Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Dnevnik wrote:Karan u Ivanjici

Stameni štoper Dejan Karan u narednih šest meseci igraće na pozajmici u dresu Javora iz Ivanjice.

- Mislim da je za Karana ovo dobra solucija, jer će imati priliku da igra - istakao je Vukićević. - On će u Ivanjici imati priliku da igrački sazri i onda ponovo da konkuriše za mesto u Vojvodini.
Otišli Frimpong i Karan, ne znam koliko se ozbiljno računa na malog Kovačevića... Ostaju Trajče, Mojsov i Milović, premalo za drugi deo sezone u kome ćemo (nadamo se svi) odigrati 18 utakmica? Mislim na štopersku liniju. Dodamo li tome da još nemamo pravu rezervu na desnom beku, da li je prelazni rok za nas završen ili "završen"...?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

У току уторка, како је и било најављено, Стивен Апија је био подвргнут детаљним лекарским прегледима, а у среду, после још неких неопходних претрага, требало би да буде позната укупна слика о његовом здравственом стању:


– Све иде на уобичајен начин када се раде овако свеобухватне анализе. Урадили смо магнетну резонанцу, крв и кардиолошке прегледе, а у току среде обавићемо и све остало што је предвиђено. За сада су налази добри – каже др Борко Вукосав, лекар новосадског суперлигаша.

У зависности од резултата лекарских прегледа зависи хоће ли се Новосађани упустити у преговоре и потписивање уговора са играчем који је у богатој каријери играо фудбал у Италији и Турској.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Drago mi je sto se vrlo profesionalno i sa naucno medicinske strane proverava Apija, nadam se da nije samo on u pitanju i da ce se tako raditi sa svim igracima a ne samo s onima gde bi potencijalno mogli da se opecemo zbog ugovora.

Da li Moreira prica srpski, bezveze pitanje al zanima me.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

So far, so good... Da kucnem u drvo... :deal:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Re: Transferi

Post by etxeberria »

http://www.skybet.com/cms/breaking-tran ... Brana+Ilic" onclick="window.open(this.href);return false;

:deal:
sam svoj najveci neprijatelj
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Drago mi je što je Apija prošao magnetnu rezonancu, znači da nije povređen a toga smo se najviše plašili. Samo, sad imam jedno drugo pitanje, zar se prelazni rok ne završava večeras?!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Apija se nalazi na korak od potpisa!
Susnjar i Karan na pozajmici!
Informacije proverene!
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

@Drina: Je l' tacno ono sto sam okacio malopre(da su ostali jos neki dodatni pregledi za sutra)? Jesu li tacne spekulacije da je ugovor na 6 meseci?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Ne kontam...???
Izvinjavam se unapred ako sam jako glup 8)
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Transferi

Post by JackSparow »

Sa strane ukucaš ime igrača i objavi se vest. Sprdnja na račun najboljeg strelca ekipe... :frown:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Drina wrote:Apija se nalazi na korak od potpisa!
Susnjar i Karan na pozajmici!
Informacije proverene!
Susnjar ce celu karijeru provesti po pozajmicama... :frown:

Definitivno bi mu bilo bolje da je onomad prihvatio ponudu Holandjana...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Stvarno je jako jadno ovo za Branu. Kako me je samo sramota u ime onog ko je to uradio, znam da nisam normalan, ali tako je.

Sta znaci da se Steva nalazi korak od potpisa? Da treba da mu se izmeri duzina polnog organa jos? :smoker: Ne sumnjam da je do tebe stigla ta informacija, ali sacekajmo jos malo. Lozis nas, matori, a vec smo podgrejani dovoljno :cheers:
Image
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

laki wrote:Stvarno je jako jadno ovo za Branu. Kako me je samo sramota u ime onog ko je to uradio, znam da nisam normalan, ali tako je.

Sta znaci da se Steva nalazi korak od potpisa? Da treba da mu se izmeri duzina polnog organa jos? :smoker: Ne sumnjam da je do tebe stigla ta informacija, ali sacekajmo jos malo. Lozis nas, matori, a vec smo podgrejani dovoljno :cheers:
To otprilike znaci da trebaju da se dogovore oko detalja!
Cim saznam detalje(veceras) cu postovati ovde :cheers:
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Moram da priznam da se ni meni ne dopada ovo za Ilica. On je nas najbolji strelac i nicim nefudbalskim nije doprineo da ga tako omalovazavamo. Kako igra, stvar je ukusa.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ma da, bruka je sto se sprdamo sa najboljim strelcem! A i ruku na srce koliko god je umeo da nas iznervira sa zalamanjima, nadavao se značajnih golova podosta.
Ako je ostao kod nas, bolje on nego Bogavac.
____________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Post Reply