17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by laki »

Ima istine u tome sto govoris redmarkize, a o prethodnom postu necu ni rec jednu da potrosim. Ali ti navodis samo lose strane uprave. Imaju oni i nesto dobro,ali nije cak rec ni o tome. Ja sam samo rekao da oni nisu krivi za poslednje dve utakmice vec oni sto su igralina terenu i da zato sankcije ne smeju da izostanu. Kao ni svaki sledeci put.
Drugo, jako je tesko voditi klub kada ti se prihodi sastoje vecinom od transfera. Zasto je to takoi da li moze bolje to nije tema za ovaj topik.
POENTA: Jako me je iznerviralo sto ljudi kritikuju upravu za poslednje dve utakmice! I kada kazem da nasi igraci imaju vrhunske uslove za trening i sve ostalo, da pruzaju vrhunske partije, neka me neko demantuje i kaze sta nisam rekao ispravno. Dajte, ljudi, da smo kojim slucajem prethodne dve pobedili bilo bi sve u redu, nemojmo da se lazemo! Svi smo doziveli erekciju kada smo culi ko su nam pojacanja u zimskom prelaznom roku a sad kenjamo ovde nesto. Stvarno nije u redu!!

edit na post ispod: imas pravo na svoje misljenje ali i ja mislim da samo budala misli da za poslednje dve utkmice nisu krivi samo igraci na terenu i mozda trener, pa nisam rekao da su ljudi s tim misljenjem budale. Aj uzivajte.
Last edited by laki on Mon Mar 12, 2012 5:49 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by PeraSK »

Samo budala može da poveruje u priče da uprava ne snosi najveću odgovornost za rezultate. Uprava je odgovorna za sve dobro i loše. Pošto loše daleko premašuje dobro, vreme je za promene!
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by rotacija »

Ljudi cini mi se da ste sisli sa teme. Sustina je da oni nisu trcali ,. pa i moj deda bi vise pruzio na toj utakmici. Treba ih kazniti i tacka. Nije Bata kriv sto oni igraju kao babe... Nadam se da ce im doci malo iz dupeta u glavu , i da cemo se svi zajedno radovati na sledecem gostovanju i zaboraviti ove zajebancije.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by playmaker »

Laki, uz duzno postovanje ako si ti "erakciju" doziveo sa ova dva pojacanja tesko nama. :cry:

Vecina na zalost jeste, moje postove mozes slobodno da potrazis i videces da bas nisam sekao vene.
Uglavnom poenta je da ovi u upravi nemaju plan rada. Da ga imaju ne bi smo promenili trenera koliko smo promenili.

Da postoji plan rada, da ga se pridrzavamo i da je jedan trener selektirao ovu ekipu barem dve sezone uzastopno ne bi nam se ovakve stvari desavale.
Moramo da shvatimo da u timu trener je bog, njegova je zadnja i on lupa sakom o sto. Tako je barem u inostranstvu.
Kada nesto on kaze igracima to je amin. Tada nece jedan Katai da odreaguje u stilu necu ni da te slusam ja sam igracina tebe ce iovako da oteraju za 2 utakmice.
Trener je taj koji je autoriter kod igraca i on je taj koji zavodi red! Ta prica kako ce kapiten da lupa samare je tragikomicna.
Pa kada bi to tako bilo posvadjali bi se oni sami svi medjusobno i kakva bi bila atmosfera u timu?

Nisu to nikakve mudrosti, sve je to u svetu normalno samo sto je kod nas sve izopaceno na zalost.
Pogledajte Venger i Fergusona recimo. Oni su tamo iznad boga, kada oni nesto kazu to je tako. Nema tog Balotelija,Runija i slicnih koji ce da se prave pametni.
Svi dobro znate za "Fergijev fen", zato nikada i niste mogli da vidite da se igrac setka i da ga boli ona stvar za dres koji nosi.

Da postoji trener koji ima podrsku uprave i koji donosi odluke ne bi se nikada dogodilo da se onako setkaju igraci po terenu.
Jednostavno moramo da napravimo neki plan, da imamo trenera koji ce da bude tu malo duzi vremenski period a ne da bude potrosna roba.

Tu priliku smo imali sa Milinkovicem i opet smo je uprskali, kada ce ponovo naici ja ne znam. Ne mogu da kazem da je ovaj sada sposoban da bude taj koji ce da nas vodi u narednom periodu.
Ali isto tako ako bi i njega sada oterali opet idemo ispocetka i stvarno ne znam dokle tako.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Red Marquis »

rotacija wrote:Ljudi cini mi se da ste sisli sa teme. Sustina je da oni nisu trcali ,. pa i moj deda bi vise pruzio na toj utakmici. Treba ih kazniti i tacka. Nije Bata kriv sto oni igraju kao babe... Nadam se da ce im doci malo iz dupeta u glavu , i da cemo se svi zajedno radovati na sledecem gostovanju i zaboraviti ove zajebancije.
Ja o klin, neki o ploču. Ako recimo Baloteli 69 (nije on jedini ni najveći krivac, al je najupečatljiviji) zna da su upravi važni samo mečevi u kupu, zašto bi se znojio na drugim mečevima? A i zna da nema zamenu sad kad je Ilić otišao, pa ga zabole.

Laki, džaba uslovi, ako je transfer politika živi očaj. Igrači se moraju prodavati zarad opstanka kluba, tu spora nema. Ali ako se prodajom Medojevića klub rešava tih briga za sledeće dve sezone, sve ostalo mora da se radi smisleno, a nije. Trener je kriv jer pušta da se ne pita oko transfera i jer ne daje šansu omladincima, Panta je kriv jer dopušta nepotrebni odlazak Merebe i naprasni Ilića i ne dovodi zamene gde su nužne(desni bek, štoper), a to sve ne radi, ne zato što je neznalica, već zato što za to ne dobija dozvolu i novce od gazde, jer ti igrači ne bi bili zvučna imena ili bivši igrači blizanaca, što on obožava jer voli da se naslađuje mišlju kako preotima igrače zvezdi i partizanu.

Neću više o ovome. Kome ovo nije dovoljno, nek ih voli i dalje.
p.s.Zamislite samo da ovih naših 11 odigra ovakav meč za ciganiju. Pojeo bi mrak i Lukića i njih. A mi? Svaki 10-ti gledaoc je u subotu zviznuo ili viknuo buuu na kraju meča. I sami snosimo deo krivice što su nemotivisani. Čekamo te mečeve sa Borcem, a kasno će biti tad da budemo besni na nekog...
Last edited by Red Marquis on Mon Mar 12, 2012 6:09 pm, edited 2 times in total.
Io odio Belgrado
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by PeraSK »

Modni virtuoz je doveo kvazi pojačanja, produžio ugovor sa kvazi Fergusonom, prodao Medu, Marebu i Ilića. Jako smo loši, tj uprava i neće Pazar rešiti probleme :!:
Last edited by PeraSK on Mon Mar 12, 2012 6:11 pm, edited 1 time in total.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by playmaker »

Red Marquis, procitao sam ovo sto si iznad napisao i ne znam da li da se nasmejem ili da placem. :roll:
Ovo i ja pokusavam ovde da objasnim ali jednostavno ne vredi. :frown:

Kasno ce nam biti kada dodje mnogo ozbiljnije, finale kupa je blizu a ne daj boze Borac je jos blizi, nista me ne bi cudilo kako smo poceli, pu pu daleko bilo...

EDIT:
- Opet ću biti u riziku da neke igrače uvrstim u tim samo zbog njihove reputacije i nade da će pružiti ono što objektivno mogu. Međutim, ako to ne pruže, opet ćemo se naći u problemu - kaže Vukićević.
Da li ovaj covek ima viziju i pre svega mu*a videcemo vec u sredu. Novi Pazar pa nam dolazi Sloboda, sta reci sem bice pakleno.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by shecky »

Bez da ikog uvredim ali prosto ne mogu da verujem koliko ljudi ovde nema pojma sa fudbalom!!!
Katastrofa ste..

Stvar je jasna kao dan! Jedini krivac za lose igre je uprava! A za ne zalaganje na terenu igraci!
Pricate o Saletu... pa naravno da ga boli ona stvar da trci kad zna da nema zamenu! A zasto je nema? Jel trener kriv za to sto je Brana 15x prodavan pa oce nece oce nece...? I Katai je na pozajmici ,a mene zanima kad on ode na kraju prvenstva koga mi imamo na levoj strani? m? Imacemo 2 nova igraca sledece sezone eto koga.. planski nema sta..da se ja pitam otero bi Kataija u pm nazad u grcku i da ne pomislja ikad vise da dodje na stadion.
Pricate da se prelazni rok radio planski i fantasticno!?
Kome je fantasticno da proda igraca samo sto se njemu digla ona stvar pa oce da ide kuci? Prodat je ceo vezni red ,mladi i talentovani igraci a dovedena su imena sto jes jes.. ali imena koja su preko 3 banke i nespremna i vi ocekujete zajedno sa upravom, da na terenu bude sve isto kao da su Meda i Mereba tu?
Naravno da od toga nema nista, i sad igraci krivi jer nisu 3 sanse napravili na 2 utakmice..zvinte al ko ce biti taj Mereba koji ce im napraviti tu sansu?
Jel ikad iko od vas vise onako nazovi strucno gleda tekmu a ne navijacki cisto?
Vratite film ,setite se.. Api i Mo ..ili su bili na 3m jedan od drugog ,ili su bili udaljeni 30m jedan od drugog.
U prvoj varijanti puno babica kilavo dete, a u drugoj ogromna rupa na sred terena gde se upravo gradi igra, i zato smo svedoci cestog bunarenja od strane Traxa,i sutiranja sa 30m od strane Mojsova jer vide ljudi da nema ko da gradi igru pa iz ocaja rade to.

Izgleda da pola oda vas ovde ili radi u drzavnim firmama ili nikad nije ni radila pa nije osetila na svojoj kozi kako je to kad ti neko uzme nesto a od tebe ocekuje da budes onaj stari i da radis kao da se nista nije desilo.I naravno posto je to nemoguce vrhovni ce tebe kazniti jer nisi dovoljno dobar..

Nisam pljuvac ,uprava je uradila mnogo!! dobrih stvari ,sajt,webshop,klub navijaca,vosa bus,obnova VB,poseta skolama,dovodjenje svetske zvezde Apije ,ali.. zar ovako nesto treba da se hvali? Pa ovo se valjda podrazumeva!
Pa to je isto ko kad bi neko rekao sefu svom koji ga kritikuje na poslu..pa shefe cutiii..bar sam dosao na posao...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac

Post by laki »

1) Vratite se malo u nazad na temi transferi, pred dovodjenje pojacanja i posle njih, da vidite sta je vecina pisala
2)katai ne mora da se trudi jer odlaskom brane nema zamenu?! (supa, trax, mojsov, paja, vule, boske, api, poletanovic (mo), boba, abu, bojke) - recimo. Da li ovde ima kataija? Ne! U grckoj je! Oterali smo ga usranom motkom! Da li treba da nabrajam da nisam naveo vuka, skulesiju, djuru?
Ali ko i nas j**e! Ja se sa tribine derem otvaraj se, otvaraj se, jebo mamu, stojite iza igraca! Trci u prostor! I onako iznerviran pogledam iza sebe a pola mase se smeje, u fazonu, vidi ovu budalu! Umesto da smo ih svi pritisli na taj nacin, da napravimo atmosferu, da ceo istok ili zapad napadne svakog igraca koji se zajebava, mi se suncamo na tribinama.
Ma sta i ja vise pricam! A najjace je sto ja ispadam ovde neko ko brani upravu, a ja samo tvrdim da imamo kvalitet za titulu, ali igraci nece da se trude. I ja smatram da ih treba kazniti zbog toga i sada i svaki sledeci put! I sta bre kapiten ne sme da napusava saigrace?! Rio ferdinand samo sto ne isutira saigrace kad se ne zalazu! Ja takav karakter vidim u traksu!
I ja bih voleo da je kiza ostao i da su neke stvari drugacije, ali zar je zaista njegov odlazak uzrok nezalaganja protiv metalca? Nije! Uzrok je taj sto neki misle da su bogom dani da igraju za vosu a nisu. Neko treba to da im objasni. Kresanje plata je po meni prvi ispravan korak! I ne hvatajte mi se za deo posta, u sustini je ovo najvaznije i za ovo neka se slobodno uhvati jo hoce: Pustite nekog navijaca poput mene na teren, koji svim srcem volim vosu, pa da vidim dal ce mi uprava smetati da umrem na terenu od zalaganja!
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac

Post by Helm »

Ne bih da se mešam u posao moderatorima, ali živo me zanima zašto je ovaj post zasebna tema? :D


Edit: Laki je malo zalutao :) . Vracen je post tamo gde i pripada.
Nboya
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by churguzijanac »

Laki je malo nervozan :) Al' svaka mu je na mestu!
Ne treba ovde ici mnogo u proslost. Igracima, po zasluzi za nezalaganje, po dzepu!Trenera isto po dzepu! Lepo prizn'o covek da bi da moze da vrati vreme izveo drugu ekipu. Rebren i Panta kolateralna steta, ali oni su na to pristali kad su potpisali ugovore!
Opet ću biti u riziku da neke igrače uvrstim u tim samo zbog njihove reputacije i nade da će pružiti ono što objektivno mogu. Međutim, ako to ne pruže, opet ćemo se naći u problemu - kaže Vukićević.
Znaci opet Apija i Moreira i 69... Ridji vec moze da sprema taktiku! Videcemo kako ce to izgledati u Pazaru kad ne bude klasicne bunkerice!
Kakav god sastav da izadje u Pazaru sustinsko ce biti zalaganje kompletne ekipe!
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Stexman »

Meni je interesantna stvar, kaznjavanja Rabrena i Pante! Pa njih dvojica umesto da se ne mesaju u rad strucnog staba, oni ce upravo da rade suprotno da vise ne bi bili kaznjeni!
A to, priznacete nije dobro, i samo ce da stvori jos vecu pometnju. Sve dok neko mora da igra, a neko mora da ceka po svaku cenu, nece biti dobro.
Ja samo ne mogu da verujem da nasa uprava konstantno napravi jedan korak napred, a potom dva nazad! Ali bukvalno je tako. To je tako ne zrelo i ne ozbiljno!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac

Post by Daljac »

laki wrote: I sta bre kapiten ne sme da napusava saigrace?! Rio ferdinand samo sto ne isutira saigrace kad se ne zalazu! Ja takav karakter vidim u traksu!
Da ne nastavljam priču, svi smo nezadovoljni preko svake mere, očekivali smo (barem ja jesam) proleće najmanje na nivou prošloga, sada već gledam gde nam je na tabeli Radnički, umesto da priželjkujem kikseve blizanaca....

Ovo što Laki kaže, isto je velika stvar. Meda je kao kapiten bio dobar, ali isto kao i Vule: njegovo lepo vaspitanje sprečava ga da i na koga podigne glas. Ne kažem, daleko bilo, da je Trajković išta manje vaspitan, daleko od toga, ali ima sportsku drskost koju naši ostali momci iz nekog razloga na ispoljavaju. Kad ne ide, ne trebamo Laki i ja da zasmejavamo okolinu svojim iskrenim padanjem u vatru, nego je to posao nekoga na terenu. Vikni, podvikni, uplaši ako treba, karton dobij, ali moraš biti autoritet.

Uopšte, komunikacija u timu je baš slaba, moj je utisak. I kada sam na zapadu, ne čujem da iko sa naše klupe ostavlja grlo kraj aut linije, a sa ograde istoka, nisam još ni jednom posvedočio PRAVOM timskom razgovoru na terenu tokom igre. U subotu su nam svako malo igrači ostajali odsečeni, gubili su lopte sa leđa, i eventualno su gestikulirali, niko da vikne. Paja istrči barem pet puta u prazan prostor, izvuče se, otkrije, i niko ostalima, osim tribina, to ne signalizira. Ne kažem da trebaju da se za zdravlje propituju, ali kad im već pregled igre nije na nivou vrhunskih igrača, barem bazična komunikacija bi bila poželjna. Supić povremeno podvikne, svi ostali nikom ponikoše. Ne znam kakva je atmosfera među njima u svlačionici, ali jedva čekam da vidim prvu proslavu gola na zvaničnom meču ovoga proleća i hoću bre tada da se čuje da smo tim, da zagrme bar tada onako zdušno, pa da konačno sve krene na bolje.
Locked