3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Locked

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

TomaNS wrote:Kad smo vec kod politike, mislim da avatar kod riste7 nije bas primeren i prikladan...
Какве везе он има са политиком? Он је званично генерал у пензији, није политичар, није повезан са странкама. Прикладан је исто колико и застава ап Војводине. Red Marquis је први променио аватара, променићу и ја и позивам све остале да ураде исто.
podbara wrote:Људи, евиденто је да се неко труди да разбије овај форум.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ristoo7 wrote:
TomaNS wrote:Kad smo vec kod politike, mislim da avatar kod riste7 nije bas primeren i prikladan...
Какве везе он има са политиком? Он је званично генерал у пензији, није политичар, није повезан са странкама. Прикладан је исто колико и застава ап Војводине. Red Marquis је први променио аватара, променићу и ја и позивам све остале да ураде исто.
podbara wrote:Људи, евиденто је да се неко труди да разбије овај форум.
Хвала Ристо, ајде да спустимо лопту!
Овде смо ваљда сви Војводинаши, међусобном свађом и неаргументованим оптуживањем и омаловажавањем нећемо ништа постићи. Старо је правило, где су два Србина ту су три странке. Што даље са политиком од овог форума а првокаторима сваке врсте(у име уредништва) најављујем нулту толеранцију! Ако треба да банујемо и двадесет људи и то ћемо урадити. Каква срамотан дан се збио јуче, да ли је то господска расправа навијача једног господског клуба? Али на крају, када сам прочитао постове од господе Гарија и Даљца још једном сам схватио да сав овај труд има смисла.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Slazem se sa svima vama i vidim da je trebalo samo prespavati :)
Sve nas spaja ista ljubav! Tako i treba da bude, man'te se drugih stvari, ovde i na stadionu postoji samo FKV!
Volem Vošu!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8845
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Casual wrote:Sve nas spaja ista ljubav! Tako i treba da bude, man'te se drugih stvari, ovde i na stadionu postoji samo FKV!
:cheers: Ziv bio!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ala vi brzo prastateee...
Da se razumemo..najmanje je bitno ko ce sta da stavi na avatar ovde..evo ja nemam nista nit cu imati...nit sam ikad imao...

Ali mnogo je bitnije kako se reaguje i ponasa pred 6000 ljudi gde brat bratu ima bar 40% maloletnih koji slusaju i vide razne stvari.
Npr. toga nije bilo kad sam ja bio klinja verovatno mi se zato i ne svidja sada.
Pa izvinte sto sam normalan.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3843
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

shecky wrote:Ala vi brzo prastateee...
Da se razumemo..najmanje je bitno ko ce sta da stavi na avatar ovde..evo ja nemam nista nit cu imati...nit sam ikad imao...

Ali mnogo je bitnije kako se reaguje i ponasa pred 6000 ljudi gde brat bratu ima bar 40% maloletnih koji slusaju i vide razne stvari.
Npr. toga nije bilo kad sam ja bio klinja verovatno mi se zato i ne svidja sada.
Pa izvinte sto sam normalan.
Ja se pred svaki naš početak evropske sezone (koji uvek i bude kraj nažalost) nadam da nam ne zapadne neki klub iz regiona...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

shecky wrote:Ali mnogo je bitnije kako se reaguje i ponasa pred 6000 ljudi gde brat bratu ima bar 40% maloletnih koji slusaju i vide razne stvari.
Npr. toga nije bilo kad sam ja bio klinja verovatno mi se zato i ne svidja sada.
Pa izvinte sto sam normalan.
Svaka čast shecky: pravo u suštinu :!:
Deca upijaju, bez filtriranja (sve ono što stariji kažu i rade), isto kao suv sunđer vodu (koja ostaje u njemu, sve dok se ne istisne ili dugim vremenom ispari).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

shecky wrote:Ala vi brzo prastateee...
Da se razumemo..najmanje je bitno ko ce sta da stavi na avatar ovde..evo ja nemam nista nit cu imati...nit sam ikad imao...

Ali mnogo je bitnije kako se reaguje i ponasa pred 6000 ljudi gde brat bratu ima bar 40% maloletnih koji slusaju i vide razne stvari.
Npr. toga nije bilo kad sam ja bio klinja verovatno mi se zato i ne svidja sada.
Pa izvinte sto sam normalan.
EDIT: Politička pisanija neće se više tolerisati. Sledeći koji se bude nastavljao na ovu temu zarađuje ban.

Administracija
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

newnowapv wrote:No sve u svemu, skrenuli smo sa teme, ali mora negde i ova rasprava da se odvija...
Баш јесте, о утакмици је све речено и идемо лок!
Locked