6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Locked

Prognoze:

1
3
6%
x
20
43%
2
24
51%
 
Total votes: 47

lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by lexa »

PanonskiFantom wrote:Srce mi puno kad cujem da neko iz drugog mesta navija za Vosu i dolazi na tekme! Puno srece u pravljenju ekipe i samo napred! :cheers:
Ima nas i vise nego sto mislis ;)

Samo nazalost, pre ce Supic potpisati za Barselonu nego sto cu ja uspeti skupiti ekipu u svom kraju.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by laki »

Odigras dobro, nemas srece i bude 1-1 u Jagodini. Nije neuspeh i smak sveta, to je sasvim normalno! Ako nekome to toliko smeta onda mu preporucujem neka ili vise ne gleda fudbal (jer su porazi i nereseni rezultati sastavni deo igre) ili neka navija za one, moze da bira da li vise voli crvenu ili crnu boju, posto oni zatvaraju utakmice na ovaj il onaj nacin pa se ne dozivljavaju tako cesto ta traumaticna iskustva u vidu neresenog rezultata u Jagodini pri dobroj igri. Tamo nema ni tog famoznog Brane Ilica koji toliko nema pojma da ni u svom dvoristu ne bi mogao da igra da ga nekakvi menadzeri ne guraju.
Neki od forumasa bi trebalo da se zapitaju da li oni i dalje prate fudbal zbog igre ili iz navike ili mrznje prema zvezdi i partizanima. Ja imam utisak da neki od vas ni ne uzivaju na utakmicama vec da samo u glavi beleze lose stvari kako bi mogli da mrace sto je vise moguce.
Ja i dalje uzivam u Vosi i u fudbalu, pogotovo od ove sezone posle prvog kola, jer posle svake pogledane utakmice kada idem prema kuci razmisljam kako su se igraci trudili bez obzira kakav bio rezultat. To u nekom ranijem periodu cesto nije bio slucaj, ali sada sam, moram priznati zadovoljan. Nadam se da cu i ptotiv partizana biti zadovoljan.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

laki wrote:Odigras dobro, nemas srece i bude 1-1 u Jagodini. Nije neuspeh i smak sveta, to je sasvim normalno! Ako nekome to toliko smeta onda mu preporucujem neka ili vise ne gleda fudbal (jer su porazi i nereseni rezultati sastavni deo igre) ili neka navija za one, moze da bira da li vise voli crvenu ili crnu boju, posto oni zatvaraju utakmice na ovaj il onaj nacin pa se ne dozivljavaju tako cesto ta traumaticna iskustva u vidu neresenog rezultata u Jagodini pri dobroj igri. Tamo nema ni tog famoznog Brane Ilica koji toliko nema pojma da ni u svom dvoristu ne bi mogao da igra da ga nekakvi menadzeri ne guraju.
Neki od forumasa bi trebalo da se zapitaju da li oni i dalje prate fudbal zbog igre ili iz navike ili mrznje prema zvezdi i partizanima. Ja imam utisak da neki od vas ni ne uzivaju na utakmicama vec da samo u glavi beleze lose stvari kako bi mogli da mrace sto je vise moguce.
Ja i dalje uzivam u Vosi i u fudbalu, pogotovo od ove sezone posle prvog kola, jer posle svake pogledane utakmice kada idem prema kuci razmisljam kako su se igraci trudili bez obzira kakav bio rezultat. To u nekom ranijem periodu cesto nije bio slucaj, ali sada sam, moram priznati zadovoljan. Nadam se da cu i ptotiv partizana biti zadovoljan.
Posto nema lajk onda moram da odgovorim :D Bravo :cheers:
Locked