Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Uz duzno postovanje svim clanovima i administraciji sajta, za mene su gospoda Turija i Podbara = fkvojvodina.com Takav sam utisak stekao od kad pratim ovaj forum, pa kad sam se registrovao itd. i zaista ne mogu da verujem da neko ista kaze protiv njih...Napominjem da ne znam licno nijednog coveka koji stoji iza bilo kog nicka, nego cisto pisem onako kako sam ih doziveo preko ovog sajta.

Napisao bih sad jos ponesto, ostavicu to za drugi put posto sa gornjim delom posta nema veze.
sam svoj najveci neprijatelj
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Moram jos samo da napisem da sve sta pisem,pisem iz iskrenih namera.Nije mi namera da budem niciji advokat i prethodni komentar sam napisao sa iskrenom zeljom da se pokrene diskusija koja bi pomogla da se strasti smire.Svadje se prebacuju sa teme na temu,sa foruma na forum umesto da se o losim stvarima jednom prodiskutuje,isprica i tu stavi tacka pa da ljudi mogu da se vrate pricama o fudbalu i Vosi.Pokusao sam,sa potpuno iskrenim namerama,ali naleteo sam na zid.Zasto i zbog cega meni nije poznato,mogu samo da pretpostavljam.Nisam upoznat sa tim vasim medjusobnim igrarijama a ni ne zelim da budem deo njih,hteo sam samo da vam skrenem paznju da nevine ljude ostavite po strani.Ima navijaca Vose,forumasa koji nemaju ama bas nikakav interes da pisu to sta pisu,verovali ili ne.
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

etxeberria wrote:Uz duzno postovanje svim clanovima i administraciji sajta, za mene su gospoda Turija i Podbara = fkvojvodina.com Takav sam utisak stekao od kad pratim ovaj forum, pa kad sam se registrovao itd. i zaista ne mogu da verujem da neko ista kaze protiv njih...Napominjem da ne znam licno nijednog coveka koji stoji iza bilo kog nicka, nego cisto pisem onako kako sam ih doziveo preko ovog sajta.

Napisao bih sad jos ponesto, ostavicu to za drugi put posto sa gornjim delom posta nema veze.

zaboravio si i voju 8)
STO SE RADI
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Vojvodinas wrote:
etxeberria wrote:...

zaboravio si i voju 8)
Naravno ni za njega ne mogu reci jednu losu rec.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

Мислим да би за добробит свих, а и самог форума било то да се ова тема закључа на једно време.

Ближи се и та скупштина, која ће неминовно овде довести до јалових расправа, без обзира на то шта се на њој буде дешавало.

Једно је било док се расправљало о томе да ли нешто ваља или не, а сасвим друго је када се пређе на личне расправе, којих је све више, и где се форумаши међусобно оптужују за разне ствари.

У случају да неко крене у оквиру других тема да пише о нечему што није предмет исте, бришите му пост.

Молим да се ово не протумачи погрешно.
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9749
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

etxeberria wrote:
Vojvodinas wrote:
etxeberria wrote:...

zaboravio si i voju 8)
Naravno ni za njega ne mogu reci jednu losu rec.
Odakle moje ime u Upravi? Da ne slutite stogod? :lol:

Bilo kako bilo,ukoliko budem nekad predsednik,gostujuci navijaci ce biti smesteni tik pored Mondovih web kamera koje nadgledaju stadion :wink:
Ukoliko budem trener svi cete lepo zaraditi,jer obecavam uvek 3+ od Vosine strane...
I na kraju ukoliko budem sef marketinga,zakupljujemo termin TV Slagalice,za vesti iz Vose :cheers:
Image
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

etxeberria wrote:Uz duzno postovanje svim clanovima i administraciji sajta, za mene su gospoda Turija i Podbara = fkvojvodina.com Takav sam utisak stekao od kad pratim ovaj forum, pa kad sam se registrovao itd. i zaista ne mogu da verujem da neko ista kaze protiv njih...
!!!
to je to
!!!

+ naravno jos par ljudi koji ovde, od pocetka, pre nas, dok ovo nije bio EMINENTNI forum kakav je sada, vec projekat grupe entuzijasta, ugradjuju srce i dusu u FKVOJVODINA.COM!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

max wrote:Moram jos samo da napisem da sve sta pisem,pisem iz iskrenih namera.Nije mi namera da budem niciji advokat i prethodni komentar sam napisao sa iskrenom zeljom da se pokrene diskusija...

Ostalo je jos samo jedno pitanje neodgovoreno, a glasi: Ko stoji iza cele price blacenja administracije ovog sajta? Za to nam ne treba diskusija.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Minja wrote:
max wrote:Moram jos samo da napisem da sve sta pisem,pisem iz iskrenih namera.Nije mi namera da budem niciji advokat i prethodni komentar sam napisao sa iskrenom zeljom da se pokrene diskusija...

Ostalo je jos samo jedno pitanje neodgovoreno, a glasi: Ko stoji iza cele price blacenja administracije ovog sajta? Za to nam ne treba diskusija.

ZAMOLIO BIH SVE FORUMAŠE - TEMA JE UPRAVA FKV!!!
Ovde od sad samo o tome, sve ostalo ili na drugom (predviđenom) mestu ili na PM!
Hvala!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ako ljudi imaju obzira prema drugima,onda im vrata nisu potrebna.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ББ поднео оставку коју скупштина није усвојила. Очекујте у касним вечерњим сатима извештај са скупштине!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Ja bas hteo da pitam da li je bilo nesto zanimljivo na skupstini :)

Znaci mora da padne menjanje potpisa.
Skupstina napolje!

Koja je ovo po redu Batina ostavka?
Mislim da je i po tom pitanju postao rekorder.
Jednostavno, da bi nekog oterao/smenio moras da ponudis alternativu.
Dok se to ne desi Bata ce vladati.
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Ocekivano.. :roll:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

podbara wrote:ББ поднео оставку коју скупштина није усвојила. Очекујте у касним вечерњим сатима извештај са скупштине!
On je podneo ostavku i napustio Skupštinu!
Potom je ista izglasala, jednoglasno, da to ne prihvata!
Šta će biti dalje...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Kako čujem cirkus prve klase bio večeras. Kokice su spremne. 8)
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Post Reply