Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Firmin mali wrote:Omladinci Vojvodine pobedili rad u derbiju rezultatom 3:1 :cheers:
Čestitke momcima :!:
Neka samo tako nastave i prenesu elan i optimizam na sve selekcije u Voši, kao i na nas navijače na tribinama :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PeraSK »

masterNS wrote:Vojvodina>>>>Meleg
Vojvodina je postojala i pre Melega, a postojace i posle njega... Ne znam ko je kriv za ovo sa njim, ali se slazem da nijednom igracu ne treba dozvoliti da ucenjuje Vojvodinu...
Ucenjuje Vojvodinu ili Batinog "menadžera"?
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by masterNS »

Taj decko ima gradjanski ugovor sa covekom (to sto je on menadzer nema nikakve veze sa ovim ugovorom, jer sa njim nije potpisao menadzerski ugovor) i po tom ugovor se taj covek pita prilikom sklapanja svih sledecih ugovora .To ne treba da se dozvoli. Nije problem menadzerski ugovor vec gradjanski koji nema veze sa fudbalom, a odlucuje prilikom sklapanja ugovora. Ali sve to vi vec znate, samo vam je cilj da pljujete upravu, ali to ne treba da radite ovde. Nego lepo napisete transparente, pa na utakmicu pa lepo da cela fudbalska javnost vidi o cemu se radi. Ili jos bolje podnesete krivicnu prijavu pa dokazete tvrdnje i spasite Vojvodinu. Ovako sam smarate i ubijate ljudima volju da dolaze i na ovaj forum.

PeraSK: Kako objasnjavas cinjenicuda Vuk nema ugovor sa "Batinim menadzerom", a nema nikakvih problema?
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PeraSK »

Pojasni mi malo pitanje, jer mi nešto nije jasno, ako neki drugi omladinac "nema problema", zašto bi ih Meleg imao? Zašto nije priključen prvom timu kao ostali? Zar ne bi bilo ok da se prema svima primenjuje isti aršin?

Zasto to pitanje uopšte meni postavljaš, mislim da je neko drugi zadužen da objašnjava navijačima svoje poteze?

Moje mišljenje je da ovim potezom klub trpi najveću štetu. Izgubili smo klinca koji bi pravio razliku na terenu, izgubiće se značajana novčana sredstva od prodaje igrača, a znamo da u klubu vlada besparica i zato mi je teško da razumem ovaj potez uprave kluba. I ko će na kraju zbog ovog poteza snositi odgovornost?! Niko naravno, jer svi dobro znamo da ljudi iz uprave neće preuzeti odgovornost, jer je pojam preuzimanja odgovornosti u ovom klubu odavno nepoznat.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Helm »

PeraSK wrote:Pojasni mi malo pitanje, jer mi nešto nije jasno, ako neki drugi omladinac "nema problema", zašto bi ih Meleg imao? Zašto nije priključen prvom timu kao ostali? Zar ne bi bilo ok da se prema svima primenjuje isti aršin?

Zasto to pitanje uopšte meni postavljaš, mislim da je neko drugi zadužen da objašnjava navijačima svoje poteze?

Moje mišljenje je da ovim potezom klub trpi najveću štetu. Izgubili smo klinca koji bi pravio razliku na terenu, izgubiće se značajana novčana sredstva od prodaje igrača, a znamo da u klubu vlada besparica i zato mi je teško da razumem ovaj potez uprave kluba. I ko će na kraju zbog ovog poteza snositi odgovornost?! Niko naravno, jer svi dobro znamo da ljudi iz uprave neće preuzeti odgovornost, jer je pojam preuzimanja odgovornosti u ovom klubu odavno nepoznat.
Ja mislim da ti nisi baš najbolje upućen u dešavanja. Nisam ni ja, ali na osnovu onoga što znam Meleg je sam kriv za sve, a klub je već pare izgubio onog trenutka kad je dečko potpisao ugovor. Dakle, zašto bi gurali igrača koji će da ode čim privuče pažnju na sebe, a da pritom klub dobije vrlo malo para, ako ih uopšte i dobije. I pazi sad, ključna stvar, cela priča se dogodi u momentu kada je klub pokrenuo veliku ofanzivu protiv kvazi menadžera.
I meni je žao, ali jbg, što je već neko rekao, zašto bi se Vojvodina žrtvovala zarad interesa nekog fudbalera, ako već neko mora da se žrtvuje onda bi moralo biti obrnuto. Oni koji ne shvataju da je Vojvodina na prvom mestu, meni nisu potrebni, počevši od omladinaca, preko Moreire i Apije pa do Abubakara, Trajka i Vuleta.
Da se ja pitam, Katai bi već bio na putu za Atinu.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by masterNS »

PeraSK wrote:Pojasni mi malo pitanje, jer mi nešto nije jasno, ako neki drugi omladinac "nema problema", zašto bi ih Meleg imao? Zašto nije priključen prvom timu kao ostali? Zar ne bi bilo ok da se prema svima primenjuje isti aršin?
Da li ti je palo napamet da ti drugi omladinci nemaju gradjanske ugovore ili su imali pa su ih raskinuli?
Zasto to pitanje uopšte meni postavljaš, mislim da je neko drugi zadužen da objašnjava navijačima svoje poteze?
Pitanje postavljem tebi jer ti insinuiras da je problem zato sto nije "Batin menadzer", a ja te pitam kako objasnjavas onda da Vuk nema isti problem. Ako zastupas neki stav, onda treba da ga obrazlozis i da ga branis.
Moje mišljenje je da ovim potezom klub trpi najveću štetu. Izgubili smo klinca koji bi pravio razliku na terenu, izgubiće se značajana novčana sredstva od prodaje igrača, a znamo da u klubu vlada besparica i zato mi je teško da razumem ovaj potez uprave kluba. I ko će na kraju zbog ovog poteza snositi odgovornost?! Niko naravno, jer svi dobro znamo da ljudi iz uprave neće preuzeti odgovornost, jer je pojam preuzimanja odgovornosti u ovom klubu odavno nepoznat.
Da li je klub kriv sto je on potpisao gradjanski ugovor? Nekim je Vojvodina svetinja, vole je vise od mame, a onda bi dozvolili jednom detetu koji ce mozda biti dobar fudbaler da gazi po njoj i da on njoj postavlja uslove.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmin mali »

Foto izvestaj sa jucerasnje utakmice:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Odlicna utakmica mogu reci,omladinci su stvarno pozrtvovani,i bilo ih je uzivanje gledati,mislim da bi trebalo praktikovati odlazak nedeljom ujutru (ili kad vec igraju) na veternik jer su stvarno zasluzili podrsku u sto vecem broju :cheers:

Ostatak fotografija >> http://s1185.photobucket.com/albums/z35 ... 1QQtppZZ32<<
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PeraSK »

Da li to neko ovde malo mešta babe i žabe? Otkud se sada Katai umešao u slučaju Melega, molio bi da mi objasniš razlog zašto bi ga poslao u Atinu? Ako je razlog pretpostavljam "nesportski" način života, što se dosta puta moglo čuti, postavljam logično pitanje šta je klub uradio povodom rešavanja tog problema? Ako se po kuolarima govori da se igrač "glupira" van terena, zbog čega nikada nije bio uhvaćen na delu i kažnjen zbog takvog ponašanja? I ko će na kraju preuzeti odgovornost zbog toga?! Opet niko, jer je pojam preuzimanja odgovornosti u ovom klubu odavno nepoznat. Ko će u klubu podneti odgovornost što nam vanserijski talenti na ovaj način odlaze u istoriju?
Veličati klupsku "ofanzivu" prema kvazi menadžerima je apsurdno i smešno pominjati, jer vidimo da se povodom toga apsolutno ništa konkretno nije preduzelo!
Kakve sve gluposti neću pročitati, pa šta ako ima građanski ugovor, koliko samo igrača ima isti, pa uprave tih klubova nađu kompromis i bore se konkretnim potezima, a ne saopštenjima iz očaja, jer im je interes kluba na prvom mestu. Lepo je rečeno da novci od prodaje idu direktno u klub, a ovako ćemo dobiti šipak. Ako smartate da se tako neko bori u interesu kluba, onda nemam šta dalje da polemišem sa vama, jer nam se mišljenja potpuno razilaze. Ponavljam da igrač najviše gubi, a samim tim po najviše klub koji se odriče od igrača koji pravi razliku na terenu i doprinosti punjenju klupske kase prilikom transfera u neki drugi klub. U uslovima kada nam igra na terenu ne liči na ništa i u klubu vlada besparica, smatram pogrešnim potezom odircati se takvog igrača.
Omg, pa kako je sve ovo moguće da se dešava u najorganizovanijem klubu u regionu, sa najboljom upravom u istoriji kluba?
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by playmaker »

Strasno je kakve se nama price poturaju.
Evo ja koji ceo zivot gledam ovu nasu nesretnu Vojvodinu i prvi bih potpisao da mali igra za nas pa da ode za dzabe ali da se nagledam fudbala barem pola sezone.
Pa sta smo mi mazohisti? Ono sto se na tom terenu moze videti je vredjanje intaligencije, jos se prica kako smo mi razmazeni, kako previse ocekuejmo itd.

Igramo najgori fudbal u zadnjoj deceniji, mi kup mozemo da osvojimo samo ukoliko namestimo mec, drugacije je to ne moguce. Isto kao sto su oni nas pobedjivali u momentima kad smo za njih igrali vanzemaljski fudbal samo na taj nacin i mi njih mozemo ove sezone da dobijemo u tom famoznom finalu.
Kao iskrenom obozavaocu ove igre moram da konstatujem da je sramotno da kup osvoji ekipa sa ovakvom igrom kakvu mi imamo pa makar se i radilo o klubu za koji zivim kao i svi mi. :idea:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Helm »

@PeraSK
Zasto pominjem Kataija? Trebalo bi da bude jasno svakome ko je gledao utakmice od njegovog povratka. Svojim odnosom na terenu pokazuje koliko mu je zapravo stalo do Vojvodine, a jedini nacin da kaznis igraca koji nije tvoj jeste da ga posaljes kuci. Sta drugo moze da se uradi?
Sta konkretno moze da se preduzme i po pitanju kvazi menadzera? Meni ne pada nijedna stvar na pamet a da za sobom ne vuce krivicno gonjenje.
A za to koliko igraca ima gradjanski ugovor, pa mene zivo zanima, zvucis kao da znas, ja sam izgleda bio u zabludi kada sam mislio da nema nijedan od nasih igraca.
I opet se vracamo na pitanje kako ce klub da zaradi od prodaje tudjeg igraca?
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by simicpk »

http://www.24sata.rs/sport/vesti/vest/l ... 3356.phtml" onclick="window.open(this.href);return false;
A to nije mogao Abu, Apija, Moreira?
ФКВ
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Nevernik »

Realno, treba da istupimo iz kupa i tako spasimo fudbal.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Drina »

Da razjasnim stvari vama kojima nije jasno! Dosta omladinaca je imalo ugovor sa tim "menadzerom" i svi su ga raskinuli osim Melega.
Tu je bilo ili Vojvodina ili "menadzer" a on je sam izabrao, ili njegovi roditelji? Nije bitno.
Moze on da bude ne znam koliko talentovan igrac kad je sam izabrao.
Dobar deo ovog foruma je ovde samo da bi napusavao nekog clana uprave, igraca ili ko im je vec to jutro na dnevnom redu. :frown:
Last edited by Drina on Mon Mar 19, 2012 9:54 pm, edited 1 time in total.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vojvodina jedna jedina »

simicpk wrote:http://www.24sata.rs/sport/vesti/vest/l ... 3356.phtml
A to nije mogao Abu, Apija, Moreira?
Lazovic je promoter Adidasa i tih kopacki.
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PeraSK »

Slažem se da mi kup sa ovakvim izdanjima ne zaslužujemo da osvojimo.
Drina wrote:Da razjasnim stvari vama kojima nije jasno! Dosta omladinaca je imalo ugovor sa tim "menadzerom" i svi su ga raskinuli osim Melega.
Tu je bilo ili Vojvodina ili "menadzer" a on je sam izabrao, ili njegovi roditelji? Nije bitno.
Moze on da bude ne znam koliko talentovan igrac kad je sam izabrao.
Baš je pedagoški bilo klincu od 16 godina postavljati takva pitanja da "izabere". Nije onda ni čudo što su nam neka deca takva kakva su, kada se u tim godinama sa njima tako postupa. :roll:
Građanski ugovori se i ne moraju raskidati da bi igrač mogao da nastupa za Vošu. Zivo me zanima, jel su svi igrači, klub ili neko treći koji su ih raskinuli uplatili gosn. Stankoviću koliko ono beše hiljada eura? Ako očekuješ da ti verujem, trebao bi da nam i ovo odgovoriš, razjasniš. Mogao bi vozač klupskog auta isto da nam na zvaničnom sajtu da dokaze o uplati, ako je bilo, da cela priča bude transparentna kako je i obećano.
Drina wrote:Dobar deo ovog foruma je ovde samo da bi napusavao nekog clana uprave, igraca ili ko im je vec to jutro na dnevnom redu. :frown:
Kao što je nekima da nalaze opravdanje za svaki loš potez uprave. :frown:
Last edited by PeraSK on Mon Mar 19, 2012 11:31 pm, edited 1 time in total.
Post Reply