7. kolo: Vojvodina-partizan 1:2

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

churguzijanac wrote:Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
Bravo za razmisljanje! Moj ti je savet, ako si redovan na zapadu, kupi sezonsku! 2500 kosta i prodaje se na blagajni stadiona. Kad se preracuna isplati se vec u narednih 6 domacinstava a ceka nas jos 12 u prvenstvu, nekoliko u kupu i jos jedno 2 u Evropi (ne zaboravi da ce i protiv zvezde biti skupo). Znaci za novac koji bi potrosio do kraja sezone za zapad mozes da kupis 3 sezonske za istu tribinu ;)
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by soderstorm »

Helm wrote:
churguzijanac wrote:Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
Bravo za razmisljanje! Moj ti je savet, ako si redovan na zapadu, kupi sezonsku! 2500 kosta i prodaje se na blagajni stadiona. Kad se preracuna isplati se vec u narednih 6 domacinstava a ceka nas jos 12 u prvenstvu, nekoliko u kupu i jos jedno 2 u Evropi (ne zaboravi da ce i protiv zvezde biti skupo). Znaci za novac koji bi potrosio do kraja sezone za zapad mozes da kupis 3 sezonske za istu tribinu ;)
Posto su propusnice na godisnjem nivou sezonske ne vaze za Evropske utakmice jer su one u sledecoj sezoni. Eto najsveziji primer je utakmica Vaduz gde je bila nasa prva ja sam imao novu propusnicu nisam koristio staru.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by uporan »

soderstorm wrote:Posto su propusnice na godisnjem nivou sezonske ne vaze za Evropske utakmice jer su one u sledecoj sezoni. Eto najsveziji primer je utakmica Vaduz gde je bila nasa prva ja sam imao novu propusnicu nisam koristio staru.
Iskeno, ne znam od kad to...
Ja sam na zapad i na Vaduc ušao sa starom propusnicom.
UH!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Helm »

soderstorm wrote:
Helm wrote:
churguzijanac wrote:Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
Bravo za razmisljanje! Moj ti je savet, ako si redovan na zapadu, kupi sezonsku! 2500 kosta i prodaje se na blagajni stadiona. Kad se preracuna isplati se vec u narednih 6 domacinstava a ceka nas jos 12 u prvenstvu, nekoliko u kupu i jos jedno 2 u Evropi (ne zaboravi da ce i protiv zvezde biti skupo). Znaci za novac koji bi potrosio do kraja sezone za zapad mozes da kupis 3 sezonske za istu tribinu ;)
Posto su propusnice na godisnjem nivou sezonske ne vaze za Evropske utakmice jer su one u sledecoj sezoni. Eto najsveziji primer je utakmica Vaduz gde je bila nasa prva ja sam imao novu propusnicu nisam koristio staru.
Tad jesu vec bile izasle nove propusnice ali su i stare vazile za tu utakmicu i mislim da bi zakljucno sa Hapoelom moglo da se udje sa njima ;)
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by andi_fkv »

Vreme je za osvetu. Posle svega sto se desilo 11-tog maja i kradje veka vreme je da izramnimo racune. Naravno nasom igrom. 2-1 za nas, strelci Abu i Brana. :)
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by FALCAO 09 »

Mnogo pricamo o broju ljudi koji ce biti na stadionu, naravno o broju nasih navijaca!
Po meni ako gledamo logicki, protiv Pazara je bilo oko 7000, protiv OFk-e oko 5000 gde cemo zanemariti smesnu cifru gostujucih navijaca. Dolazimo do zakljucka da bi nas ladno moglo biti minimum bar 5000 koji su redovni jer ajde da kazem protv Novog Pazara je bila jeftinija karta a i sigurno je bilo 1000 ljudi koji nisu slaninari nego su dosli da navijaju protiv balija! Plus treba dodati da igramo protiv crnog blizanca, za nijansu omrazenjeg zbog svega sto se desavalo a isto tako nasa Vosa ima solidne rezulate i partije. Zadnjih par godina definitivno mozemo da pobedimo blizance kuci, to i cinimo protiv crnog, a to je jos veci razlog da sto vise ljudi dodje. Mislim da ce nas u subotu biti nikad vise i da ce po prvi put nakon 15-ak god. a mozda i vise jedan klub u Srbiji imati vise navijaca na utakmici nego jedan od blizanaca(naravno ne racunajuci Novi Pazar zbog svega sto se desava oko tih vanfudbalskih prica).
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Casual »

Dovoljno je pogledati neke od klipova sa ove teme i bolja pozivnica vam ne treba. Mobilizacija svih, bezobrazluk na tribini podici na maximum i dati do znanja gamadi gde su dosli i da bas nisu dobrodosli. Podrska nasima i bar na tih 90min zaboraviti sve lose i energiju preusmeriti na ono sto je tog dana najbitnije. Ova utakmica nam puno moze doneti (pobedom) a nista posebno ne mozemo izgubiti. Doci sto ranije, zauzeti mesta na zapadu i krenuti sa pritiscima i navijanjem i pre utakmice!
I naravno, isplati se i sad kupiti sezonske i za istok i zapad, tako da navalite svi vi kojima je puno 1000din za jednu utakmicu! :) Ovim dolazimo do toga da se dosta umanjuje broj gostujucih navijaca i mogucih cigana na zapadu, sto je odlicno!

E sad, ono sto mi nikako nije jasno je tih 11000 karata :shock: Posto jug nece svakako biti u funkciji samim tim ce kapacitet biti smanjen i doci do tih 11000. I recimo, 200 sezonskih sa istoka, 300 sa zapada, 500 sever + 1000 duplih karata za zapad dolazimo do 9000. Iz bezbednosti deo severa i deo istoka ce biti prazni znaci minus jos jedno 1000. Dakle, 8000 karata bi se max smelo pustiti u prodaju. A to sto se skidaju stolice sa istoka je valjda jer ovi musavi stalno slome bar 300-400 stolica (posto ce izgubiti onda i vise :mrgreen: ) i uopste ne vidim svrhu dodati toliko vise karata za istok (jer su jedino tako mogli doci do racunice od 11000). Sta hoce oni, da njih sto vise dodje? Nek su skinuli stolice al onda ne bi smelo vise od 3000 karata prodavati za istok. E sad, kako znaju koliko se stampa karata isto tako znaju i koliko se za koju tribinu stampa. Znaju i koliko je prodato "duplih" karata. Da li ce neko izaci sa tim podacima? Ili se to opet stampa vise za zapad nego sto moze da primi? Mnogo pitanja i nedoumica... :shock:


Kad ako ne sad! Svi na stadion!
Volem Vošu!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Oasis »

Da li je to potvrdjena informacija ili novinarsko :shit: ? Verujem da je ovo drugo jer sve i da ne vaze pretplatne karte to je teoretski nemoguce.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Tony Starks »

Ma ja kapiram da oni u tih 11.000 računaju i onih 1.500 - 2.000 koje su otišle protiv OFK, nema drugog objašnjenja, uostalom i te karte su "puštene u prodaju", zar ne? :mrgreen: Tako da nije uopšte važno, mislim da ne treba pridavati pažnju tome i razglabati mnogo oko toga. Zapad je već većinski naš, ostaje još da i ostatak karata razgrabe Slaninari u što većoj meri. Verujem da će i sever biti krcat. Drago mi je da vidim da su se konačno setili da odrape cenu šljamu za ulazak na istok i nadam se da će tako biti i u maju kada udbaši budu dolazili, a ne da njih puštamo na stadion po "popularnim cenama" i da im čestitamo jubileje na semaforu. Skidanje stolica isto odličan potez, a da li to znači da će biti pušteno više karata u prodaju nije ni važno, jer će na istoku svejedno biti mnogo praznih mesta. U poslednje dve utakmica na stadionu jugoslovenske armije njih na jugu nije bilo ni hiljadu, tako da ni ovde čak ni pojačani domaćim ološem neće napuniti istok sa stolicama ili bez. Skupa cena karata za zapad + strah od više od tri hiljade Slaninara koji ti dišu za vratom će verovatno i neke od "običnih" domaćih navijača nkp stimulisati da svoje mesto ipak potraže na istoku, iako bi inače bili na zapadu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by churguzijanac »

Helm wrote:
churguzijanac wrote:Seva meni i da je karta za zapad i 10.000 din, ja dolazim da bodrim Vošu i to baš sa te tribine!

Pošto vidim da postoji opcija da ne bude karata za divlji zapad na dan utakmice, pitanje za moderatore je koje je radno vreme blagajne?
Bravo za razmisljanje! Moj ti je savet, ako si redovan na zapadu, kupi sezonsku! 2500 kosta i prodaje se na blagajni stadiona. Kad se preracuna isplati se vec u narednih 6 domacinstava a ceka nas jos 12 u prvenstvu, nekoliko u kupu i jos jedno 2 u Evropi (ne zaboravi da ce i protiv zvezde biti skupo). Znaci za novac koji bi potrosio do kraja sezone za zapad mozes da kupis 3 sezonske za istu tribinu ;)
Situacija je takva da nisam privilegovan da zivim i radim u gradu gde igra moj tim, tako da nazalost nisam bas redovan na Karadjordju!
Nisu to neke velike pare na godisnjem nivou i da kupujem kartu za svaku utakmicu. Meni je bitno samo kad dodjem da momci na terenu daju sve od sebe.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by laki »

Zeleo bih samo da vas zamolim jednu stvar: Hajde, molim vas, nemojte vise o tih 11 000 karata, povraca mi se od 25 istih postova.
Ono sto je najbitnije: DODJITE SVI BAREM 1 SAT RANIJE DA BISMO ZAUZELI SREDINU TRIBINE! Ponavljam isto tako da sredina tribine nije toliko bitna niti zbog jednog razloga osim onog sto u tom slucaju groblje mora da popunjava deo tribine blizi jugu a ne da mi zbog njih moramo da idemo ka severu i da se nabijamo na 1/3 tribine.
Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by kowalski »

Sta reci osim "...peva ceo stadion, Vojvodina sampion..."
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Vuke »

Svu energiju treba usmeriti na podrsku igracima, na ovoj utakmici se odlucuje o daljem toku prvenstva. Razloga je mnogo, treba svako na stadionu da pruzi maksimalnu podrsku svojim igracima, svom klubu, svom gradu, svojoj Vojvodini!

Kratak fitilj i/ili praznu glavu u nkp imaju Stanoje/vec se prica da je nkp u pregovorima sa Vignjevicem za novog trenera/, Nemanja Tomic i Smiljanic Lola :mrgreen: Njih treba najvise provocirati, kako nasi igraci na terenu, tako i mi sa tribina.

Moramo verovati u pobedu, boriti se za nju, samo tako mozemo stici do iste!
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by ssnigd »

Ako budemo isli na to da ih provociramo i da ce na taj nacin oni da izgube glavu, kao prosli put i da cemo tako pobediti, garantujem da cemo primiti 3 komada u prvih pola sata :!: :!: :!: Nece oni nasedati na provokacije, ako tako budemo razmisljali mozemo vec sada da potpisemo kapitulaciju.

Nase je da budemo strpljivi i mirni, da gledamo nase dvoriste, oni ne smeju da nam budu preokupacija. Mi moramo biti ti koji se pitamo u nedelju i mi moramo biti ti koji vodimo igru. Utakmicu treba da igraju oni najspremniji, bez ikakvih kalkulacija sa nekim poluspremnim igracima, samo najjaci u tim i samo oni fajterskog duha.

Utakmicu ce dobiti onaj koji bude imao najvece srce, muda i mirnu glavu :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by torrente »

previše se pažnje poklanja tz.crnim ,partizanima i kako već ih sve zovemo ovde..Pa gnjide ne treba ni da spominjemo nego ih ignorisati i sto manje ih "mećati" u usta.A kad rezultat bude naš ,onda da ih opletemo iz svih oružja.Ovo je moje mišljenje ljudi!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Locked