Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Turija »

Nisam mogao dobro da procenim popunjenost Zapada, ali mi se čini dosta dobrom.
Ako su karte prodavali redom, tj nisu mešali špilove, brojka na mojoj karti (blizu 4000) je više nego ohrabrujuća, pogotovo kad se ,,preseli" na Zapad večerašnji Istok (po mojoj proceni oko 500+ ljudi), biće odlično 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Red Marquis »

Ja nisam baš zadovoljan popunjenošću zapada, doduše ne i skroz nezadovoljan a istok je bio puniji no ikada. Jasno je gde su se slili domaći izdajnici ovaj meč.
Za sve koji su ostali kući da gledaju prenos...tako vam i treba kad verujete smrdljivom RTSu.
Io odio Belgrado
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Jataganac »

Helm wrote:Ja bih rado smislio neku lepu pesmicu onom đubretarskom otpadu od polučoveka koji sebe voli da naziva trenerom ali s obzirom na to kakve protekcije gmazovi imaju oduzeće nam bodove ili bar isprazniti tribine na par narednih utakmica :shit:
Ne sumnjam ja da će "naš najperspektivniji mladi trener" biti pozdravljen kako dolikuje takvoj fudbalskoj i ljudskoj veličini, više puta . :mrgreen:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Zeljafcv »

Red Marquis wrote:Ja nisam baš zadovoljan popunjenošću zapada, doduše ne i skroz nezadovoljan a istok je bio puniji no ikada. Jasno je gde su se slili domaći izdajnici ovaj meč.
Za sve koji su ostali kući da gledaju prenos...tako vam i treba kad verujete smrdljivom RTSu.
Da nisu ipak tapkaroši dobili prioritet? :evil:

Brojevi telefona inspekcijske službe (južnobački okrug), ako prometite bilo šta sumnjivo:

• Odsek za kontrolu prometa roba i usluga

021/423-463
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Helm »

Red Marquis wrote:Ja nisam baš zadovoljan popunjenošću zapada, doduše ne i skroz nezadovoljan a istok je bio puniji no ikada. Jasno je gde su se slili domaći izdajnici ovaj meč.
Za sve koji su ostali kući da gledaju prenos...tako vam i treba kad verujete smrdljivom RTSu.
Pa istina da nije bio baš skroz popunjen ali je bio veoma blizu toga. Cenim da je maksimalni broj postignut 10min po početku utakmice i tad su i ćoškovi bili puni, prazni su ostali prva dva max tri reda i poneka prazna stolica koja se mestimično mogla videti. Moja procena je između 3 i 3.5 hiljada. Na to treba dodati i sezonske sa istoka i verovatno nekih stotinak ljudi koji nisu došli ovde a imaju ili sezonsku ili duplu ulaznicu. Sve u svemu protiv gmazova će biti minimum 4000 vojvodinaša na zapadu a možda i više u zavisnosti od broja karata koje se naknadno puste u prodaju...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Grba_NS »

Zapad nije bio ni blizu punog, ubedljivo najslabija poseta (sto se te tribine tice) od pocetka ove (reflektorske) sezone!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Helm »

Grba_NS wrote:Zapad nije bio ni blizu punog, ubedljivo najslabija poseta (sto se te tribine tice) od pocetka ove (reflektorske) sezone!
Gde si sedeo?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Grba_NS »

Helm wrote:
Grba_NS wrote:Zapad nije bio ni blizu punog, ubedljivo najslabija poseta (sto se te tribine tice) od pocetka ove (reflektorske) sezone!
Gde si sedeo?
Istoku.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Brick Liman »

S obzirom na cenu duple karte, a znajući kakvi smo, ja sam vrlo zadovoljan posetom na zapadu sinoć. Mislim da je bilo nerealno očekivati više od onog sinoć, naš čovek bi u velikoj većini slučajeva pre dao zdrav zub nego 700 dindži u komadu za uzbudljive spektakle Meridijan super lige. Dodajte na cifru zapada dobar deo ljudi koji su sinoć bili na istoku, i eto atmosfere linča 1.10. :whip: :smoker:
Ne znam, ako mislite da su simpatizeri kluba vojske pokupovali masovno ove duple karte, onda nam ne ostaje ništa drugo nego da im skinemo kapu za svest (a ja ću pre poverovati u egzistenciju Djeda Božićnjaka nego u ovaj scenario), a nama ne ostaje ništa drugo nego da konstatujemo - ko nas j**e.
Ja sam optimista, zapad i sever će goreti za dve nedelje.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Nevernik »

Grba_NS wrote:Zapad nije bio ni blizu punog, ubedljivo najslabija poseta (sto se te tribine tice) od pocetka ove (reflektorske) sezone!
Upravo tako.
Akcija je dozivela fiasko.
Ocekivano.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by novosadjanin »

Prvi deo akcije odlicno odradjen!
Zapad juce nije bio prazan. Bilo je nekoliko stotina ljudi manje nego na prve dve utakmice. Za toliko je istok bio puniji. Ti koji su juce presli na istok ce protiv partizana verovatno biti na severu. Treba imati u vidu da ce poseta na "manjim utakmicama" opadati vremenom. Uvek je najveca poseta u prvom kolu, a kako vreme odmice i poseta opada.
Juce je na zapadu po slobodnoj proceni bilo 2500 ljudi. Protiv partizana nam stize i pojacanje od 200 ljudi sa istoka (toliko kazu da je prodatih godisnjih za istok). To je 2700. Ostaje oko 1800 karata za slobodnu prodaju. Cak i kada bi oni kupili sve peostale karte, mi bi imali vecinu!
Drugi deo akcije treba da bude odredjivanje nepopularnih cena karata za zapad za derbi. Kada bi cena za derbi bila 500-600 dinara, njih bi doslo 1500. Ali ako cena bude 1000+, njihova brojka ce se prepoloviti i mi cemo imati ogromnu vecinu! Time bi mi oterali i neke nase, ali otici ce oni na sever. Rezultat akcije bice nasa ogromna vecina na zapadu i nikad puniji sever!
Igraci su tada na potezu, imace sve preduslove, hocemo pobedu! :cheers:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by playmaker »

novosadjanin wrote:Prvi deo akcije odlicno odradjen!
Zapad juce nije bio prazan. Bilo je nekoliko stotina ljudi manje nego na prve dve utakmice. Za toliko je istok bio puniji. Ti koji su juce presli na istok ce protiv partizana verovatno biti na severu. Treba imati u vidu da ce poseta na "manjim utakmicama" opadati vremenom. Uvek je najveca poseta u prvom kolu, a kako vreme odmice i poseta opada.
Juce je na zapadu po slobodnoj proceni bilo 2500 ljudi. Protiv partizana nam stize i pojacanje od 200 ljudi sa istoka (toliko kazu da je prodatih godisnjih za istok). To je 2700. Ostaje oko 1800 karata za slobodnu prodaju. Cak i kada bi oni kupili sve peostale karte, mi bi imali vecinu!
Drugi deo akcije treba da bude odredjivanje nepopularnih cena karata za zapad za derbi. Kada bi cena za derbi bila 500-600 dinara, njih bi doslo 1500. Ali ako cena bude 1000+, njihova brojka ce se prepoloviti i mi cemo imati ogromnu vecinu! Time bi mi oterali i neke nase, ali otici ce oni na sever. Rezultat akcije bice nasa ogromna vecina na zapadu i nikad puniji sever!
Igraci su tada na potezu, imace sve preduslove, hocemo pobedu! :cheers:
Prosta matematika ! Ne znam sto ste vi ostali digli frku ? Samo cena ulaznice za zapad ne sme biti ispod 800 din na dan utakmice inace sve pada u vodu.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Grba_NS »

Drina wrote:Meni nije jasno sta smo hteli da ucinimo ovom akcijom?
Da smanjimo broj ljudi na stadionu?
Pa boze moj iako ima grobara na zapadu sa obelezjima ne vidim razlog zasto to slaninari sa zapada ne bi
mogli da rese?
Ovom akcijom cemo verovatno samo uspeti da smanjimo broj ljudi na stadionu, ali mozda ispadne jos gora situacija
pa se ljudi sa zapada tj. oni koji su hteli da idu na zapad kada vide cenu 1000 din :o otici na sever da sede?
DA LI SE MI I DALJE BOJIMO DA SMO MANJINA U SVOM GRADU?

p.s. bez pljuvanja mog posta, ukoliko nije u odgovarajucoj temi modovi neka ga premeste :)
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Helm »

I dalje stojim pri misljenju da je na zapadu bilo bar 3000 ljudi sinoc!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post by Владика »

novosadjanin wrote: Juce je na zapadu po slobodnoj proceni bilo 2500 ljudi. Protiv partizana nam stize i pojacanje od 200 ljudi sa istoka (toliko kazu da je prodatih godisnjih za istok). To je 2700. Ostaje oko 1800 karata za slobodnu prodaju. Cak i kada bi oni kupili sve peostale karte, mi bi imali vecinu! :
Све је лепо речено, свака част! Сада треба опалити цену за запад или да клуб због безбедности одреди да је западна трибина за домаће навијаче!
Locked