Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Obavezno se mora obratiti paznja na Čokic Milana(visok 185cm, tezak 73 kg. rodjen 15.8.1991 godine) iz FK Mladenovca! Ove sezone je postigao vec pet pogodaka i jedan je od igrca koji su obelezili pocetak PSL.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/milan ... 55127.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/user/pajamld?ble ... yLAM9XvMqQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Igrac sa brojem 7, strelac prva dva gola za Mladenovac protiv Novog Sada.

http://www.youtube.com/user/pajamld?ble ... _tsEL45g7o" onclick="window.open(this.href);return false;
Tri gola protiv Teleoptika
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Ulaskom u igru Darka Rokse u 55 minutu, dolazi do mnogo bolje igre i preokreta Kanarinaca protiv Mladenovca.

Dimitrov je postigao novi gol u porazu Indjije od Kolubare. Zamolio bi Djumija da nam napise koju rec o ovom talentovanom napadacu?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

S obzirom koliko sam očajan pokušaću ovde da uputim jednu molbu kompletnoj stručnoj strukturi FK Vojvodina pošto znam da čitaju ovaj forum:

Preklinjem vas - dovedite za sada jedinog golmana koji nema ugovor ni sa jednim klubom a realno je da dođe kod nas.
Anđelko Đuričić

Zašto ovo pišem?...Jer sam očajan...
Očajan sam kada pomislim da ćemo na Karađorđu 1.oktobra imati Supića na golu - što je već sada ravno porazu!
Očajan sam kada pomislim da kao trenera golmana imamo ser Todića koji po svemu sudeći nema ni 1% pravo glasa kada se radi o sastavu tima i niko ga ustvari ništa i ne pita, jer da nije tako - siguran sam da Sale nikada na gol ne bi stavio dotičnog.

Naša odbrana je ista kao prošle godine sa jednom bitnom razlikom - IZA SEBE NEMAJU BRKIĆA ILI BILO KOG SIGURNOG GOLMANA.
Moral ekipe je za bar 40% slabiji.


Da se razumemo nemam ništa lično protiv Supića, jednostavno po meni on nije čak ni prosečan golman kojeg ne mogu ni da zamislim da napravi paradu i izvadi loptu iz samog gornjeg ili donjeg ćoška okvira gola.

P.S. Sve ovo za Anđelka pitam jer vidim da nema ni teoretske šanse da na golu 1.oktobra vidimo Janoševića.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

FC Kavala se ugasila, tamo je na pozajmici bio Danijel Aleksic! Imam informaciju da Djenova vise ne racuna na njega i da su mu jedva obezbedili pozajmicu u Kavali.Bilo bi idealno da ga vratimo, po desnom krilu nam treba pojacanje i konkurencija Stevanovicu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Neka ga dovede klub(nocni) Muzej, tamo je uvek pruzao najbolje partije...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Grba_NS wrote:Neka ga dovede klub(nocni) Muzej, tamo je uvek pruzao najbolje partije...
Slazem se, decko je prerano poleteo i umislio da je velika zvezda, jos dok je igrao za nas govorio je da jedva ceka da ode preko, eto mu sad inostranstva....
Come on you Reds!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Nije za zameriti. Njegova sudbina je da se najezis, a zivot od samih pocetaka jako tezak.
Verovatno je hteo da sto pre resi pitanja egzistencije i to ga je i povuklo. Naravno, nema
opravdanja za neki nesportski nacin zivota (kako neki upuceniji tvrde da je imao) ali opet
treba imati u vidu neke stvari.

I za odlazak mladih igraca treba kriviti iskljucivo ljude koji vode nase klubove i uopste stanje
u drzavi jer mladima se ne obezbedjuju adekvatni uslovi i finansijska podrska.
I nije problem samo u sportu, pogledajte koliko mladih obrazovanih ljudi odlazi u inostranstvo,
sta ce drugo kada ovde nemaju nikakvu perspektivu.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: Transferi

Post by soderstorm »

Bilo bi idealno ali postoji dva faktora

Prvo da li klub u opste zna da decko nema klub i da Djenova ne racuna na njega. Da li ga oni zele nazad i ono da li su sposobni da to ucine ali nema od njih vajde. Treba ga vratiti jer pare od njegovog transfera verovatno necemo nikad ni videti pa bi bilo lepo da ovoga puta bolje postupimo u vezi njega.

Drugo i ono najvaznije koliko se njemu vraca u Vojvodinu. Posto ako se bude vratio morace da bude strarter i u to sa ubedjen. Posto u napadu imamo Brani, Bojovica, Abu, Skultetica, Jao, Bilbiju vidi se da su realno slabe sanse za njegov dolazak.

Koliko je realno, da li ce nam se obiti o glavu ostaje da se vidi. Red bi bio da cujemo sta misli strucni stab i Pantelic u vezi ovog momka. Ja bi ga doveo jer generalno meni se on svidjao kao igrac.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Transferi

Post by Buca »

lexa wrote:Nije za zameriti. Njegova sudbina je da se najezis, a zivot od samih pocetaka jako tezak.
Verovatno je hteo da sto pre resi pitanja egzistencije i to ga je i povuklo. Naravno, nema
opravdanja za neki nesportski nacin zivota (kako neki upuceniji tvrde da je imao) ali opet
treba imati u vidu neke stvari.
Pa je zato brze bolje kupio sebi najnovijeg Audija, cisto da se vozi po gradu! Da je on valjao sto u fudbalskom sto u stvarnom svetu dobio bi sansu u Vojvodini, a ne da bas nijedan trener koji je bio u Vosi dok je Aleksic bio igrac nema pojma!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Buca wrote:
lexa wrote:Nije za zameriti. Njegova sudbina je da se najezis, a zivot od samih pocetaka jako tezak.
Verovatno je hteo da sto pre resi pitanja egzistencije i to ga je i povuklo. Naravno, nema
opravdanja za neki nesportski nacin zivota (kako neki upuceniji tvrde da je imao) ali opet
treba imati u vidu neke stvari.
Pa je zato brze bolje kupio sebi najnovijeg Audija, cisto da se vozi po gradu! Da je on valjao sto u fudbalskom sto u stvarnom svetu dobio bi sansu u Vojvodini, a ne da bas nijedan trener koji je bio u Vosi dok je Aleksic bio igrac nema pojma!
Ima jenda stvar koju ovde ljudi zanemaruju. 99% trenera u ovoj zemlji pa i u Vojvodini tesko da se mogu uopste i nazvati treneri.
Njihovo znanje je tuzno a to vidimo svaki dan. Da je u Vojvodini postojao trener, pravi trener Evropskih kvaliteta a to pod broj jedan znaci dobar psiholog taj mali bi sada bio igracina.
Aleksic zna znanje ! Fudbal ne mozes da zaboravis da igras a on je itekako jos uvek mlad. To sto je divljao van terena za to je iskljucivo kriv klub/struka i niko vise!
Aleksic ubedjen sam sutra da ga puste na teren sa sve fizickom spremom za 15minuta barem 2 puta bi okrenuo protivnickog igraca i imao jedan sut u okvir gola.
Dok recimo imamo Branu koji se guzi i ne zna dribling da napravi a o cestitom centarsutu i suta da i ne mastamo. On je jedan polu igrac kao i mnogi drugi.
Katai nije igrao polusezonu ko covek a kada god je bio na terenu videli ste magiju. Jednostavno to je ono sa cime se rodis, da kada primas loptu lepi ti se kao lepak i proloazis pored protivnika kao da te nema. Sve to isto manje vise zna i Aleksic, bio je i jos uvek je veliki talenat. To sto razni demagozi i kvazi strucnjaci tipa Stepi nisu znaci da decka spuste malo na zemlju i da iz njega izvuku najvise to je nesto drugo. :idea:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Transferi

Post by Buca »

playmaker wrote: da kada primas loptu lepi ti se kao lepak i proloazis pored protivnika kao da te nema. Sve to isto manje vise zna i Aleksic, bio je i jos uvek je veliki talenat.
Ako se Aleksicu lopta lepila za nogu prilikom prijema, a ne odbijala bar metar od njega, onda si ga mozda gledao na nekom turniru u malom fudbalu! Uporedi Aleksica i Dusana Tadica, pa i sa Kataijem i tek onda se vidi razlika, nije sve u talentu...
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ma kakav Aleksic, nikad nismo imali jacu konkurenciju u napadu, dusa me boli kad gledam ko sve sedi na klupi ili tribini (mislim pre svega na Bilbiju, Bojovica i Skuletica). Neko je pomenuo Djuricica gore, odmah da pomenem da je on izjavio da bi u Srbiji mogao da brani samo za crvenog blizanca tako da od toga svakako nema nista cak i da nekim slucajem imamo novaca za njega...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Jedini Aleksić koji nama treba je onaj iz subotičkog Spartaka, a i njega možemo samo da sanjamo :(
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Red Marquis wrote:Jedini Aleksić koji nama treba je onaj iz subotičkog Spartaka, a i njega možemo samo da sanjamo :(
On nam je bio prva zelja tokom letnjeg prelaznog roka. Postao mi je najomrazeniji golman jer da nije trazio puno para sad ne bismo gledali Supu na golu :frown:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: Transferi

Post by Zeljafcv »

Iz JSL trenutno mi je Lukač iz OFK-e broj 1. Neodoljivo me po konstituciji i stilu branjenja podseća na Brku. Skauti OFK/e imaju nos za golmane, jer posle Šaranova opet su doveli kvalitetnog golmana.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Post Reply