dočekali Godoa pa se krenulo sa parolama od prvog minuta. Jedva čekam da se završi ova košmarna polusezona, iskreno ne interesuje me više ni pozicija na tabeli, jedino trijumf protiv cigana (koji će nas sigurno nadjačati na tribinama) može poslužiti kao melem na ranu.

BTW manite se rasprave o večerašnjem paradoksalnom koncertu predizborne tišine na Trgu slobode
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by lexa »

Poletanovicu kapa do poda!!!

Abu se konacno probudio iz zimskog sna :mrgreen:
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Mg »

lexa wrote:Poletanovicu kapa do poda!!!

Abu se konacno probudio iz zimskog sna :mrgreen:
Konacno su poceli da igraju "fudbal". Bez "pojacanja".
"I BOJE SE, jer si totalno drugačiji od SVIH, jer si ti stalna opasnost za NJIH, nešto si novo, a ne znaju ŠTA!"
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by laki »

Igrali smo mi fudbal i na nekim od prethodnih utakmica ali nisamo imali srece. Na nekim smo, naravno, bili ocajni. Ali kao sto sam odavno primetio, vama su najbitnije pobede, tako da mi nije cudno ovu utakmicu svrstavate medju one gde je nas tim imao dobro izdanje. Koliko se secam, pored golova koje smo dali, nismo stvorili jos neke posebno dobre sanse. Bila je jedna ili dve, ali to je to. U polufinalu kupa smo imali 3 stopostotne sanse i bolje igrali i igraci su se vise trudili. Te sanse nismo uspeli da pretvorimo u gol niti da jos koji put probijemo bunker. Ono zasto je vama izgledalo da smo u ovoj utakmici bili jako dobri je to sto bsk nije igrao bunkercinu. Kad bi bilo koji tim tako igrao protiv nas, nadigrali bismo vecinu.
U svakom slucaju, po meni, ocekivano izdanje nasih igraca.
Za prozivanje igraca na kraju utakmice vec me je toliko sramota da ne znam sta da kazem. Ljudi se stvarno trude, barem vecina njih, ali sta da se radi kad su vama samo pobede vazne. Kao sto sam vec rekao, kad smo prosle godine pobedjivali sve redom sa uzasnom igrom, to vam je bilo super, a sada kad se ne pobedjuje, sad je sve katastrofa. Da mogu da kazem da ste licemeri, vecina vas, nazvao bih vas tako, ali posto mi je sugerisano da to ne radim onda necu to reci.
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by Marcello »

Laki, uz dužno poštovanje, naravno da su pobede važne, rekao bih - najvažnije!

Mene baš briga da li ćemo izvesti 100 kornera ili imati 50 šansi, ako iz utakmice u utakmicu ne pobeđujemo.

Više volim pobedu bez šanse, nego nerešenu sa 10 šansi i dopadljivom igrom (govorim, naravno, o kontinuitetu od nekoliko uzastopnih tekmi, a ne o jednoj utakmici za sebe).

To je moje mišljenje.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by Drina »

laki wrote:Igrali smo mi fudbal i na nekim od prethodnih utakmica ali nisamo imali srece. Na nekim smo, naravno, bili ocajni. Ali kao sto sam odavno primetio, vama su najbitnije pobede, tako da mi nije cudno ovu utakmicu svrstavate medju one gde je nas tim imao dobro izdanje. Koliko se secam, pored golova koje smo dali, nismo stvorili jos neke posebno dobre sanse. Bila je jedna ili dve, ali to je to. U polufinalu kupa smo imali 3 stopostotne sanse i bolje igrali i igraci su se vise trudili. Te sanse nismo uspeli da pretvorimo u gol niti da jos koji put probijemo bunker. Ono zasto je vama izgledalo da smo u ovoj utakmici bili jako dobri je to sto bsk nije igrao bunkercinu. Kad bi bilo koji tim tako igrao protiv nas, nadigrali bismo vecinu.
U svakom slucaju, po meni, ocekivano izdanje nasih igraca.
Za prozivanje igraca na kraju utakmice vec me je toliko sramota da ne znam sta da kazem. Ljudi se stvarno trude, barem vecina njih, ali sta da se radi kad su vama samo pobede vazne. Kao sto sam vec rekao, kad smo prosle godine pobedjivali sve redom sa uzasnom igrom, to vam je bilo super, a sada kad se ne pobedjuje, sad je sve katastrofa. Da mogu da kazem da ste licemeri, vecina vas, nazvao bih vas tako, ali posto mi je sugerisano da to ne radim onda necu to reci.
Trenutno je najvaznije da oteramo upravu i zadrzimo cetvrto mesto! Igra uopste nije bitna, svejedno ce nova uprava morati da menja
sve iz korena!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by postman »

Vi ste stvarno uvereni da ce doci nova uprava ? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by vosa do groba »

Bio sam sprecen da dodjem na ovu utakmicu,ali sam stvarno presrecan kada sam pogledao klip na firminom forumu i sta se sve pevalo :D
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by Firmin mali »

Image

Image

Nisu iste fotke to su dve sanse za Abua 8)

Image

Image

Image

Image

Po meni,posle duzeg vremena Vosa lepo i ofanzivno (ajd' bar prvo poluvreme) i nadam se da ce dobiti malo vise na samopouzdanju i hrabrosti,do nove pobede :cheers:

P.S. Kapa do poda za Abua i Mareta :!:
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by kenta »

Poletanovic stvarno dobro deluje na terenu. Ima osecaj za ritam i kada da doda unapred ili da smiri igru... Nadam se da će biti još bolji kad stekne malo rutine.
Nažalost slaba poseta i premlako "uprava napolje" sa istoka.
Firma :cheers:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 28. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

Post by andi_fkv »

Konacno jedna bolja utakmica i pobeda. :D Sad da stignemo radnicki
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Locked