Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2058
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote:Naravno da je Mojsov potpisao, jer proračunao je da mu je daleko bolje igrati u timu sa Apijom i Moreirom, nego u zvezdani sa nepoznatim imenima (izvan granica Srbije) i fudbalskim početnicima.Lukav je on i sklon svim radnjama.Dobro je da je ostao (i za Vošu i za njega), uigran je ovde, ima odlične saigrače i čvrstu poziciju, ali ne sme se više nijednom okliznuti (dokle god je u našem dresu), a još je bolje, što Vilotić nije došao.
'ajd u zdravlje i neka nam je sa srećom :cheers:
Dabro mu idu kalkulacije, k'o i padanje. Slažem se u potpunosti.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

Samo da ne gledamo onog Vilotica... Bilo bi suludo da blizancu cinimo uslugu tako sto cemo im skinuti problem sa vrata...
Nemogu da docekam pocetak prvenstva...
http://www.sportal.rs/news.php?news=67810
A tako su se navijaci blizanca ponadali da ce nam uvaliti Vilotica...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Pantelić: Nećemo Vilotića, Mojsov produžio ugovor!
04 Februar 2012 | 18:48 Sportal

Informaciju da će Vojvodina i Crvena zvezda razmeniti štopere - Daniela Mojsova i Milana Vilotića demantovao je sportski direktor "lala" Miodrag Pantelić.

- Bili smo iznenađeni kada smo pročitali u medijima da se spominje kako ćemo menjati Daniela za centralnog beka Crvene zvezde. Nije nam Zvezda to ni nudila, niti smo mi bili zainteresovani za Vilotića kao što se piše ovih dana - rekao je Pantelić za SPORTAL.RS.

Da zaista nema istine o eventualnoj trampi najbolje svedoči današnje potpisivanje novog ugovora sa Makedoncem.

-Mojosv je produžio saradnju sa nama do kraja 2012. godine. On je u slučaju dobre ponude ove zime bio na prodaju, ali samo je inostranstvo dolazilo u obzir. Daniel je vernost klubu potvrdio novim ugovorom koji je potpisao.

Dolazak Stivena Apije, gotovo sigurno, poslednji je što se tiče Novosađana u ovom prelaznom roku.

- Realno, jeste. Samo još Brana Ilić ima dozvolu da narednih nekoliko dana pregovara u vezi inostranog angažmana. On ima neku priču za Ukrajinu, pa smo mu dozvolili da još malo pregovara i pokuša da promađe angažman - zaključio je Pantelić.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2058
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Iako je Steva najveća bomba prelaznog roka, nekako sam ubeđen da će nam Moša pružiti više radosti i veselja :cheers:
_________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Bolje da sacuvamo Mojsova. Kakav Vilotic, kakvi bakraci ...
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Transferi

Post by Kamenica »

DR. MO je najveca bomba u jesenjem delu prelaznog roka... Nije se zeznuo, kada je odabrao Vosu, a mi cemo se pobrinuti da mu se zahvalimo na adekvatan nacin.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Transferi

Post by johnny »

Podsecam na to da je Dr Mo nadimak koji su mu dali krimosi i ubice i da je degutantno da ga i mi koristimo.
Dakle, izbegavajte taj nadimak.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

Mosa je sasvim prikladan nadimak za Moreiru,a od Dr.Mo se odvikavajte pod hitno!!!
Nego,videh ovaj video ( http://www.youtube.com/watch?v=TRLnm33u ... re=related ) par stranica ranije i zapade mi nesto za uvo (1:01) sto bi mogli i mi da primenjujemo a to je uzvikivanje imana igraca koji dao gol,a da to ne bude samo Abu,Abu :P E sad,za to nam je potreban i raspolozen spiker na stadionu a i masa da zna sta treba da uradi (za to se ne brinem).Mislim da bi igracima znacilo da ceo stadion zagrmi kao jedan,kontam da je super filing 8) Elem,nisam znao gde ovo da postavim,pa ako ste za razmotriti temu,prebacite je di treba :cheers:
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Re: Transferi

Post by KDA »

Nisi prvi koji je dao ovakav predlog, a verovatno ni poslednji. Ja se samo nadam da se neće pokušavati sa tim debilnim forama. Znamo mi šta i kad ćemo da vičemo, i ne treba nam spiker da nas pali. Uzdravlje. :cheers:
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

KDA wrote:Nisi prvi koji je dao ovakav predlog, a verovatno ni poslednji. Ja se samo nadam da se neće pokušavati sa tim debilnim forama. Znamo mi šta i kad ćemo da vičemo, i ne treba nam spiker da nas pali. Uzdravlje. :cheers:
Nema potrebe nazivati nekog debilom ako je dao neki predlog...Ne radi se o tome da ti spiker naredjuje sta da vices,isto moze da uradi vodja sa sipke (al opet,neces ni on da ti naredjuje,jel) nego bar jednom (dva,tri puta...) ceo stadion vikne zajedno nesto...pa kontam da je spiker neutralan...i malo vise da se radi na sloznosti svih tribina na stadionu...al dokle god ima takvih koji gledaju na to sa visoka kao ti...nema veze,nista o toga,idemo dalje! :cheers:
p.s.Izvinjavam se na debilnom predlogu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3869
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Schteph, nije debilan predlog, ali nije fudbal odbojka. Ne treba nam spiker da nas potpaljuje. Nek se drži on onog zamornog iščitavanja "prijatelja" kluba na poluvremenu, a mi ćemo da galamimo ko i pre. Ako sami ne možemo da stvorimo jedinstvo sve tri tribine, ne treba da nas spašava ni neko sa strane.

Drago mi je da su i drugi uvideli da nema šta mi da Moreiru zovemo ko groblje. Moša, podržavam.
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Mosa mi je nekako isfurano vec, plus Mojsova vec tako zovu saigraci, pa mislim da bi Moki sasvim lepo leglo :mrgreen: Ili da budemo kreteni pa da zovemo More, sto je dosta kreativno resenje :greenbutt:
Mada ne bi bilo lose da Moreira prvo zasluzi nadimak.
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Javljaju da je i Brana produžio ugovor:

http://www.zurnal.rs/2012/02/04/mojsov- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nadam se da će i Vule produžiti. Ko je još preostao da mu ističe ugovor u junu?
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

Red Marquis wrote:Schteph, nije debilan predlog, ali nije fudbal odbojka. Ne treba nam spiker da nas potpaljuje. Nek se drži on onog zamornog iščitavanja "prijatelja" kluba na poluvremenu, a mi ćemo da galamimo ko i pre. Ako sami ne možemo da stvorimo jedinstvo sve tri tribine, ne treba da nas spašava ni neko sa strane.

Drago mi je da su i drugi uvideli da nema šta mi da Moreiru zovemo ko groblje. Moša, podržavam.
Da,ali spiker svakako govori ko je dao gol,pa reko da se iskoristi to,a i to da njega cuju sve tri tribine!I to je jednom,dva,tri puta u toku utakmice,pa ne treba spikeru pridodavati nikakav znacaj nekog "potpaljivaca" nego samo pogodna prilika da nesto viknemo kao jedan...al otom potom.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Transferi

Post by Само Војводина »

Кад бисмо имали неког спикера у италијанском стилу... Немам ништа против садашњег спикера, али... Углавном, најлуђег и најгласнијег навијача поставити за спикера и ето забаве...
Слушајте овог: http://www.youtube.com/watch?v=huiPGHYDBYA" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply