23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by fare »

Nevernik wrote:
SlaNNinar wrote:Evo izjave Vukićevića posle meča...
http://kapiten.rs/fudbal/vukicevic-golo ... -zameriti/" onclick="window.open(this.href);return false;
Iskreno, od svega danas, meni su najviše zasmetali pojedini zvižduci koje sam čuo na kraju utakmice. Videlo se da su svi dali sve od sebe i za mene će to uvek biti dovoljno da im dam aplauz posle tekme, pa makar izgubili i od betonligaša. Vidimo se u sredu.
Ah, da, ti golobradi mladici.
Kako je lako sakriti se iza njih.
Pogotovo sto ostali bradati mladici pletu po terenu.

Vidis, meni je zasmetalo sto nije bilo mnogo vise zvizduka. Za vreme i posle utakmice.
Kao igraju nasa deca pa necemo.
I ja mislim da treba dati podrsku golobradim mladicima nisu oni krivi sto su u ovakvom trenutku upali i I tim :)
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by limanfkv »

Rad je drugi gol mogao da postigne i ranije, ali nije, mada smo i mi primili gol skoro u poslednjem minutu (!?) prvog dela. Sada nam ostaje da se usredsredimo na ono najvažnije ove polusezone, revanš polufinala Kupa protiv Borca, na kojem će nastupiti devetorica drugih igrača u odnosu na danas – ističe Vukićević.
Image ?
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by masterNS »

Tuzno je sto se na ovakav nacin daje sansa mladim igracima, i to samo zbog kartona i odmaranja igraca za kup umesto da se planski i postepeno uvode u tim... Nadam se samo da necemo plakati za ovim bodovima na kraju sezone, jer smo sa Radnickim na istom broju bodova sada, a dvomec sa Borcem je daleko od resenog...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by DUB »

kowalski wrote:Osim sto nemamo trenera, mi od Medinog odlaska nemamo ni kapitena. Mislim, neko nosi svaku utakmicu onu traku, ali to se ne primecuje. Apija bi trebao da bude kapiten.
I trener! Covek je izjavio da vidi sebe u tom poslu u buducnosti i mozda bi bilo dobro ponuditi mu ugovor tipa igrac/trener.
Da je upamti samo 10% od trenera u klubovima u kojima je igra bice bolji od ovog estradnog umetnika s kojim smo se unesrecili.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
babac
Posts: 23
Joined: Thu Mar 01, 2012 2:13 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by babac »

Sta reci a ne zaplakati,otisli smo u k.... svi nam se smeju a jasar ostaje.A nasa molitva da nas borac NE izbaci iz kupa je golema.Ko prezivi ovu burnu polu sezonu pricace,samo je jedan krivac crnogorski ferguson!!!!J****** BATA STO GA JE DOVEO!!!!!!!!!! IZVINJAVAM SE NA PSOVCI AL JACE JE OD MENE........
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by borrissey »

Udruženim delovanjem uprave i "trenera" potpuno je uništena kohezija ekipe i njihovo samopouzdanje. Igrači naravno da ne pružaju koliko mogu, ali to je samo posledica lošeg vođenja, neprimernih izjava i očajnog pristupa igri.
Tako da je besmisleno komentarisati nastupe ovog i onog, pogotovo omladince treba zaštititi od negativnih komentara, da im se ne bi sjebalo i to malo samopouzdanja što im je ostalo...

Samo ne znam dokle se može istrpeti ovakva tiranija uprave i trenera.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Firmin mali »

Image

Image

Image

+ bonus svakako njabolja scena sa jucerasnjeg meca :

Image

link za ostatak galerije >> http://s1185.photobucket.com/albums/z35 ... 0FK%20Rad/

Necu komentarisati jucerasnji mec,okrenut sam sredi i sve moje misli su uperene u sredu :cheers:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by prijatelj fudbala »

I dalje se pitam: dokle, dokle, dokle?

Dejane odlazi!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by mihailov »

DUB wrote:
kowalski wrote:Osim sto nemamo trenera, mi od Medinog odlaska nemamo ni kapitena. Mislim, neko nosi svaku utakmicu onu traku, ali to se ne primecuje. Apija bi trebao da bude kapiten.
I trener! Covek je izjavio da vidi sebe u tom poslu u buducnosti i mozda bi bilo dobro ponuditi mu ugovor tipa igrac/trener.
Da je upamti samo 10% od trenera u klubovima u kojima je igra bice bolji od ovog estradnog umetnika s kojim smo se unesrecili.
Ideja kao ideja nije loša, ali mislim da Apija proklinje trenutak kad je prihvatio da dođe u naš klub...
Jedva čekam neki intervju na kraju njegove igračke karijere i odgovor na pitanje : "Koji potez u svojoj bogatoj karijeri smatraš najvećim promašajem"?
Napred Voso!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Grof Žekula »

30. april 2011.
FKV – Rad 2:0 (0:0); Strelci – Stevanović u 61’ i Katai u 90’
Sastav - Brkić, Vulićević, Pavlović, Trajković, M. Novaković, Mitošević, Tumbasević, Lazetić (S. Novaković 46’), Stevanović, Oumaru (Katai 46’), Ilić (Jao 81’)

7. april 2012.
FKV – Rad 0:2 (0:1)
Sastav - Janošević, Stevanović, Milović, Kovačević, Nastić, Ađuru, Smiljanić (63’ Šaleta Kordić), Poletanović, S. Novaković (46’ Spremo), Katai, Bojović (46’ Oumaru).

Razlika u sastavu ogromna – osim Stevanovića koji je bio oba puta po 90’ na terenu, Oumarua i Bobe Novakovića po poluvreme i Kataia, koji tada igraše 45’, a juče 90’, svi ostali su “novi”.
Ali ta razlika nije ključna – već tada smo imali TRENERA (Kiza Milinković), a danas ga NEMAMO (iako postoji čovek koji za to prima platu i vodi se da radi na tom mestu).
Pre početka utakmice rekoh: ”Što se mene tiče možemo da izgubimo, ako će to značiti da on odlazi sa mesta trenera”. Naravno, od toga ništa – prvi deo je “obavljen”, ovog drugog ni u najavi!!! Šta treba da se desi? Jel’ u sredu i na ovo pitanje dobijamo odgovor?
Skor ovog proleća (8 prvenstvo + 1 kup) – 2 pobede, 4 nerešena, 3 poraza!!!
“Ne valjaju novajlije, ne valjaju omladinci, ne valjaju starosedeoci koji su retko dobijali šansu do sada”…Neće biti – NE VALJAŠ TI, ČOVEČE!!!

Koliko gorko, ali istinito, zvuči ovo što reče Telep:
“Vukicevicu ostani...jer sad je prekasno da odes”...

Mada - Mi ćemo u sredu igrati bolje, ako tim budu predvodili Spasoje Jelačić i Saša Todić! Zato idi danas/sutra/u utorak/u sredu pre podne...Samo idi!!!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Post by Nevernik »

fare wrote: I ja mislim da treba dati podrsku golobradim mladicima nisu oni krivi sto su u ovakvom trenutku upali i I tim :)
Zvizdanje treneru i upravi.
Omladinci su i stavljeni u prve borbene redove da se malo neutralise gnev.
Locked