O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Zeljafcv »

Ali krejnje je vreme da se neke stvari razotrkiju. Pošto sam indirektno od strane člana Foruma pod nickom Vuke javno prozvan i isprovociran da sam internet navijač (iz fotelje), a lepo sam ga dobronamerno zamolio da me ne provocira i deli lekcije iz morala, kulture, pristojnog ponašanja i pošetnja, jednostavno dosta je bilo i ne mogu više da ćutim.

Pored već nekoliko pokušaja da se poštovanom članu skrene pažnja da ne treba ovde da glumi dežurnog gazdu i deli lekcije drugima o pridržavanju pravila na Forumu, on i dalje nastavlja sa takvom praksom. Kloniranje je strogo zabranjeno i za ovo zaslužuje "nogu" sa Foruma. IP adresa im mnogo puta poklopila.

A o uzvičnicima na kraju rečenica, apsolutno istom dramatičnom stilu pisanja Vuke-a, to jest Somborca, tek da ne govorim. :D Isuviše simptomatično da bi bilo slučajno.

Inače, o kakvom "poštenju, časti i nekulturi" je reč dovoljno govori i argument da je na moju ličnu molbu da promeni potpis "Vojvodina moja domovina", što je čista politička fraza i potencijalno opasna da u perspektivi izazove nove podele i bespotrebne konflikte. Međutim, molbu je odbio. Iako sam svim forumašima (sećamo se afere "avatar") dobronamerno poslao apel da se prilagode pravilima foruma i svi su se odazvali (to svako od njih može da potvrdi), jedino Somborac to nije želeo. Krajnje nekorektno sa njegove strane, ako su svi ostali članovi mogli i isti aršini važe za sve, zašto neko da bude poseban i privilegovan?!

Postavlja se suštinsko pitanje zašto dotični radi to što radi i u čijem to interesu pošto to normalnim forumašima nikako ne može biti jasno?
Last edited by Zeljafcv on Sun Sep 25, 2011 4:18 pm, edited 1 time in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by AntonioKasano »

I meni je bilo sumnjivo, samo nisam zeleo da se uplicem kad vec ima moderatora koji treba da brinu o tome. Mislim da ovakve stvari samo srozavaju ugled foruma bez potrebe.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by soderstorm »

Zeljafcv aposulutna podrska
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re:

Post by kej »

kej wrote:Jel mi to imamo malo duple naloge ovde ili se meni nesto pricinilo pre sat-dva? I jesam li jedini kome se pricinilo?
Mada, mozda postoji i neko razumno objasnjenje interesantne situacije..
Kad sam ovo napisao pre mesec dana, mislio sam na Vukea. Nisam hteo da drukam, ali u isto vreme mi je skroz glupo da neko radi te stvari. Naime, vodio je polemiku sa nekim(cak sam se i slagao sa njegovim stavovima u toj polemici), a onda se desilo da je, valjda u trenutku nepaznje, Vuke replicirao sa svog drugog naloga. Brzo je izbrisao post, ali eto, ubo sam tih par sekundi dok ga nije izbrisao. Dakle, Vukeov post, a sa leve strane posta ne pise Vuke. Sta je najzanimljivije? Nije pisalo ni Somborac...
Dakle, imamo i troduple naloge.. Tako da, proverite jos malo ko forsira uzvicnike na kraju recenica... Mnogi bi se neprijatno iznenadili.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Re:

Post by Radoye »

kej wrote:Tako da, proverite jos malo ko forsira uzvicnike na kraju recenica... Mnogi bi se neprijatno iznenadili.
Ti uzvicnici se koliko sam primetio prilicno forsiraju i u komentarima na vesti u raznim medijima kao i na oficijelnom sajtu. I svaki put u stilu "Bato ti si moje zlato"... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by AntonioKasano »

Ocigledno je da je neko blizak klubu ili direktno zaposlen tamo. Ovo zapravo da nije tuzno verovatno bi bilo smesno. Ej bre dupli i trodupli nalozi? Ako im je stalo u klubu da Bata bude voljen onda treba da rade neke stvari na ispravan nacin, a ne ovako perfidno i lose da pokusavaju kreirati javno mnjenje. Stvarno se sve pretvara u cirkus.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Re:

Post by novosadjanin »

kej wrote:
kej wrote:Jel mi to imamo malo duple naloge ovde ili se meni nesto pricinilo pre sat-dva? I jesam li jedini kome se pricinilo?
Mada, mozda postoji i neko razumno objasnjenje interesantne situacije..
Kad sam ovo napisao pre mesec dana, mislio sam na Vukea. Nisam hteo da drukam, ali u isto vreme mi je skroz glupo da neko radi te stvari. Naime, vodio je polemiku sa nekim(cak sam se i slagao sa njegovim stavovima u toj polemici), a onda se desilo da je, valjda u trenutku nepaznje, Vuke replicirao sa svog drugog naloga. Brzo je izbrisao post, ali eto, ubo sam tih par sekundi dok ga nije izbrisao. Dakle, Vukeov post, a sa leve strane posta ne pise Vuke. Sta je najzanimljivije? Nije pisalo ni Somborac...
Dakle, imamo i troduple naloge.. Tako da, proverite jos malo ko forsira uzvicnike na kraju recenica... Mnogi bi se neprijatno iznenadili.


Pa reci, ko je taj treci?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Re:

Post by kej »

novosadjanin wrote:Pa reci, ko je taj treci?
E, to je vec ono sto je najzanimljivije. U pitanju je vrlo cenjeni clan foruma i meni je glupo da otkucam nekoga ko verovatno od samih pocetaka doprinosi kvalitetu ovog foruma. Bilo bi odlicno kad bi neko od nadleznih uspeo to sam da otkrije.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

Doprinosi kvalitetu "s tri strane sveta"!!! :mrgreen:
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by kej »

Voja wrote:Doprinosi kvalitetu "s tri strane sveta"!!! :mrgreen:
:D
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: O Forumu i Sajtu

Post by slanobarac »

A da otvorimo kladionicu s kvotama, regularno? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by ice »

Postavlja se pitanje kako to niko nije znao, a ovamo je Car Jovan navodno zbog istog razloga banovan, mada je i pitanje da li je to pravi razlog?
Uglavnom, važno je da je Ice ispao za sve kriv kada je ukazivao na neke stvari.Vidim da sam napadnut za neke stvari koje nikada nisam ni napisao za neke ljude, ali dobro, ako im je zbog toga lakše neka im.
Žao mi je što sam na jednom drugom sajtu napisao jednu rečenicu koju verovatno nisam trebao i to je sve.Izvinjavam se zbog toga iskreno.Ali sramota je kakva se hajka povela na mene zbog nekih sasvim drugih stvari jer istina očigledno boli i smeta.
Važno je da se stalo u odbranu velikog vođe sa severa koji se ponaša bahato kako mu to padne na pamet i koji se ne libi da preti preko interneta.Valjda se ugledao na velikog gazdu koji radi to isto.Stalo se u odbranu i tog gazde i njegovih satrapa, a to što se navijačima preti, što se novinari isteruju sa stadiona, što batinaši patroliraju po zapadnoj tribini, to izgleda nikoga ne dotiče uopšte.Sramota.Zašto tu niko ne digne glas kada se toliko drži do nekih principa, bar navodno?

Ovim lažovima koji se kriju iza duplih nikova je sve dozvoljeno, a nekim forumašima su se brisali postovi samo zato što su se usudili da iznesu neke stvari koje su lično čuli (i to ne sami već u društvu mnogih drugih) u kontaktu sa nekim ljudima.

Glupo mi je da čujem i to da kako kaže uvaženi Mihailov svi članovi ovde nisu isti i da ne volimo svi jednako klub jer naravno postoje pojedinci koji klub ipak vole malo više i koji su se puno žrtvovali za klub.E pa mene zanima kako su se to oni žrtvovali i kako znaju da i drugi nisu?Kako može da se meri koliko ko voli klub, postoji li neka sprava koja to tačno izračunava?
E baš zbog toga što su pojedinci večito veličani u odnosu na druge i zato što se večito spominje kako su oni ne znam šta uradili smo tu gde jesmo.Dokle god ne dođe momenat da svi budemo jednaki i stanemo iza pokušaja ugrožavanja lične bezbednosti svakog pojedinca, grcaćemo u problemima i nevoljama.I zaslužujemo sve to.

Ja sam na ovom forumu dugo, skoro od samog početka, tu sam bio pre čak i toliko uvek spominjanih Podbare, Voje i Turije, odnosno nešto malo pre njih sam se pojavio, jedino ja nisam imao uvek ovaj nik i koristio sam prvo Atletik Bilbao pa onda 1.SD Barselona 2.SD Vojvodina.Naravno sve to je bilo onomad kada za učestvovanje na forumu nije bila potrebna registracija.
Drage volje sam prihvatio i da izveštavam sa utakmica naših klupskih mlađih kategorija, to sam radio ne žaleći vremena pa čak ni novaca, a samo sam želeo da mi se omogući informacija gde se koji meč održava da bih mogao što više da ih ispratim i o tome izvestim posetioce sajta.Nije mi se izašlo u susret, a što se tiče mečeva u Veterniku, to sam lako i ja mogao da saznam.Bez mog znanja je i moj nik stavljen na naslovnu stranu sajta, nije mi smetalo, ali eto uporedite tu situaciju sa onom gde se pojedincima prebacuje to što ovde postavljaju tuđe slike.
Za svoj rad u vezi praćenja mlađih kategorija dobio sam omalovažavanje od strane istih onih ljudi koje su ovde pojedinci uzeli u zaštitu kada sam iznosio istinite informacije o njima.Naravno radi se o bogomdanim vođama sa severa.

Pljunulo se na sav moj trud i skoro 3000 postova tokom 9 godina provedenih na forumu, ali neka.Tu su Vuke, Somborac i njegov treći alter-ego, plus naravno ona stvarna osoba koja se krije iza toga (a znam i ko je to) pa neka prave i dalje šou.
Pozivam forumaša Keja da slobodno inače objavi ko je u pitanju i apelujem na sve forumaše da mu to ne zamere.Dotični lik je premazan svim mastima i svojevremeno mu je itekako smetao i Prijatelj koji je ovde pisao.

Pozdrav za sve forumaše i iskrene navijače Voše po poslednji put.
Last edited by ice on Sun Sep 25, 2011 5:15 pm, edited 4 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

Voja wrote:Doprinosi kvalitetu "s tri strane sveta"!!! :mrgreen:
Aha, i ovaj stavlja uzvičnike :mrgreen: Vojo, i ti si sumnjiv...

Usput, provereno je za ova dva forumaša koji su navedeni, i evo šta kažu rezultati.

Vuke - 288 postova do sada.
Somborac - 600 postova do sada.

Poklapanje IP adrese u nekoliko postova, što znači da postoji mogućnost da su postovali na forum iz iste igraonice, istog studentskog doma, iste firme, iste lokalne wireless mreže koju sada imate u mnoštvu kafića, centru grada, parkovima... Procenat izračunajte sami, pa procenite kolika je verovatnoća da je u pitanju ista osoba. Bez namere da nekoga branim, ali nemojmo da se huškamo jedni na druge bez preke potrebe. Došlo vreme da su svi sumnjivi :roll:

P.S. Zamolio bih forumaša kej-a da mi pošalje ime uglednog člana koji upada upada u ovu 3-in-1 kombinaciju, rado ću proveriti.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

budababa wrote:
Voja wrote:Doprinosi kvalitetu "s tri strane sveta"!!! :mrgreen:
Aha, i ovaj stavlja uzvičnike :mrgreen: Vojo, i ti si sumnjiv...
:cheers: :zandar: :mrgreen:

Cek bre... sad se nesto ne secam,jel ono bas Somborac mene cesto cikao i izazivao da dodjem na utakmicu? Sta li je hteo? :)
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Vuke »

Pozdrav za honora i drustvo!
Post Reply