9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by laki »

Igrali smo sa igracem vise gotovo celu utakmicu, sto i nije tako lose: napunili smo jednu ekipu sa 4 - 0 i nekako imam utisak da je to nesto sto je nasim momcima jako trebalo! Da podignu samopouzdanje na visi nivo. Jer kako cuh od drugara, jedan od igraca Vose je izjavio kako on ima utisak da u poslednjih godina nikada nisu tako dobro dobro trenirali i bili u tako dobroj formi ali da isto tako ne pamti da ovako nisu imali srece kao u nekoliko prethodnih utakmica, pogotovo na onim "teskim".
Bojovicu ne zameram promaseni penal, zameram mu samo to sto sam ja jos sa nekih 10 godina naucio da se penal po kisi sutira iz sve snage, polu u stranu ili po sred gola. Da objasnjavam zasto je to tako, necu, vecini je sigurno jasno. Ipak, kada se setim nekih stvari u vezi njega, on ima kod mene mnogo vise kredita od jednog promasenog penala. Pa Abu je ako se ne varam promasio 3 komada do sada pa dobija ovacije na svakoj utakmici.
Krivo mi je sto je Vuleta malo ko pomenuo, po meni je covek jedan od tri najbolja aktera meca. Doduse, ne znam koga bih naveo da je slabo odigrao juce.
Traks malo naivno srivio prekrsaje za zute kartone, ali on mi je toliko prirastao za srce da sve da utera sam sebi gol sa pola terena ja mu ne bih zamerio. Dobro, sad malo kenjam... :greenbutt:
Definitivno je istok najbolja tribina sto se mene tice, i otkako sam sa severa presao na nju, ne pada mi na pamet da je menjam!
Svaka cast momcima sa severa juce, navijanje u 70% utakmice fenomenalno, ali to se i ocekivalo po tako ocajnom vremenu uz povoljan rezultat. Poznato je da je najveca ludnica na severu bas po kisi!
Medved je odigrao sjajnu utakmicu juce, mozda jednu od najboljih u nasem omiljenom dresu. Mada opet, juce su svi odigrali jednu od boljih utakmica. Mereba se preporodio juce.
Bio sam jedan od onih koji su najvose kenjali po forumu kada je doveden Vukicevic. Sledece sto cu reci nikako nije uzrokovano jucerasnjom partijom, naprotiv ona je samo deo onakve Vose, tj onakvog zalaganja igraca koje dugo ocekujem! Ne bih da velicam Vukicevica ni u kom pogledu, ali bih zeleo da mu se izvinim ovim putem sto sam bio onakav hejter uoci njegovog dolaska. Nadam se da ce moje misljenje o njemu rasti iz utakmice u utakmicu. Tu svakako rezultati moje Vose nisu na prvom mestu, vec recimo na trecem.
Da ne davim, a imao bih jos mnogo toga da kazem, za sad cu ovde prekinuti. :cheers:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Minja »

Kada smo kod Trajkovica

Image
Ako se ne varam, ovo je pozdrav ili "Divljem zapadu" ili Severu (nisam siguran) nakon crvenog kartona.

Fotke sa utakmice postavio sam u galeriju.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Daljac »

Minja, znam da se svi već uveliko ponavljamo, ali zaista, kapa dole za fotografije. Jedva čekam potencijalnu ovosezonsku utakmicu po snegu, da i nju ovekovečiš kao ovo kišno popodne. Mislim stvarno da će na tvojim fotografijama ostati svedočanstvo za sve buduće generacije. Najlakše je nekome ko nije bio na utakmici meč predstaviti samim linkom ka slikama iz galerije, jer svaka fotografija priča celokupnu priču. :cheers:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Grba_NS »

Daljac wrote:Mislim stvarno da će na tvojim fotografijama ostati svedočanstvo za sve buduće generacije.
Ovo je stvarno luksuz koji ce imati sve buduce generacije Vosinih navijaca, luksuz koji mi nismo imali, bar ne u toj meri i takvog kvaliteta. Zato veliko hvala Minji za slike sa svih utakmica, pravi je uzitak gledati ih.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by TomaNS »

Grba_NS wrote:
Daljac wrote:Mislim stvarno da će na tvojim fotografijama ostati svedočanstvo za sve buduće generacije.
Ovo je stvarno luksuz koji ce imati sve buduce generacije Vosinih navijaca, luksuz koji mi nismo imali, bar ne u toj meri i takvog kvaliteta. Zato veliko hvala Minji za slike sa svih utakmica, pravi je uzitak gledati ih.
!!!!!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by the Gari »

podbara wrote:Кад се вратиш плаћаш пиво за инфо :D , господин Деда је био у праву! Меч је одигран 3. октобра 1956. године у Новом Саду, а Куљани су пазарили, ни мање ни више, равно двадесет комада(полувреме 11:0)! Беше нека чудна година, Будућност из Подгорице је такође добила девет голова, црног близанца смо у Београду частили са три комада, Шајкаш је напуњен са осамнаест погодака у Ковиљу, Раднички са Детелинаре је поражен са 15:3, Вележ из Мостара је добио шест комада, а те године смо коначно победили и Ференцварош.
Златне и непоновљиве године новосадског фудбала! :cry:
Čekaj, moraću da počnem da zapisujem: Turija hoće Vošino vino, ti pivo... Kako je lepo obećavati s ugodne razdaljine! Svakako, hvala na odgovoru i - deda, izvini, bio si u pravu!

Jedino se sad plašim da će ovo da otvori sezonu pa će svi svoja znanja u koja nisu 100% sigurni testirati ovde na tebi; moraćemo otvoriti redovnu rubriku "Pitajte Podbaru" :)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Salvador »

the Gari wrote:
podbara wrote: Jedino se sad plašim da će ovo da otvori sezonu pa će svi svoja znanja u koja nisu 100% sigurni testirati ovde na tebi; moraćemo otvoriti redovnu rubriku "Pitajte Podbaru" :)
Pa dobro, to mu je u neku ruku i posao, ne? :wink:
Kada smo vec kod toga, da pitam i ja nesto - posto vidim da cesto ovde raspravljamo o poseti, meni je iz mladjih dana ostalo da je zapad redovno bio pun, pa ako neko zna - kolike su bile prosecne posete recimo 70-tih i 80-tih - cenim jedno 6-7000, mozda i vise?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Владика »

Neusatzer wrote:
the Gari wrote:
podbara wrote: Jedino se sad plašim da će ovo da otvori sezonu pa će svi svoja znanja u koja nisu 100% sigurni testirati ovde na tebi; moraćemo otvoriti redovnu rubriku "Pitajte Podbaru" :)
Pa dobro, to mu je u neku ruku i posao, ne? :wink:
Kada smo vec kod toga, da pitam i ja nesto - posto vidim da cesto ovde raspravljamo o poseti, meni je iz mladjih dana ostalo da je zapad redovno bio pun, pa ako neko zna - kolike su bile prosecne posete recimo 70-tih i 80-tih - cenim jedno 6-7000, mozda i vise?
Мислим да је посао помало прејака реч, моје бављење историјом нашег вољеног клуба последица је опсесије према црвено-белој боји и не прелази границе хобија. Увек сам рад да одговорим на неко питање(наравно ако знам :) ). Што се тиче посете, не знам да ли је то тренд био у целој Југославији, али од седамдесетих имамо константан пад у односу на педесете и шездесете. Бројка коју си изнео делује ми сасвим реално(сем кад смо играли са тимовима тзв. велике четворке) а посета је знала да буде и мања.
п.с. Још једно огромно хвала Мињи за фотографије!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by kafe bagdad »

Mislim da je prosecna poseta u sampionskoj sezoni 1988/89 iznosila oko 7000 gledalaca (ceo stadion).
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by budababa »

Evo, da i ovo ne prođe nezapaženo...

http://www.mondo.rs/s221952/Sport/Fudba ... astio.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked