Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3583
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ljudi, ja sad stvarno mislim da nas neko ovde zajebava...

Da, da, što reče Lala: " Još od prvog vagona..."
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Postoje dva moguca razloga za ovakvom izjavom/po mom subjektivnom misljenju/.

1. Da su sami shvatili da placanje visokih plata takozvanim pojacanjima ne donosi zeljeni rezultat, da bogate transfere ostvaruju iskljucivo na igracimo poniklim u sopstvenoj skoli, a da igrace koji dolaze sa strane uglavnom interesuje samo plata/Vojvodina je najveci klub za koji ce igrati u karijeri/, a nemaju zelje i mogucnosti da doprinesu klubu/cast izuzecima/
Ako ovo znaci maksimalno ulaganje u mladje kategorije/poboljasnje trenerskog kadra, stipendijski ugovori, pripreme, doselekcija, medjunarodni turniri/ uz dovodjenje samo ozbiljnih i ambicioznih pojacanja u potpunosti podrzavam!

2. Ovo moze biti i eventualni izgovor za prodaju igraca koji vrede!
Moraju ostati: Trajkovic, Medojevic, Stevanovic, Mitosevic, Mereba, Abu
Ako nekog od ovih igraca prodaju, treba istog momenta najuriti celokupnu upravu!

igraci koji su zasluzili transfer ili im se treba zahvaliti: Supic, Mojsov, Vulicevic, Pavlovic, Adjuru, Ilic, Antwi
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: Uprava

Post by soderstorm »

Vuke wrote:2. Ovo moze biti i eventualni izgovor za prodaju igraca koji vrede!
Moraju ostati: Trajkovic, Medojevic, Stevanovic, Mitosevic, Mereba, Abu
Ako nekog od ovih igraca prodaju, treba istog momenta najuriti celokupnu upravu!
Naravno da je ovo, pa sigurno nije ono prvo jer bi zato morali da okrive sebe ali znaš da neće.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Vuke wrote:Postoje dva moguca razloga za ovakvom izjavom/po mom subjektivnom misljenju/.

1. Da su sami shvatili da placanje visokih plata takozvanim pojacanjima ne donosi zeljeni rezultat, da bogate transfere ostvaruju iskljucivo na igracimo poniklim u sopstvenoj skoli, a da igrace koji dolaze sa strane uglavnom interesuje samo plata/Vojvodina je najveci klub za koji ce igrati u karijeri/, a nemaju zelje i mogucnosti da doprinesu klubu/cast izuzecima/
Ako ovo znaci maksimalno ulaganje u mladje kategorije/poboljasnje trenerskog kadra, stipendijski ugovori, pripreme, doselekcija, medjunarodni turniri/ uz dovodjenje samo ozbiljnih i ambicioznih pojacanja u potpunosti podrzavam!

2. Ovo moze biti i eventualni izgovor za prodaju igraca koji vrede!
Moraju ostati: Trajkovic, Medojevic, Stevanovic, Mitosevic, Mereba, Abu
Ako nekog od ovih igraca prodaju, treba istog momenta najuriti celokupnu upravu!

igraci koji su zasluzili transfer ili im se treba zahvaliti: Supic, Mojsov, Vulicevic, Pavlovic, Adjuru, Ilic, Antwi
Ne bih ja dirao Vuleta, a Paju samo ako se dovede ozbiljno pojacanje na toj poziciji. Supa je konacno krenuo da brani, treba ga pustiti barem do kraja sezone. Mojsova i Ilica treba obavezno prodati, mislim da jos mogu neke pare za njih da se uzmu, a slazem se i za ovu dvojicu, samo ne znam da li je moguce prodati ih nekome.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Nemojte samo da verujete tim pričama o velikim platama. U odnosu na blizance mnogo su niže, a plus se ne isplaćuju na vreme. I mnogima su ostali dužni.

Zna se šte se pokušava. Rasprodaja i onda demagogija o omladinskom kadru i opravdanje što ćemo imati nikakve rezultate još par godina minimum. I zašto sam znao da će baš kad nam je đetić došao za trenera rešiti da daju podršku treneru :oops:
Io odio Belgrado
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Red Marquis wrote:Nemojte samo da verujete tim pričama o velikim platama. U odnosu na blizance mnogo su niže, a plus se ne isplaćuju na vreme. I mnogima su ostali dužni.

Zna se šte se pokušava. Rasprodaja i onda demagogija o omladinskom kadru i opravdanje što ćemo imati nikakve rezultate još par godina minimum. I zašto sam znao da će baš kad nam je đetić došao za trenera rešiti da daju podršku treneru :oops:
Blizanci zahvaljujuci drzavi imaju jake sponzore koji moraju da ih sponzorisu! Pored toga, u ovoj prici nije vazno kako, ali njihovi igraci osvajaju trofeje i imaju bolje rezultete u kontinuitetu.

Kada smo se vec dotakli blizanaca:

Petokraka ima premije samo za prvo mesto, a koliko meseci im kasne primanja suvisno je i govoriti/koliko toliko redovna primanja imaju pojedini stranci/ Domaci igraci uglavnm nemaju znacajno veca primanja od igraca Vose. Lakse je nabrojati kome ne duguju, nego kome duguju od bivsih igraca i sta sve rade da prebiju dugove.
Kod njih postoji kaznena politika i to veoma rigorozna.

frnjavci imaju nesto veca primanja i to ponovo uglavnom samo stranci ili iskusniji povratnici. Plate, a pogotovo premije su dosta neredovne, zato je njihova uprava i uzela na zub Dijaaru i oterala Kizita :mrgreen:

Necu vise o blizancima :D


I treba da se zahvale svima koji imaju velike plate, a ne doprinose igri i rezultatu! Staviti minimalnu platu i samo premije da donose lepu zaradu. Uloziti u mladje kategorije, ali kvalitetno i strucno i pustiti nasu decu na teren.

Da imamo tri puta jaci tim od sadasnjeg u Srbiji pored "jake" konkurencija ne bih donelo trofej. Meni se licno svidja stil igre koji forsira Vukicevic ofanzivno/nema nedodirljivih/ i barem po njegovom misljenju uvek igra najboljih i najspremnijih 11!

Kraj ovog dela prvenstva ce biti za sumiranje utisaka, a Vosina deca ne smeju biti prodana za tepsiju ribe!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8889
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Vuke wrote:Ako ovo znaci maksimalno ulaganje u mladje kategorije/poboljasnje trenerskog kadra, stipendijski ugovori, pripreme, doselekcija, medjunarodni turniri/ uz dovodjenje samo ozbiljnih i ambicioznih pojacanja u potpunosti podrzavam!
Pitanje je: znaci li?

Nama je omladinski pogon skoro prestao da postoji za vladavine ovih, tako da se ja malo cemu nadam. Osim ako se pod radom sa mladjim kategorijama ne podrazumeva dovodjenje jos kojeg sestrica / daljeg rodjaka / kumceta / saplemenika iz bivse nam bratske ekoloske republike...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Vuke wrote: Da imamo tri puta jaci tim od sadasnjeg u Srbiji pored "jake" konkurencija ne bih donelo trofej. Meni se licno svidja stil igre koji forsira Vukicevic ofanzivno/nema nedodirljivih/ i barem po njegovom misljenju uvek igra najboljih i najspremnijih 11!
Ovo prosto nije tačno. Kao prvo, ajde da vidimo taj tri puta jači tim pa da vidimo. Tim koji 4-5 godina nema rezervnog kvalitenog štopera (a ove je kriza i jednog iz prve postave), tim koji nema u 25 igrača jedno levo krilo, jednog pleja, tim koji prošle godine nije imao rezervne bekove. Toliko o stručnosti i planskom radu naše uprave.

A ovo o nemanju nedodirljivih grohotom se smejem. Vuke, ne zamajavaj ljude :nono:
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Vuke wrote: I treba da se zahvale svima koji imaju velike plate, a ne doprinose igri i rezultatu!
Kako mi da se zahvalimo nekome ko ima visoka primanja? Nemamo para ni redovno da placamo igrace, a ne da odjednom isplacujemo 100.000 evra na ime jednog, pa jos i otpustenog igraca.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Sto se tice zarada na osnovu REDOVNO isplacivanih premija, tj da se ugovori nasih igraca zasnivaju na tome se sa Vuke-om u postpunosti slazem.
Ali ne znam kako mozes da tvrdis da medju prvih 11 igra 11 najspremnijih. Mojsov i Brana su PREZRELI za jedno debelo hladjenje na klupi. Da se ukake (da ne budem vulgaran) od ladjenja mosnica na klupi! Nemam nista protiv Brane, ali ako je on jedan od onih 11 koji su u najboljoj formi onda mi ne gledamo iste uakmice.
Kao drugo, ne znam zasto par vas dira Vuleta i Paju?! Vule preore teren skoro svaku utakmicu! Paja isto tako! Ne znam kolike su im plate, ali pored Abua i Traksa, rekao bih da su njih dvojica mozda sledeci na spisku koji posteno zaradjuju dinar. Naravno tu je i Meda.
I zasto nuzno moramo da imamo to levo krilo? Zar ne moze da se oproba taktika sa Abuom i Bojketom u napadu i Merebom kao ofanzivnim veznim. Vuk, Meda i Boske su sasvim dovoljni u sredini. Paja moze vise da se ubacuje. Koji je razlog da igramo vecito sa unapred poznatom formacijom?
I meni se veoma dopada zelja da se igra napadacki fudbal, ali to ne znaci da tih 5 igraca koji su u napadu ne treba da igraju defanzivu. Pa nama protivnicki igraci predju pola lagano da lakse ne moze biti. I to naravno igrom do noge. Kao da smo pijani u defanzivi.
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Red Marquis wrote:
Vuke wrote: Da imamo tri puta jaci tim od sadasnjeg u Srbiji pored "jake" konkurencija ne bih donelo trofej. Meni se licno svidja stil igre koji forsira Vukicevic ofanzivno/nema nedodirljivih/ i barem po njegovom misljenju uvek igra najboljih i najspremnijih 11!
Ovo prosto nije tačno. Kao prvo, ajde da vidimo taj tri puta jači tim pa da vidimo. Tim koji 4-5 godina nema rezervnog kvalitenog štopera (a ove je kriza i jednog iz prve postave), tim koji nema u 25 igrača jedno levo krilo, jednog pleja, tim koji prošle godine nije imao rezervne bekove. Toliko o stručnosti i planskom radu naše uprave.

A ovo o nemanju nedodirljivih grohotom se smejem. Vuke, ne zamajavaj ljude :nono:
Prosle sezone smo imali barem duplo jaci tim od franjevaca, a barem 3 puta jaci od cerge! Trenera koji je znao da igra na rezultat, super atmosferu i sta smo osvojili? Docekali smo da je uprava povukla jako lose poteze i da smo sada sami sebi najveci problem!

Da li ti mislis da smo prosle godine ili da u nekim narednim mozemo do trofeja? Barsa prosle godine ne bih uzela kup u Srbiji!
Nkp trenutno ima jednog nazovi stopera i jednog levog beka, dok zvezda ima samo jednog stopera pa beleze pobede u serijama.

Ko je po tebi nedodirljiv iz prvih 11? Znam da vecina misli na Ilica, ali covek je prvi strelac ekipe. Bio je na klupi i posle Indjije se vratio u prvu postavu. Mislim da je ove sezone u slabijoj formi kao i Abu, Mojsov, Trajkovic, Vulicevic/verovatno zbog slabih priprema Ristovskog/

@Helm
Nije ovo igraca FM, pa da se tako raskidaju ugovori. Postoji raskid ugovora uz obostranu saglasnost i davanje "cistih" papira. Trenutno su iz velike trojke samo igraci Vose u potpunosti isplaceni.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Vuke, naravno da postoji takav tip raskida ugovora, ali je izvodljivije da mi uzmemo duplu krunu nego da se to desi! Igrači koji bi i pristali na tako nešto poput Mojsova klub ne bi nikad pustio bez odgovarajuće cene a neki drugi koje bi klub rado pustio boli uvo da se odreknu 10.000 evra mesečno i da traže klub koji bi ih plaćao 500 u vrh kape?! Možda nije FM ali nije ni svet iz snova.
User avatar
slanobarac
Posts: 3583
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ova rasprava oko novca je podmetnuta kao kukavičko jaje. Nemojte misliti da će klub imati bolje rezultate ako smanje plate igračima.To je smešno i neozbiljno,zna se u kom grmu leži zec a trošite se ovde bezveze.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

slanobarac wrote:Ova rasprava oko novca je podmetnuta kao kukavičko jaje.
Naravno da sada treba da se diskutuje o platama i paramo kada su one redovno isplaćene. Ovo što se servira je već prešlo fazu smeha i tera na povraćanje. Šta sad taj Vlaović hoće od igrača? Neka ih lepo nateraju da sazovu zajedničku konferenciju, neka kažu kako su za sve samo oni krivi! Ne daj Bože da ovaj trener ne valja, pa ja sam ubeđen da je samo njemu u svetu uspelo da sa 5 ofanzivnih igrača ne igra ofanzivno! Pun mi je đavo više, još me neko na stadionu pita što se derem na Supića, kada čovek nije kriv ni za jedan gol? Nije mi jasno da li Bata Buturović hoće da demonstrira silu ili šta, ali Fk Vojvodina tone sve dublje i dublje, a vodi se baš u ovom trenutku rasprava kako klub je l, ima para?? 6 godina, u tih 6 godina smo pobeđivali blizance samo onda kad smo smeli, kad je ciganima odgovaralo da smene trenera, pa tako i oni drugi, a sada je već drugačija priča, trćimo se kako stignemo! Gorka je i pilula u grlu kad gledam ove momke u našim dresovima, jer nisu oni krivi! Ne valja trener, ne valja uprava, ne valja predsednik, a njima ne valjaju navijači!?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: Uprava

Post by soderstorm »

Vuke wrote:Prosle sezone smo imali barem duplo jaci tim od franjevaca, a barem 3 puta jaci od cerge! Trenera koji je znao da igra na rezultat, super atmosferu i sta smo osvojili? Docekali smo da je uprava povukla jako lose poteze i da smo sada sami sebi najveci problem!Da li ti mislis da smo prosle godine ili da u nekim narednim mozemo do trofeja? Barsa prosle godine ne bih uzela kup u Srbiji!Nkp trenutno ima jednog nazovi stopera i jednog levog beka, dok zvezda ima samo jednog stopera pa beleze pobede u serijama.
Evo ja ču da ti odgovrim ne da mislim nego sam i siguran. Prvenstvo nije isto što i kup jer se tu igra naravno više od jedne utakmice. Recimo prošle godine da nije bilo istih po Brkinim rečima prvenstvo bi osvojili čak je rekao i da bi i kup osvojili ali dok su ove persone tu to se nikad neće desiti.

Ajde da vidimo kako bi funkcionisali a da sami sebi ne podmećemo noge, da vidimo kako bi išlo i siguran sam da bi bili u koraku sa večitim ovako iz meča u meč mi posrćemo i eto nas na opet 100 bodova razlike.

Eto da mi neko kaže šta je naš cilj ove godine. Grčevita borba za 3 mesto i izlazak u Evropu. Ako ovako igramo prvenstvene utakmice bolje da u Evropi ni ne idemo, nas bi napunio i predstavnik San Marina.

I dolazimo do činjenica da tvrdeći da nam oni nedaju, a mi sedimo i kukamo i svađamo se navijačima. Jer fala bogu navijači su krivi za situaciji ne oni.

To je naša Vojvodina. Danas, sutra i dokle god su oni tu.
Post Reply