Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Pozdrav, nov sam ovde, cak je ovo i moj prvi post ovde... Imam jedno pitanje, ideju, sugestiju kako god je shvatite...
Nije mi jasno, zasto Vojvodina, kao najveci klub u ovoj pokrajini, mozda i jedini veliki, ne pokrene akciju obilaska skola po Vojvodini i privlacenje dece, kao sto su to nekada raditi titovi blizanci. Mislim da velika vecina dece koja postanu navijaci ta dva kluba nemaju opciju da postanu navijaci bilo kog drugog kluba, jer ih od malih nogu pitaju za koga navijaju, zvezdu ili partizan. Pa pruzimo im i trecu alternativu... Znam da ne izmisljam toplu vodu, i da nisam prvi koji ovo pita, ali uskoro ce 100godisnjica, bilo bi lepo napraviti neku akciju, privuci sto vise dece, koji ce kad odrastu biti navijaci ovog kluba. Nije marketing samo prikupljanje para.
User avatar
Milan
Posts: 4225
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

masterNS wrote:Pozdrav, nov sam ovde, cak je ovo i moj prvi post ovde... Imam jedno pitanje, ideju, sugestiju kako god je shvatite...
Nije mi jasno, zasto Vojvodina, kao najveci klub u ovoj pokrajini, mozda i jedini veliki, ne pokrene akciju obilaska skola po Vojvodini i privlacenje dece, kao sto su to nekada raditi titovi blizanci. Mislim da velika vecina dece koja postanu navijaci ta dva kluba nemaju opciju da postanu navijaci bilo kog drugog kluba, jer ih od malih nogu pitaju za koga navijaju, zvezdu ili partizan. Pa pruzimo im i trecu alternativu... Znam da ne izmisljam toplu vodu, i da nisam prvi koji ovo pita, ali uskoro ce 100godisnjica, bilo bi lepo napraviti neku akciju, privuci sto vise dece, koji ce kad odrastu biti navijaci ovog kluba. Nije marketing samo prikupljanje para.
Klub nije u stanju ni da do kraja realizuje obilaske škola po Novom Sadu, tako da ne treba gajiti iluziju o pokrivanju cele Vojvodine. Ideja je svakako dobra i to bi moralo da se podrazumeva u koliko želimo biti ozbiljan klub!
POŠTO OBRAZ ???!!!
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Nisam znao gde da stavim pa cu ovde.

Drum 'n' Zez veceras u 20h svira na trgu, postoji sansa da ce svirati i njihovu novu stvar Vosa le, pa bi bilo lepo doci u sto vecem broju i pokazati im zahvalnost i usput se dobro izdjuskati ;)

U zdravlje

http://www.youtube.com/watch?v=DTYge_C6S5I" onclick="window.open(this.href);return false;
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Upravo su mi rekli da veceras prvi put uzivo sviraju Vosa le, tako da...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Marketing kluba

Post by vosa do groba »

Nisam znao gde da napisem pa cu ovde.Da li je moguce da je uprava zakazala novogodisnji koktel za 12 h kada vecina ljudi radi,ide na faks ili u skolu??? :shock: Evo drugar i ja smo hteli da idemo ali nismo mogli da stignemo...Skroz nerazumljiv potez!
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3579
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

vosa do groba wrote:Nisam znao gde da napisem pa cu ovde.Da li je moguce da je uprava zakazala novogodisnji koktel za 12 h kada vecina ljudi radi,ide na faks ili u skolu??? :shock: Evo drugar i ja smo hteli da idemo ali nismo mogli da stignemo...Skroz nerazumljiv potez!

Izvini gari ali zar ti nije jasno da to nije koktel za navijače?!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by KDA »

I prethodnih godina je koktel bio oko podneva.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Marketing kluba

Post by johnny »

Da li je neko video novine?
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Marketing kluba

Post by vosa do groba »

slanobarac wrote:
vosa do groba wrote:Nisam znao gde da napisem pa cu ovde.Da li je moguce da je uprava zakazala novogodisnji koktel za 12 h kada vecina ljudi radi,ide na faks ili u skolu??? :shock: Evo drugar i ja smo hteli da idemo ali nismo mogli da stignemo...Skroz nerazumljiv potez!

Izvini gari ali zar ti nije jasno da to nije koktel za navijače?!
Ne bih ovo bezveze napisao,pročitao sam na zvaničnom sajtu da je i za na navijače,eto uveri se i sam....

http://www.fkvojvodina.rs/2011/12/novog ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Marketing kluba

Post by vojvodina jedna jedina »

Jeste koktel bio i za navijace ali za one podobne...
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

vosa do groba wrote:
slanobarac wrote:
vosa do groba wrote:Nisam znao gde da napisem pa cu ovde.Da li je moguce da je uprava zakazala novogodisnji koktel za 12 h kada vecina ljudi radi,ide na faks ili u skolu??? :shock: Evo drugar i ja smo hteli da idemo ali nismo mogli da stignemo...Skroz nerazumljiv potez!

Izvini gari ali zar ti nije jasno da to nije koktel za navijače?!
Ne bih ovo bezveze napisao,pročitao sam na zvaničnom sajtu da je i za na navijače,eto uveri se i sam....

http://www.fkvojvodina.rs/2011/12/novog ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;
Prvi komentar ispod kaze da je potrebna pozivnica...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Marketing kluba

Post by :) »

Da sam znao da necu stici dao bih je nekome od vas :)
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Marketing kluba

Post by novosadjanin »

rula wrote:Upravo su mi rekli da veceras prvi put uzivo sviraju Vosa le, tako da...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=n-htTLGUcV8[/video]

8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Jan »

novosadjanin wrote:
rula wrote:Upravo su mi rekli da veceras prvi put uzivo sviraju Vosa le, tako da...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=n-htTLGUcV8[/video]

8)
:cheers:
VOŠA ZAUVEK !!!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by SlaNNinar »

Ne slušam baš tu vrstu muzike, ali svaka čast za Drum'n'Zez :cheers: Mnogo mi se sviđa pesma i strašno kako je zarazna :)
Post Reply